Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gayet makuldur. Orta dogulu kafasindan cikin. Ayni olusum icindeki her kulup, birbirini desteklemek zorundadir. Pasta ne kadar buyurse, pay da o kadar buyur. Fenerbahce her zamanki gibi buyuklugunu gostermistir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar konuda 3 4 tane sinir bozan ve kesinlikle Fenerbahçe li olmayan adamlar var. Halen cevap veriyorsunuz bunlara. Basın bloğu geçin ya. Cidden çok saçma konuşuyorlar. Bunların tuttuğu takım azizbahçe veya kocamanspor. Bunlar kralcılar. Muhatap olamaya bile gerek yok. Uğraşmayın şu çakallarla. Adamlar hala bekliyor ki basalım parayı alalım paragöz eski yıldızcıkları. Onları kafası hala ben afalarda, diego forlanlar da kalmış boş şeffaf insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZenciPriapus Z kullanıcısına yanıt
    Bir çeşit pazarlama stratejisi olabilir. Ön yargılı olmamak gerek.
  • ZenciPriapus Z kullanıcısına yanıt
    Enteresan olmuş gerçekten bu karar,aklıma şaibeli Denizli maçında duvara fırlattığım vodka bardağı geldi sabah sabah

Geçmişe ve yapılanlara duyarlı kalmak gerekiyor,kurumsal hafıza bunu gerektirir çünkü.

Tolgay transferi bu bağlamda bir kurumsal hafıza rezilliğidir,aynı şekilde Denizli takımı ürünlerinin Fenerium çatısı altında olması da bir rezilliktir.

Türk futbolunda 2. bir Denizli - Fenerbahçe maçı ve saçmalıklar silsilesi yaşanmaz kolay kolay.Dünya Futbol tarihinde referans olarak alınabilecek bir maç şaibe,pislik ne arasan gırla var her türlüsü.

Gırtlak Dolu tabiriyle araç satanlar misali,gırtlak dolu şaibe bu maçtır Türk Futbolunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 5 Eylül 2020; 13:4:49 >
  • eminim ben fenerli değilimdir. fenerbahçe’ye ben saygısızlık yapmışımdır. gökhanla caner büyük fenerlidir.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Bayrak asma kıvamı gelmiş iyiden iyiye

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • hala perenal'ı bloklamayanlar görüyorum

geçen merak edip bir bloğunu kaldırdım ne yazıyor diye. aziz'e övgüler yağdırıyordu büyük başkan falan diye sonra bloğunu geri koydum kafam rahat
  • Hücummm

• garry gidince şaka maka gerçek kanat oyuncusu kalmıyor takımda,ferdiyi kanat olarak görmüyorum.Ferdiyi kanatlara hapsetmek performansını düşürüyor.Thiam desen kanat forvet ve bu bitik antalyaya karşı hattrick yapınca herkes ilk 11'e koymaya başladık birden yedek adamı.

Perotti ve kalu ile anlaşıldı sanırım hızlıca gelmesi dileğiyle ikisi de dribbling ustası.
  • Beyler fifa 20de fantezisine yeni transferleri koydum.

Valencia uçak
    thiam iyi
    zahavi roveşata falan atıyor ortada bunun için özel yeteneği olması lazım:)

bitek zahavi çok cılız kaldı.

lemos kötü baya tisserand ehh ama oda kötü.

caner gökhan süper hala:)

Beyler bizim ilerisi oldu valla.Arkaya kaliteli bir adam lazım.Veteran takım kuruyosan defansın veteran olması lazım...
  • moting serbest kalmış, inşallah ilgilenmeyiz
  • Fenerium sadece Fenerbahçe’nindir. Her maç tribünden Fenerbahçe’ye şikeci diyen adamların formalarının satılması saçmalıktır.

Ali Koç yine bomboş efendilik hamleleri yapmaya devam ediyor burası Türkiye kardeşim ya yüzüne gülerler arkandan dibini kazarlar

Rezalettt tek kelimeyle benim gibi düşünen milyonlar vardır yani durduk yere havayı arkamıza almışız değdi i taraftari bölmeye

Kardeşim yemin ediyorum emre belezoğlu olmasa biz yine bu adamın kafasıyla gitsek biticez ya yok olucaz harbiden bu nasıl bir vizyonsuzluk bu nasıl bir amatorluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 5 Eylül 2020; 13:30:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Fenerium sadece Fenerbahçe’nindir. Her maç tribünden Fenerbahçe’ye şikeci diyen adamların formalarının satılması saçmalıktır.

Ali Koç yine bomboş efendilik hamleleri yapmaya devam ediyor burası Türkiye kardeşim ya yüzüne gülerler arkandan dibini kazarlar

Rezalettt tek kelimeyle benim gibi düşünen milyonlar vardır yani durduk yere havayı arkamıza almışız değdi i taraftari bölmeye

Kardeşim yemin ediyorum emre belezoğlu olmasa biz yine bu adamın kafasıyla gitsek biticez ya yok olucaz harbiden bu nasıl bir vizyonsuzluk bu nasıl bir amatorluk
    Bu kadar ciddiye almasanız sanki bazı şeyleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 5 Eylül 2020; 13:33:4 >
  • https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Dashboard.jsp#/sirketbilgileri/10164

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

Neden başka takım forması satılıyor diyor. Neden acaba ? Yahu seneye şampiyon olan takım neredeyse şl yapamayacak.Bütün kulüpler borç içinde. Adam akıllı transfer yok. Başka takımın formasını satılmasında ne var yani. Sanki takımı teslim ettiler vs vs. Bazı şeylere çok anlam yüklüyorsunuz. ADI ÜSTÜNDE ŞİRKET.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 5 Eylül 2020; 13:38:38 >
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Boş yapma bunu profilindeki şahıs sağladı. 3-3,5m ücreti wiel'e, dirar'a uygun görüp bu adamlara hakettiği ücreti vermedi.
  • Ali Koç batmış türk futbolu kurtarmaya devam ediyor.
  • bugün için

ali koç düşmanı=fenerbahçe düşmanı
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    Ali Koç, Türk futbolunun sefiridir hocam. Fenerbahçe borsada inanılmaz yükselişte. Başkan kendini buldu artık. Yaptığı hataların farkında ve yaptığı hatalarıda kendi cebinden verdiği paralarla yaptı. Aziz başkan kulubü borç batağına sokarak yapıyordu bu hataları. Takım 3 temmuz öncesi havasına tekrar giriyor gibi görünüyor tam destek başkan ve kulübe.
  • Mehmet Ağar Mesut Yılmaz dönemlerinden tutunda bugüne kadar Fenerbahçe'yi nasıl alt ederiz, nasıl deviririz, elini kolunu bağlarız, aşağıya çekeriz zihniyeti ile bugüne kadar gelen zihniyet ülke futbolunu yok etmiştir.Her dönemler isimler değilmiş ancak planları değişmemiştir.
    Sayın Ali Koç bataklıkta olan Türk Futboluna son kez zeytin dalını uzatmıştır, bunu suistimal eden tüm takımlar kendi b*kunda boğulacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.