Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Boş yapma bunu profilindeki şahıs sağladı. 3-3,5m ücreti wiel'e, dirar'a uygun görüp bu adamlara hakettiği ücreti vermedi.
    fenerbahçe’yi iki düzenbazdan kurtardı desek daha doğru olur. şampiyonluk için yarıştığın rakibinle de sezon ortasında anlaşmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 5 Eylül 2020; 13:59:12 >
  • Bu kafayla devamke 70 lerde yaşamıyoruz haberiniz olsun, o uzattığımiz zeytin dalı bize dönecek farklı bir biçimde sonra hepinizi burda gorucem

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

garry gidince şaka maka gerçek kanat oyuncusu kalmıyor takımda,ferdiyi kanat olarak görmüyorum.Ferdiyi kanatlara hapsetmek performansını düşürüyor.Thiam desen kanat forvet ve bu bitik antalyaya karşı hattrick yapınca herkes ilk 11'e koymaya başladık birden yedek adamı.

Perotti ve kalu ile anlaşıldı sanırım hızlıca gelmesi dileğiyle ikisi de dribbling ustası.
    Bize tam kanat lazım değil zaten, kanat özellikleri de olan oyuncular lazım.
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Bir ayda 3 katına çıkmış. Keşke alsaymışım ben de. Gayet de güzel yükseliyor. Son beş yılın en yüksek noktalarında. 2011 kumpasının olduğu sene hisse gümbür gümbür yükseliyordu hatırlatmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 5 Eylül 2020; 14:6:55 >
  • aziz yıldırım türk spor tarihinde bir ilki gerçekleştirerek fenerium’u kurdu. gururlandık.
    ali koç türk spor tarihinde bir ilki gerçekleştirerek fenerium’da başka takım ürünleri satmaya başlıyor. utanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 5 Eylül 2020; 14:4:10 >
  • Zahavi işi canımı sıkmaya başladı. Evet gerçekten istediğim bir isim ama hem taraftarın gazı, hem de bu kadar etkileşim vs. iyi para koparacak gibi hissediyorum. Yani atıyorum normalde 1.5m € bitecek transfer 2.5-3m € bitecekmiş gibi geliyor. Yemeyiz umarım böyle bir durum varsa. Hem Zahavi hem de Vedat'ın transferlerinin bu kadar uzaması pek iyi değil gibi. Geç olsun güç olmasın diyelim bakalım.
  • Ben bu konudaki kadar cins görmedim. Aziz Yıldırım fanboyu mu dersin, Alper Potuk'çu mu ararsın, Perreira'cı Aykut'çu ne ararsan var. Beyler biz Fenerbahçe'yi tutuyoruz haberiniz olsun kendinize gelin.
  • Arkadaşlar burada bir sürü troll var. Perenal bunların önde gidenlerinden biri, yıllar önce bloklamıştim.
    Son sayfada bakıyorum çoğu bloklu

August landmesser, Dark70 bunları neden bloklamışim bilmiyorum

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    ulan bu kadar etkileşim ve beklentiden sonra bu adamın transferi yatarsa yeminlen madara oluruz.
  • Zahavi resmi Fenerbahçe hesabını takip etmeye başlamış.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    5 büyük lig dışında benim izlemekten zevk aldığım takımlar shakhtar ve benfica.İki takımın da hücumdaki kilit noktaları kanatları.Hızlı ve dribbling özellikleri olan kanatları izlemeyi seviyorum takımımda da görmek istiyorum.Yoksa erol bulut ne isterse o gelecek biz temennimizi iletiyoruz.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Tam kanat diyeceğimiz adamlar da pek kalmadı gibi yada takımlar pek tercih etmiyor gibi. Daha çok ceza sahasına giren gol arayan yan eleman gözüyle bakılabilir. Örneğin giggs, pires, ljunberg, overmars, zenden, vicente, juaquin, beckham, figo vb bunlar gibi yok artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbyram -- 5 Eylül 2020; 14:14:38 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Valla hocam. Elimiz de patlamaz inşallah. 500bin beğeni gelirse falan şeklinde bir şov yapmış biraz kıl oldum adama
  • Bein connect alan kullanan var mı ? Değer mi almaya aylık 44 lira olan paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

5 büyük lig dışında benim izlemekten zevk aldığım takımlar shakhtar ve benfica.İki takımın da hücumdaki kilit noktaları kanatları.Hızlı ve dribbling özellikleri olan kanatları izlemeyi seviyorum takımımda da görmek istiyorum.Yoksa erol bulut ne isterse o gelecek biz temennimizi iletiyoruz.
    Zevk meselesi ben de bir sürü çalım yerine klas bir uzun pas ya da iyi bir ara pası, oyunu açma falan zevk veriyor, Moses'de çok zevk veriyordu gerçi. Fenerbahçe'ye gelirsek kanımca düz kanat oyuncusunun bizde işi yok, kanatta oynayan adamların asgari kanat görevini yapması lazım fakat şut çekebilmeli, iyi pas atabilmeli vs.@fbyram Alper, Garry...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ulan bu kadar etkileşim ve beklentiden sonra bu adamın transferi yatarsa yeminlen madara oluruz.
    Instagramda ki gönderiyi takip ediyorum şu an deli gibi etkileşim alıyor. 100 bin yorumu geçti şu an. Akşama 500 bini rahat bulur.

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Profesyonel futbolcu onlar. MHY ın da gs ye gitmesi gerekirdi ama bize geldi. Tümer de orada kaptandı bize geldi. Elindeki ligin en iyi beklerini kaptır sonra düzenbazdan kurtardı de. Gökhan'a 200b fazla vermemek için sağ beke 4-5 yıldır yaklaşık 20m euro ücret ödüyoruz. 8-10m ücret ile kafamız yıllarca rahat edebilirdi. Bu durumda kim düzenbaz oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Demek ki Muriqi bekleniyor, Zahavi tamam. Yoksa pek bu şekilde yazmaz bu durumdaki bir futbolcu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 5 Eylül 2020; 14:22:29 >
  • 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.