Şimdi Ara

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110.081
Cevap
96
Favori
4.061.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kahır konunuz hayırlı olsun arkadaşlar:) nikinin sonu 1907 ile biten neyin kafasını yaşadığı belli olmayan biri vardı duruyor mu o hala:)?

• Ali Koc cok saglam bir fener asigi bir adamdi cok guveniyordum ama olmadi.100 kusuru asmis bir kurum belki kebdi holding tarihinden daha eski bir kuruma bir anda yeni bir sistem oturtmaya calismasi basarisiz olmasiyla sonuclandi.
    Aslinda bu sene cokta kotu puan almadik ancak smp olamadiktan sonra hersey basarisizliktir.
    Bu rezil oyunla bu kadar puani nasil aldik o da ayri bir konu
    Kumar oynayacak halimiz kalmadi getirin Daumu 2 sene icin o bizi sampiyon yapar.
    Daumdan gerisi yalan.Avrupa hedefim yok artik ligde şampiyon olalim yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Aziz Yıldırım’ın aldığı Fenerbahçe’nin durumuna bir bak istersen.

Alıntıları Göster
    Genelde başarısız başkanların hepsi enkaz aldık, ekonomi böyle diye konuşur. Bu senenin şampiyonu Beşiktaş sanki para basıyordu. Adamlar sadece oyuncu maaşlarını düzgün ödeyip teknik ekibi işini bilir kişilere bırakınca şampiyon oldular ve muhtemelen sezonu 3 kupayla birden kapayacaklar. Sadece şampiyonluktan adamların kasasına 60 milyona yakın para girdi. Daha bunun şampiyonluktan dolayı ürün satımları vs var onları saymadım. Bizim başkanda başarısızlığını örtmek için sürekli ben cebimden verdim demeye devam etsin. Bilmiyor ki o cebindeki para çok güvendiği teknik sorumlunun saçma sapan transferlerine gidiyor.

• fluox kullanıcısına yanıt
    Bende onu söylüyorum işte ...
    20 yıl ile 3 yılı karşılaştıramazsın. 3 yıllık performanslara bakarsak, iki başkanda ilk 3 yılında şampiyonluk görmedi.

Aziz Yıldırım 97 senesinde Başkan olduğunda ben 11 yaşındaydım. O dönemki takımın durumunu değerlendirmem doğru olmaz. Ama Ali Koç’un aldığı takımı biliyorum. Bu yüzden Ali Koç’un ekonomik anlamda enkaz devraldığını söyleyebilirim.
  • yeni sezon yeni çile yeni darlanmalar yine sigaraya başlama sebebim :(

acaba bu sezon neyimiz eksik olacak .. herşey tamamda federasyon ve mhk mı engel olacak ... yeni dertler yükleniyor ... loading...

• Ligin içinden 25 yaş üstü Messi, Ronaldo olsa dahi transfer yapılmasın.

• Biglia haberleri doğru ise Emre ile devam edilecek demektir.
    Şu regista dalgasına Sosa ve Biglia dönüşümlü oynayacak.
    Ali Koç böyle olmamalıydı demiş sanırım. Bu kafayla giderse daha çok üzülür. Resmen kulübü bitirmeye çalışıyorlar.
  • vay arkadaş, tiyatrocu Şenolun Fenerbahçe'ye isteyen Fenerbahçeli taraftalar var ... gerçekten yazık vallahi..

• biglia’yı alacağına mesutu registaya çek

• gs 17 mayısı kutluyor twıterda.

kullanılan gorsellerde sadece 3 5 futbolcu ve terım var 

ft kupa kaldırıyor

bülent sargılı kolla kupa taşıyor

fotoda ümit davala ve bir kac yardımcısı.

diğer fotolarda hasan şaş hagi ve bülent var sadece.

bunlar 2000 de maşallah 4 futbolcu ve ft ıle almıslar sanırım kupayı 

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

gs 17 mayısı kutluyor twıterda.

kullanılan gorsellerde sadece 3 5 futbolcu ve terım var 

ft kupa kaldırıyor

bülent sargılı kolla kupa taşıyor

fotoda ümit davala ve bir kac yardımcısı.

diğer fotolarda hasan şaş hagi ve bülent var sadece.

bunlar 2000 de maşallah 4 futbolcu ve ft ıle almıslar sanırım kupayı 

fetö firarisi topçuları koymamak için animasyon yapmışlar 

• Kadroda Altay, Caner, Szalai, İrfancan, Mesut, Ozan, Pelkas ve Valencia dışında bir adam kalmasını istemiyorum. Harun Tisserand Serdar vs. hepsini gönder abi. Berke'den de ikinci kaleci olur geri alalım bu çocuğu.

Bu sene ciddi bir revizyon şart. Emre kalacaksa bu oyuncularla devam edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 17 Mayıs 2021; 10:41:18 >
  • crista galli C kullanıcısına yanıt

Futbolcuları yaşları ile değil mevcut durumları ile değerlendirmek lazım. Casillas 18 yaşında asgari gerekli melekelere sahip hale gelmişse kaleye geçebilir.

Altay 21 yaşında bize geldiğinde Ankaragücü kalesini koruyor vs bazı eksik yönleri olsa da kaleyi devralabilir bir kaleciydi.

Berkenin maçlarını takip ediyorum Berkenin mevcut halinin 18 yaşındaki Casillas ile de 21 yaşındaki Altay ile de alakası yok, henüz onlara göre çok toy ve yetersiz.

Gelen iki toptan bir tanesini sektiriyor, bununla birlikte yan toplarda da çok hata yapıyor. Fiziği ile birlikte refleksleri iyi ancak bu hali fb kalesine geçerse hem kendi kariyeri hem bizim için facia olur.

Berke genç olduğu için kaleye geçmesin demiyorum, Altayın kaleye geçmesini en çok savunan insanlardan birisi bendim geçen sene herkes çöp ilan ederken, ancak berke yaşından bağımsız olarak şu aşamada Altayın kaleyi devraldığı halinin çok gerisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdenizhan

vay arkadaş, tiyatrocu Şenolun Fenerbahçe'ye isteyen Fenerbahçeli taraftalar var ... gerçekten yazık vallahi..

ben de istemeyen taraftayım ama isteyenlere de hak vermiyor değilim ama emin ol şu kadro şenol un elinde olsa tarihin en şatafatlı şampiyonluğunu alırdı vallahi ki kendisi de şöyle bi kadroya koşa koşa gelirdi.biz hep etik değerler diye diye kulübün bütün değerleri yok oldu gözümüzün önünde.

merak ediyorum şu kulüpte bi tane aklı başında adam çıkmayacakmı kardeşim bu düşünce yapısı ile kulüp sittin sene başarılı olamaz diye.koskoca 7 yıl geçti be 7 yıl.10-12 yıl önce gönderilmesi gereken volkan demirel,ne iş yaptığı beli olmayan selçuk şahin,hocalık tecrübesi olmayan emre belözoğu ile bu iş olmaz. şu takımı adam gibi bi futbolaklına teslim etmek hakikaten çokmu zor.niye her gelen başkan teknik kadro için ekendi adamını koyup bakkal gibi yönetmeye çalışıyor.bıkmadınız mı artık şu kulübün çoçuğu,abisi bilmem neyi muhabbetinden.birinci sınıf bi hoca bulup onun ekibine teslim edip yeniden düzeni tesis etmek çok mu zor. yanlarında binlerce işçi çalıştıran kendi şirketlerini profesyonel insanlara teslim eden adamların mesele kulüp yönetmek olunca bu kadar çağdışı olmaları inanılmaz değil mi.

emre belki çok iyi bi hoca olabilir ama bu şekilde kendide zarar görecek. telefon resetler gibi temiz sıfırdan kurulum gerekiyor futbol aklına.bunu başarabilecek kimse ali koç dahil kabulümdür.biz fenerbahçeyiz lan,adı her ne olursa olsun 1. sınıf bi hocaya kendi ekibi ile teslim et kurtul bu çağdışı düzenden.ha madem kulübün çocukları çalışsın istiyorsan o zaman gitsin kendilerini geliştirsin öyle gelsinler.

• Mesut ve regista mi? Ne yaptın hocam 

• En büyük Fenerbahçe düşmanını Fenerbahçe ye layık gören taraftarlara yazıklar olsun. Bu adam en son kafasına hiç birşey gelmemesine rağmen yerden yere atıp kendini maçı iptal ettirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefe -- 17 Mayıs 2021; 11:12:25 >
  • Mesut'tan regista da olmaz, Biglia'nın gelmesi de yanlış. Transferde yaş çok önemli.

• emrefe kullanıcısına yanıt

Kesinlikle "layık" görmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 17 Mayıs 2021; 11:4:30 >
  • castraelectro kullanıcısına yanıt

Yaşı 30 veya üzeri olmuş, müzmin sakat biri daha.

Bir de Perotti'yi bekleyenler var. Onlar daha komik. Adam hem 33 olmuş hem de yılda 10 maça çıkacak hali yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 17 Mayıs 2021; 11:12:9 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.