Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muriqi gitti 18.5€ hayırlısı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Kolayca alabileceği yan topu yine saçma bir şekilde yumrukladı. Inşallah ligde Harun oynar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk şampiyonluğu aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Daha bu takımın yarısı yedek beyler...

Erol Hoca birinden verim alamazsa diğerinden alacak öyle görünüyor.

Caner-Gökhan dikine basan oyunda bunlar etkili oldu. Çünkü oyunu rakip sahaya yığan yapıları var.

Thiam röveşata çekemeyen yeni Sowumuz olacak anlaşılan.

İleride Zahavi tarzı bir oyuncuyla kabız futboldan şelale futbola döneriz gibi geliyor..

Sosa, kalite defans, sağ kanat ve leblebi bir forvetle bu takım akar... Durdurabileceklerini sanmam.
    1 maçta bu ne abartı ya aynı antalyayı yarım yamalak bjk 3 ledi. Sivas maçında gördük fb yi. Sivasın net penaltısı verilmedi bu arada. Caner iyi transfer tham mert fena değil. Gerisinden pek bişi olmaz gibi.

• Valencia kaçak oynamıyor. Sert futbolu seviyor belli ki. Bence ligde iş yapabilir. Cesur bir karakteri var
  • As kadroyu bir görseydik iyiydi ayrıca deniz, frey, sadık seri paket

• Vedat gitmek jstedi baya çünkü Ali koç bu fiyata bırakmazdı neyse bende olsam seri a da Lazioya gitmek isterdim samp ligi Roma falan

Seri a zaten plden sonra en iyi lig Vedat için iyi bizim için kötü oldu umarım başarılı olurda pazarımız dahada genişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 5 Eylül 2020; 22:58:30 >
  • Sadık paket mi? Spikerin kendini gösteremeyen tolga yorumu gibi bir bakış açısı olmuş...
  • Maç çöptü. Hiç zevk vermedi. İlk kez takımımızın bir hazırlık maçını canlı izledim ama tat vermedi. Umarım lige iyi başlarız. As kadroyu merak ediyorum..

Edit: Frey ve deniz türüç acilen gitmeli. Frey deli dana gibi koşmaktan başka bir işe yaramıyor. Evet mücadeleci, hırslı ama bundan olmayacak gibi.. Deniz de malum zaten. Gönderilmeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 5 Eylül 2020; 22:59:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır Ferdi oynuyordu kanatta. Neyse ki bugün Tolga sola geçti de kanatlarımızın emin ellerde olduğunu bilerek rahatça maç izledik.

• En azından Fb'nin turnuvalarda 2. olma lanetini kırmayı başardı Erol hoca :D . Gökhan ve Caner'in de gelişiyle Makus talihimiz dönüyor mu yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 5 Eylül 2020; 22:59:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Top çok gelmedi ve henüz yorum yapmak için erken ama hissiyatımı söyleyeyim bu adam gol atacak gibi durmuyor hiç. Hislerim yanıltsın istiyorum :-)

Alıntıları Göster
    hocam bu takım gol atacak gibi durmuyor diye düzeltiyim ben de ağır dram malesef ileri hat çok kötü.

thiam bey lütfedecek belki topu nazikce kaleye yuvarlayacak
  • Bakalim forvete kim gelecek oyle biri gelmeliki pilot transfer olmali 🤔🤔

• Şu sivas gibi oyun kitleyen taktik benimseyen takımları hiç sevmiyom.Erol hocanın taktiği doğru thiamı çıkarması.Ne öyle kendini bir şey sanmalar.Skora yatıcaksın azcık.Gol yemememiz dahada iyi.Ersun zamanındaki kontraları yemekten bıkmıştım.Takıma net forvet şart.

Valencia ritim bulması lazım.

Lemos çok topla buluşmadı ama nedense kanım ısındı.

Thiam önceden dediğim gibi kontrol ve dönüşler aşırı yavaş.

Mevkisi ne belli olmayan deniz türüç gönderilmesi.Fener 1 kişi eksik oynadı.Hani kendini daha rahat hissediyordu 10 numarada.Valla ne pas attığını ne şut çektiğini gördüm.

Bu maçta en çok sinan gümüş iyidi.

Gökhan yedeklenmeli sonlara doğru baldırını tutmaya başladı.Açma hareketi falan yaptı.3 günde 1 maç yapılan sezonu kaldıramaz.Geçen sezonki gibi olucak diye korkuyorum.

Saha leş.Kanat oyunu oynayan fener için aşırı kötü.

3 yıldır feneri izliyom ne oynadığı belli olan taktik var dediğim ilk fenerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaninei

As kadroyu bir görseydik iyiydi ayrıca deniz, frey, sadık seri paket
    Sadık gayet iyi oynadı. Yedek için yerli ve yedek kalmayı sorun etmeyecek daha iyi birini bulabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Biri Zahavi kesin de öteki kim olacak merak ediyorum.

Rondon olsa keşke

• Sosa, Ferdi, Ozan/Mert santrafor eksik. Oyunu ben de fazla beğenmedim ama 2 maçtır gol yemememiz çok değerli. Az değil 7 aydır her maçta gol yiyordu bu takım.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    ersun hoca zevkten dört köşe olmuş diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.