Şimdi Ara

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 (3011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110.081
Cevap
96
Favori
4.061.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30093010301130123013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kırmızıyı trabzona verse 10 yıl konuşur ağlayıp durur üstüne şike muhabbeti yaparlar. Bize verildiği için demiyorum buna kırmızı verirsen futbol oynanmaz. Şaka gibi karar. Yazık ya içine ediyorlar maçların

• Böyle devam ederse bu maçı alabiliriz ama pozisyon vermemiz lazım. Trabzon tempolu oynamıyor araya attıkları toplarla fırsat buluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faul bile olmayan bi pozisyondan hem kırmızı hemde gol yedik. Sorarlarsa bu lig temiz dersiniz

• bu mesut denen adam ne iş yapıyor mesleğini bilen var mı ?

• Hakem diye bir sahsiyet cıkarmıslar.Denswill denen sahsiyet Crespo nun ayagına vuruyor sarı kartı gidip Gustavo ya veriyor.Ferdi nin ayagına basıyor Edgar Lee denen sahsiyet faul deyip devam diyor.Adam resmen macı katletmeye cıkmıs.

• Kim in ikinci sarısı çok yanlış,şu pozisyonlara faul bile çalınmıyor,donk her maç yapıyor bunu.

• Szalai yüzünden kırmızı yedik bu sezon vasat

• İlk yarının böyle bitmesi hiç yoktan iyidir. İkinci yarı farklı plan ile çıkarız. Gustavo çıkması lazım. İkinci sarıyı vermek için ellerini ovuşturuyor o talimatlı hakem.. Tisserand, Pelkas hamlesi gelmeli. 10 kişi sıkıntılı durum ya. Kim çıkacak belli değil. Valencia da Rossi de iyi oynuyor. Özil de 10 kişi kalıncaya kadar iyidi. Gustavo ve Özil çıkar bu gidişle.

• Taraf tutan hakem olmasaydı yerdik bu hamsileri net.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Takım çok kırılgan

• Hakemi falan kenara bıraktım rezil bir ilk yarı yönetti zaten de arkadaş benim izlemek istediğim Fenerbahçe bu değil asla bu değil. Şöyle ağız tadıyla deplasmanda derbi ne zaman kazandık hatta en son ne zaman kazandık hatırlayan var mı? Fenerbahçe dediğin deplasman da olsa derbi de olsa ilk golü attıktan sonra yaslanmayıp 2’yi aramalı. Oyunu korumak istesek asla koruyamıyoruz da zaten.

• Özellikle Ali Koç geldiğinden beri hakemlerin fener düşmanlığı devam ediyor... Yıllardır aynı senaryo... Sezon başıda dedim. Hakemler her türlü engeller... Rize gs maçında hakemler tescillendi bugün de gördük. Rizeye verilmeyen onca faule bak fenere verilen faule ve kırmızıya bak...
    Bu maçı alsak şampiyon olmayacaktık, keza kaybetsek de şampiyonluğu bırakmayacaktık...ama hakemler böyle olduğu sürece lig benim için bitmiştir...

• martax32 kullanıcısına yanıt

10 kişi kalıncaya kadar işini yaptı adam. 10 kişi kalınca merkeze kaymak zorunda kaldı. Top takipte zaten şu an. Mesut bu durumda iş yapamaz. İkinci yarı çıkar.

• Tr de hakemler tempoyu belirliyor

• coobain kullanıcısına yanıt

10 kişi bile yeneriz. ikinci yarı isabetli iki oyuncu değişikliği ile başlayalım yeter.

• Bu yüzden Güney Kıbrıs bile bizi geçti bu ligden adam olmaz Allah belasını versin bu zihniyetin tüm zevkimizin içine ettiler:((

• maçı izlemeye devam eden arkadaşları ayrıca tebrik ederim, mevcut siyasi düzen değişmediği sürece ben fenerbahçeyi şampiyon yapmayacaklarını düşünüyorum artık.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

al gülüm ver gülüm oynucaksa mesutu getirmeye ne gerek vardı.

• 
Sayfa: önceki 30093010301130123013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.