Şimdi Ara

🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] | MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'DE!

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 26 Misafir (10 Mobil) - 19 Masaüstü14 Mobil1 Android
5 sn
63.706
Cevap
208
Favori
2.318.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1370
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 150
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 70
  • Favoriye Eklediklerim 208
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KingOfShadows (4736 mesaj) The Mandalorian (2972 mesaj) BlackLead (2187 mesaj) Spider-Man (1720 mesaj) mpolat35 (1327 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (32877 mesaj) Mobil (24071 mesaj) Mini (2834 mesaj) Uygulama (3924 mesaj)
  • @
106 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> 🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] | MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'DE!
Giriş
    5117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

İkisini birden almak çok saçma olur. Aynı tip futbolcular. Şimdi şöyle bir konu var. Gui-rondon mu? zahavi-livaja mı? bizim için hangi paket uygun? Bu 4 tip futbolcu arasında bizim kadro yapımıza en uygun futbolcu Rondon. 1. sıraya onu yazarım ardından diğerleri için şartlarına bakarak karar veririm. Benim görüşün bu şekilde. Rondon gelsin 8-10 hafta sonra kimse burada 'ya keşke Rondon yerine x futbolcu gelseydi' diye bir düşünce de olmaz. Diğerleri için aynı şeyi söyleyemem. Çünkü rakip defansı yoracak, alan açacak, top saklayacak, yan toplarda hava hakimiyeti sağlayacak eksiklik hissedebiliriz.

Rondon-zahavi daha iyi olmaz mı? Zaten 2 tane 10 numara var kadroda.

• Yüzbaşı
    663 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1308 Mesaj

Olur, 2-3 sayfa geride oluşturduğum kadro da ikisi vardı zaten. Anlatmak istediğim ihtiyacımız olan forvet tipi/niteliği Rondon bence. Yanında başka bir ileri uç adamı gelecekse diğer 3 isim de kaliteli 3ü de olabilir...
    |
    |
    Affection and Hatred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4852 Mesaj
    Gündemdeki Zahavi Tanju Çolak stilinde tek vuruş golcüsü gibi geldi bana.
    Pivot santrafor değil. Top indirip, top saklayacak, rakip defansa baskı yapıp yıpratacak bir oyuncu değil.

Son maçtaki gibi oynayacaksak, bir tane de pivot santrafor ile 2 li oynarlarsa çok iyi verim alırız gibi geldi.

Son maçta Frey elinden geldiği becerebildiği kadar; top sakladı, top indirdi, defansa baskı yaptı.
    Onun bu çabası nedeniyle Thiam daha rahat oynadı diye düşünüyorum.
    Aslında Vedat gitmese Zahavi ile çok iyi ikili olurlardı.

Frey'in tek ve en önemli eksiği gol vuruşlarındaki becerisiydi o maçta.
    Aynı tipte, fakat gol vuruş becerisi olan bir santra**** olsaydı:
    En az 3 golü vardı ve Thiam'la beraber maçın kahramanı olurdu.

O maçta oynanan oyuna ve kadroya göre; iyi bir pivot santraforlu 4-4-2 sistemi iyi olacak gibi.
    Bu sistem için; Zahavi ile beraber iyi bir pivot golcüde lazım.

Gerçi transfer edilmesi düşünülen kanat oyuncuları ve milli maçlar/hastalık vb. nedenlerle
    son maçta oynayamayan oyuncularla, sanki ileride baskı kurup, sağdan soldan,
    ortadan(ara paslarla) atak yapılabilecek tek santraforlu bir oyun sistemini de oturtabilir Erol hoca.

Bu durumda da tek santrafor'un pivottan çok bitirici olması daha iyi olur gibi.
    Hatta o sistemde sakatlık/ceza durumunda
    Thiam, Valencia' da santrafor olarak kullanılabilir.

Son olarak kalteli bir stoperin de transfer edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    İleride baskı kurduğumuz zaman, rakip takımın kontralarında iyi yer tutup ve/veya müdahaleleriyle atakları yavaşlatacak önleyebilecek bir stoper lazım. Serdar, Zanka, Sadık bu tür oyuncular değil.
    Lemos'u bilmiyorum. Umarım o tipte bir stoperdir.

İnşallah bu sene şampiyonluk hasretine son verir, bu yeni tekım ve Erol hoca.

• Teğmen
    103 Mesaj

fenerbahçe en son hangi sezon çift santrafor oynadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 5 Eylül 2020; 18:36:36 >
    |
    |
    cdemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14675 Mesaj
    adamlar thiam'ı verip bir de üzerine borçlu çıkacak

|
    |
  • Yarbay
    14675 Mesaj
    uyuz oldum bu lazio'ya

tam çingene lan bunlar

• Yüzbaşı
    533 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

fenerbahçe en son hangi sezon çift santrafor oynadı
    Vaktinde slimani frey beraber oynatırdık ah ah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    14675 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

allahım şu vasıfsızların kazandıkları paraya bak ya, şaka gibi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    FM Mod : ON

Gökhan Gül ile ilgileniyormuşuz.

FM Mod : OFF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 5 Eylül 2020; 18:47:10 >
    |
    |
  • Yarbay
    4852 Mesaj

Oynamamış olması oynayamayacağı anlamına mı geliyor ?

Kadro yapısı uygun olur ve sistem oturursa, niye oynatmasın Erol hoca.

Hatta oynaması zor olan 3-5-2 bile denedi hazırlık maçlarında.

Kafasında düşündüğü bir sistem ki geçen maçın bir bölümünü 4-4-2 oynattı.

Haa bu sistemin verimli olmayacağını düşünür, tek forvetli sistem kurar o da onun takdiri.

Son olarak yukarıda, Fenerbahçe kesinlikle çift santrafor oynamalı, diye yazdığımı hatırlamıyorum.
    |
    |
    august landmesser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    Alıp kiraya verecekmişiz.

|
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Böyle bir iş bilmezlik karşısında tek çare istifadır. Max 1-2 milyon için muriç transferini erteleyip 18 milyonu riske atmanın mantıkla açıklanacak bir tarafı yok. Bu süre zarfında zahavi de yatacak şimdi.

Tabi umarım ingiltereden de teklif vardır da ondan bu kadar rahatlardır. Kolarovda da aynı hatayı yaptı yönetim, 500 bin euronun hesabını yaptılar adam 3-4 frikik takınca roma salmadı. Zahaviyi de bekletmek şık değil, şimdi basında geniş yer buldu real sociedad biz bu adamı alalım dese 3 milyonu bassa ne halt edeceğiz?

Alıntıları Göster
    Ne istifası. Kağıt üzerinde en güçlü kadroya sahibiz. Hepsini bonservissiz topladık. Transfer bakımından bu sene şampiyonluk hedeflenmiş çok belli oluyor. Td sağlam bir adam. Kadro sağlamlasti. Merak etme murici satacaz zaten. Adamların td si muric tam istediğim adam bildirisini yayınlamış. O yüzden şu an ipler bizim elimizde. 18 i veren 20yi de verir. Ben ticaretle uğraşan biriyim ve FB nin satış politikasını çok doğru buluyorum. Ligi 6. Bitirmiş ve Avrupa da oynamamış bir FB de Vedat muric i o paralara satmak cidden çok iyi. FB istediği rakamı alacak merak etme. Zahavi de bizde zaten. Adamla anlaşıldı. Bonservissiz getirmek için bekletiyoruz. İstifa diyerek abartmissin kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 5 Eylül 2020; 18:47:39 >

• Binbaşı
    1234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

uyuz oldum bu lazio'ya

tam çingene lan bunlar

Adamlara kesinlikle satmayalım diyelim artık. Ya istediğimiz parayı verirler yada satmayız.
    |
    |
  • Yarbay
    2422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

uyuz oldum bu lazio'ya

tam çingene lan bunlar

YA FIORENTİNA ATALANTA ALIN ŞU VEDATI DA FORVET GÖRSÜNLER AMMA DA UZATTILAR HARBİ TAM İTALYAN ÇİNGENELERİ MAKARNA YEMEKTEN BEYİNLERİ UYUŞMUŞ. FORVET Mİ ALMAYALIM ADAMDAKİ MANTIĞA BAK SEN DE IMMOBİLEYİ SAT O ZAMAN O MANTIKLA. SEN ALSAYDIN VALENCİAYI RONALDO ALDIK SANKİ

• Yarbay
    3259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

YA FIORENTİNA ATALANTA ALIN ŞU VEDATI DA FORVET GÖRSÜNLER AMMA DA UZATTILAR HARBİ TAM İTALYAN ÇİNGENELERİ MAKARNA YEMEKTEN BEYİNLERİ UYUŞMUŞ. FORVET Mİ ALMAYALIM ADAMDAKİ MANTIĞA BAK SEN DE IMMOBİLEYİ SAT O ZAMAN O MANTIKLA. SEN ALSAYDIN VALENCİAYI RONALDO ALDIK SANKİ

Alıntıları Göster
    yok mu ya ingiliz takım onlarda para bol verirler 25 milyon euro
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

yok mu ya ingiliz takım onlarda para bol verirler 25 milyon euro

Alıntıları Göster
    Yok hocam rakibine vereceksin sonra Vedat döktürecek görsün günlerini. Fiorentina istiyordu en son, aynı paraya Fiorentina'ya satalım hatta
    |
    |
  • Yarbay
    3259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

ekici ve kruse yide ekleyelim oraya başka kim vardı giden :)
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
ankara gülüş tasarımı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.