Şimdi Ara

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
110.081
Cevap
97
Favori
4.060.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre ile sözleşme uzatılsa da Türk futboluna ara versem.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

--------Ademi

Perotti - ---------- - Mesut

-----Sosa -----Biglia

-------Gustavo

Caner---Serdar----Caulker-----Gökhan

Kadroya bakınca kamburunuz çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

ACUNU SEVMEYENLER ARTI MANYAĞI YAPSIN BENİ.

Eksi butonuyum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

--------Ademi

Perotti - ---------- - Mesut

-----Sosa -----Biglia

-------Gustavo

Caner---Serdar----Caulker-----Gökhan
    Çok yanlış planlama yapmışsınız. 2 kanka, 1 tane din kardeşi çok az olmuş. Doğru kadroyu yazıyorum:

Harun

Gökhan-Serdar-Sadık-Caner

Mert Hakan-Mesut-Biglia-Dorukhan

Cisse- Samatta

Bu ekibe bu kadro yakışır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt

biz batığızda rakiplerimiz sanki psg, man city falan mı. kaldıki batık kulübümüz mesut özil getirip yıllık 5-6 artık ne kadarsa vermesini biliyor ama

• Altay satılsın berke kaleye geçsin zaten casillas 18 yaşında kaleye geçti demek çok komik arkadaşlar, yapmayın.

Altay satılmasın, 30 milyonlara çıkmayacaksa bonservisi. Berke'yi izlemedim ama altayın ilk geldiği halinden bile iyi olduğunu düşünmüyorum, nasıl geçecek fenerbahçe kalesine?

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene Emre-Erol-Caner-Gökhan gelince böyle diyordum ama bırakamadım.Emre'yle 3 yıllık sözleşme imzalandıktan sonra da bırakamazsam mazoşist olduğumu düşünerek psikoloğa başvuracağım, başka bir açıklaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 17 Mayıs 2021; 13:25:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Altay ayarında birini bulmamız çok zor kaleye harun geçince gördük neler oldu çok büyük paraları kaleci için veremeyiz önceliğimiz kanatlar ve forvet olmalı o nedenle altay mümkünse bizde futbolu bıraksın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 kulüpte maaşı 40 a düşürme zorunluluğu var ...

bazı arkadaşlar diyorki başladınız yok o gitsin bu gitsin diye..

evet diyorum nedir sizin sıkıntınız bizimle .. sanki kulubün scout ekibi bu forumda duruyor bizi dinledikleri kaale aldıkları yok içimizden geçenleri döküyoruz sayfalara siz fenerbahçe en büyük olsun istiyorsunuz da biz kümemi düşelim diyoruz.. neden birbirinize laf sokuyorsunuz...

forumun genelinde taraftarımızın büyük çoğunluğunun fikri şu hem başkan ve yönetim + teknik heyet komple değişsin bende bu fikre sıcak bakıyorum yeni bir kan gelsin ama size bir kaç konuda sitem edeyim

1. ferdi ye çöp diyenler var arkadaşlar çocuğu doğru dürüst kaç maç oynattık sezon başı iyiydi trabzonda sonradan girdi yine gayet iyiydi bu çocuk normalde bize gelmeden orta saha ve 10 numara oynuyordu ya düşünsenize örneğim saçma olabilir ama adı biliniyor diye söylüyorum ronaldoyu aldık merkez orta saha yaptık kötü oynuyor bu birazda teknik heyetin suçu değilmi ? biz ferdiyi sağ açık sol açık olarak ne kadar hazırladık ?
    2. ismail i kiraya verdik süper oynadı devre arası geri alıp başka takıma verdik oynayamadı yahu bu çocuk size göre çöp bana göre teknik heyet ve yönetimin suçu şimdi sezon başı yeni hoca hiç bizde oynamadı diye direk beğenmeyecek varmı idddaya giren ?
    3. oğuz kağan ı izledim gayet yetenekli ama biz ne ilk 11 ne yedek iç düşünmüyoruz ?
    4. evet casillas 16 yaşından beri a takımla idmana çıktı 17 lerde yedek 18 de direk kaleye geçti berkenin yapamayacağını niye üsteliyorsunuz izledinizmi maçlarını ?
    5. bizim çöp dediklerimiz gittiği yerde o sezon döktürüyor slimani - ayew - valbuena yahu hep suç oyunculardamı ?
    6. bakınız altay ersun yanal .. szalai erol bulut . pelkas erol bulut... malsef bizde scout ekibi tırt iyi çıkanlarda hocaların eseri çöplerde hocaların eseri..
    7. jailson çöpmüydü orta sahada dinamo gibi ileri geri koşuyordu ersun tutturtu stoper çocuğun futbol hayatı geriye gitti buna kimse engel olamadı ... örnek benjamin toshack geldi bjk ye ertuğrul sağlam bir önceki sezonun gol kralıydı inatla liberoya çekti adam oynamayadı bjk taraftarı anlattı ama adam ısrarla anlamadı örnek rijkard ilk barcelonaya geldiğinde etoyu sol açık ronaldinho forvet yaptı 5 maç kazanamadı barcelona taraftarı isyan etti normal yerlerine çekti efsane oldu takım.. bazı hocalarmı mal neden hatada ısrar eder anlamak zor
    8. borcumuz çok size göre altay szalai pelkas ozan satılmasın ama bence altay harici hepsi gidebilir bakınız szalai son 2-3 maçtır dökülüyor...
    9. bizim kondisyoner kim taktik hocamız kim analizcimi rakibi izleyen hocaya bilgi veren kim

malesef biz son 5 yıldır ciddi rakipleri hiç izlemiyoruz önlem almıyoruz fenerbahçe büyüktür savunma yapmaz yaptırır bırakın bu saçmalığı real barça bayern city liverpool bile rakibe önlem alır ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.

Alanyaspor kapanan takımlara karşı iş yapamıyordu. Erol topu onlara verdi kontradan 2 tane salladı, Ferdi direğe atmasa üç oluyordu. Bizim Emre de ben pas oyunu oynarım aga yaa diyip din kardeşi mesut ile kanka gökhanı koydu Alanya bizi kevgire çevirdi 3 topu direkten döndü. Sivas maçını kazanması gerekirken gitti Acun'un evine sahura kalmaya gitti. Takım hiç çalışmamış patır patır döküldük. İkinci aldığı takımı üçüncü yapıp takımın şl şansını eritti winner hocamız. Azıcık dişli her takım bizi elek etti, çoğu galibiyetimiz son dakika ite kaka, Yönetim bu sonuçlara güveniyorsa yazıklar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 17 Mayıs 2021; 13:45:37 >
  • sdenizhan kullanıcısına yanıt

Ben de diyorum ki: Kulüp çok zor durumda ve iki günde böyle olmadı. Yıl içinde çalışmalara yavaş yavaş başlasa ve son haftalarda son şeklini verseydi önümüzdeki sezon için şansımız olurdu. Son gün son saatte iş yapılmaz. Kulüp her başkanda bu sıkıntıyı çekiyor. Kim gelse geç hamle yapıyor ve işe yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozanı satıp salihin yerine biglia yı alırsak takımı resmen huzur evine döndürmüş oluruz. Yaşlılardan kurtulun derken gidip daha yaşlıları alıyorlar. Kaleye buffon forvete de ibrahimoviç takviyeleri gelirse şaşırmam.

• fbyram kullanıcısına yanıt

Parma küme düştü stopere de 39 yaşında Bruno Alves dönerse süper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Parma küme düştü stopere de 39 yaşında Bruno Alves dönerse süper olur.

Orlandodan da Luis Naniyi getirelim.

• Eğer böyle bir konuşma geçtiyse başkan gereğini yapmalıdır.

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵

• quote:

Orijinalden alıntı: Ice Platypus

Orlandodan da Luis Naniyi getirelim.

Alıntıları Göster

Yalnız şu hali ile bizim bütün kanatları hizaya geçirip selam verdirir⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.