Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahada 3.5m maaş alıp al ver yapmaktan başka bir işe yaramayan orta saha oyuncusu var. ne dikine top sürer, ne kilit pas atar, ne de tempo kazandırır. 5 saniye topun ayağına gelmesini bekler, öbür 5 saniyede de yan tarafa ittiriverir topu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 5 Eylül 2020; 21:50:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Bu sistemde zahavi de iş yapmaz. İleride oynayan oyuncular açık alan oyuncuları. Bu sistemde forvetin Vedat olur Deniz in yerinde de Guiliano tarzı bir adam oynar.

Bu sistemle bu kadro yapısıyla kapanan takımlara gol atmak çok zor.
    Ferdi, Sosa falan girecek daha bir de eğer kanat alınırsa onunda Valnuş gibi bir adam olması lazım
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Frey Zahavi ikilisi bu ligin içinden geçer, Frey güreşir stoperlerle Zahavi 30 gol atar :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c_basher kullanıcısına yanıt
    Sağol. Sosa karentinadan çıktı demek

• Frey bir gol atsa çok güzel olacak. Maaşını karşılayan kulüp bulursak direk göndeririz.

• Bu arada Thiam zaten çok beceriksiz bi oyuncu
    Kasımpaşada da aynıydı çok pozisyona girer, atar da saç baş da yoldurur alışın :)

• Frey'in vuruşunda spiker beklenmedik bir pozisyon diyince çok güldüm. Harbiden kimsenin Frey'den öyle bir vuruş beklentisi yoktu.

Thiam için bir maçta kral ilan edenler bir maçta yerin dibine sokmaya başlamıştır kesin

Deniz'i inşallah gönderirler. Takım resmen 10 kişi oynuyor, tamam Frey falan yeteneksiz ama hiç olmazsa adam mücadele ediyor. Bu Deniz bildiğin ömür törpüsü, takım atağa çıkması gerekirken durmadan geriye oynayan 10 numara mı olur.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Test negatif çıktı. Samandıra’da çalışmalara başladı. Maça da gelmiş. En kısa sürede arayı kapatır takımla olan umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_basher -- 5 Eylül 2020; 21:53:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frey tolga gibi adamlar ihtiyaç

herkes kahraman olamaz askerde lazım yedekten sokarsın diri tutar seni

çok para almıyorlar zaten as oyuncuları değiller neyi eleştiriyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Ben katılmıyorum, en iyi zamanında dahi saç baş yolduruyordu. Ancak kadroda kalacaksa umarım ben yanılırım siz haklı çıkarsınız.
    Ben de buna kısmen katılmıyorum çünkü bu adam bizde bir sezon bile oynamadı toplam 13 maçlık süre aldı, Ersun Yanal geldikten sonra hiç oyamadı bile, yani bizim taraftarın abartması ve yeniliğe karşı bir tepki olarak alıyorum. Defansif Forvet ya da Çalışkan Forvet, Ayağı İyi Kaleci, Oyun Kuran Stoper bunlar Türk futboluna çok uzak kavramlar insanlar görev tanımını anlamıyor bana kalırsa. Ayrıca bugünkü volesi ve geçen maç ki volesi gayet zor işler onu da unutmadan.

Haklı çıkmak önemli değil ben de Fenerbahçe'nin iyiliğini istiyorum, Fenerbahçe başarılı olsun isimler geçici.
  • Acilen deniz valencia değişikliği yapılmalı

• Bence şuan tek tek oyunculara kötü demektense takimin tamsmen les gibi oynadığını görelim. Antalyaspor defansi yumuşaktı Frey bile işini yaptı (erol hoca onun gol atmasini beklemiyor defansi yorsun yeter diyo galiba neyse). Sadece ferdi bile cok sey katardi suan takıma. Iki calim atar adam eksiltir guzel pas atardı. Bu kadro ideal kadro olmyacak sonuçta. Sivas da antalya macini iyi analiz etmis geriye pek adam kacirmiyolar. Bakalim erol hoca ikinci yari bu kadro ile sapkadan tavsan çıkarabilecek mi gorecegiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Zahalvi kapanan takımlara karşı etkili olan bir forvet dediler bugün bir spor programında.

Ayrıca bugünkü kadro seni yanıltmasın. Bu 11 değişecek. Ferdi girer, Valencia, Sosa var. stoperler değişecek

• Sahada 2.8 milyon Euro alan bi adam var onu sarı lacivert formayla görünce güven veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Frey'in vuruşunda spiker beklenmedik bir pozisyon diyince çok güldüm. Harbiden kimsenin Frey'den öyle bir vuruş beklentisi yoktu.

Thiam için bir maçta kral ilan edenler bir maçta yerin dibine sokmaya başlamıştır kesin

Deniz'i inşallah gönderirler. Takım resmen 10 kişi oynuyor, tamam Frey falan yeteneksiz ama hiç olmazsa adam mücadele ediyor. Bu Deniz bildiğin ömür törpüsü, takım atağa çıkması gerekirken durmadan geriye oynayan 10 numara mı olur.
    Geçen maçta Zidane volesi attı.
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    sadık lemos değişikliğide gelsin yeni gelini bir görelim bakalım

sadık bu arada fena oynamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Zahalvi kapanan takımlara karşı etkili olan bir forvet dediler bugün bir spor programında.

Ayrıca bugünkü kadro seni yanıltmasın. Bu 11 değişecek. Ferdi girer, Valencia, Sosa var. stoperler değişecek
    Zahavi bizim Kezman ayarında bir golcü. Tek forvet olarak ileride iş yapmaz. Çift forvette verimli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

sadık lemos değişikliğide gelsin yeni gelini bir görelim bakalım

sadık bu arada fena oynamıyor
    Sadık hiç sırıtmadı bugün. Zaten yeni gelen Lemos bugünkü Sadık kadar oynasa ben kabulüm
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    bu lemosa çok giydirdiler kesin iyi çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Sadık hiç sırıtmadı bugün. Zaten yeni gelen Lemos bugünkü Sadık kadar oynasa ben kabulüm

Alıntıları Göster
    Sırıtması için rakip takımda Emre Kılıç gibi kontraya çıkan oyuncusu olması lazım. Bir de biz baskılı oynamıyoruz. Açık alan fazla kalmıyor. Takım mesafesi çok kısa.

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.