Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (775. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 5 Eylül 2020; 14:24:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    anladım kalu ve perotti bu tarz adamlar değil. bende çalım yerine basit ver-kaçlar yapan, isabetli orta yapan kanatları severim. ortada dağıtıcı mendieta olacak, solda vicente, sağda joaquin olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbyram -- 5 Eylül 2020; 14:27:23 >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Kıl olacak bir şey yok bunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ulan bu kadar etkileşim ve beklentiden sonra bu adamın transferi yatarsa yeminlen madara oluruz.
    Hocam biz wilshere i İstanbul a getirdik. Daha ötesi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim bahsettiğim oyuncular bunları da yapıyor zaten,ara pas şut gol hepsi var modern kanat oyuncusu tanımında

taison--marlos--rafa silva--pizzi--jesus corona--otavio
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Benim için var birader

Foruma bak ya neye kıl olup olmayacağımıza bile karışıyorlar
  • Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş'ın her iki kasık tendonunda da zorlanma tespit edildiğini açıkladı.

Hızlı iyileşir umarım. Erken başladı yine sakatlıklar. Geçen seneye dönmesek bari.
  • Zahavi twitter tayfaya sazan.avi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

anladım kalu ve perotti bu tarz adamlar değil. bende çalım yerine basit ver-kaçlar yapan, isabetli orta yapan kanatları severim. ortada dağıtıcı mendieta olacak, solda vicente, sağda joaquin olacak
    Ben o tarz klasik kanatlardan pek hoşlanmıyorum, sanırım pas oyununu daha çok seviyorum. Orta falan bana hep gereksiz geliyor hele bizim takımda karambol ortalar kime gittiği belli olmayan toplar sinir hastası ediyor. Kara Mithat Kanat denince aklıma klasik kanat geldi valla
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Mağara soğuk muydu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

rafa benitez 4 4 2 sinde kaldı o adamlar. şimdi forvetten bozma kanatlarla 4-3-3 oynayacaz, hiçbirinde o klasik kanat oyuncusu vasıfları yok ama gol atıyolar şampiyonluk geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Bein connect alan kullanan var mı ? Değer mi almaya aylık 44 lira olan paket
    Almayın, kaçakların bile yayın kalitesi daha iyi.

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Mourinho nun portosunun başının altından çıktı bunlar hep gitti ingiltere de chelsea de orayı da komple bozdu, adam klasik ingiliz futbol sistemine nizam getirdi .
    Ben kullanıyorum hocam bence değer maç saati link aramaktan ya da gidip cafelerden izlemekten kat kat iyidir

hak, dirar, isla gibi adamların açtığı ortalar tabi ki kime gittiği belli olmayan ortalar olur. bir tane vicentemiz olsaydı stadyuma girmek için geceden sıraya girerdik
  • Bein'a #paramarayok
  • integral sabiti İ kullanıcısına yanıt
    Hocam kaçak izliyordum genel de bein'i sevmediğim için ama bu sene pandemi paso evdeyiz yine link falan da uğraşmak istemiyorum eziyet çekene kadar direkt izleyeyim diye düşündüm
  • Güzel bi iptv alın bakın keyfinize arkadaşlar

Doğru düşünüyorsun hocam ben de sizinle aynı fikirdeyim. Link aramak bulmak vs dert sürekli kopuyor donuyor. Cafelere gitmek pandemi olmasa bile hem zaman kaybı hem de gürültülü sigaralı ortamda pek keyif vermiyor. İp tv olayını çok bilmiyorum ama sıcak bakamadım bi türlü ip tv ye uzun lafın kısası beine istemeye istemeye veriyoruz parayı

• 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.