Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

nexus transfer bitti diyor....

asıl merak ettiğim 1 ay önce de aynı rakamlar söyleniyordu 1 aydır neyi tartışıyor bunlar?

Bence bu transfer 20'nin üstünde bitecek. Yoksa dediğiniz gibi 2 aydır aynı rakamlar tartışılıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün ferdiyi izlerken şunu farkettim, hollandanın u21 takımı süperligde şampiyonluğa oynar
  • Fenerbahçe'nin, Vedat Muriqi'nin ayrılığının ardından kadrosuna dahil etmek istediği Eran Zahavi konusunda Fransız basını önemli bir gelişmeyi okuyucularıyla paylaştı.

Buna göre kulübü Guangzhou ile sözleşmesini fesheden ve çeşitli kulüplerle transfer görüşmelerine başlayan Eran Zahavi'nin, Marsilya'ya önerildiği duyuruldu.

Fransız kulübünün yöneticilerinin, oyuncunun transferi için ciddi bir şekilde ilgilendiği aktarılırken, son olarak teknik direktör Andre Villas Boas'ın beğenisine sunulduğu yazıldı.

VETO YEDİ!
    Tecrübeli teknik direktörün, takımının gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmasından dolayı Zahavi'yi veto ettiği ve oyuncuyu yaşlı bulduğu ifade edildi. Öte yandan Zahavi'nin, Marsilya'nın onay vermesi halinde transfere hazırlıklı olduğu yazıldı.

YENİ KULÜBÜ FENERBAHÇE YA DA...
    Öte yandan Zahavi'nin yeni takımının Fenerbahçe ya da Maccabi Tel Aviv olacağı söyleniyor.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

https://www.fotomac.com.tr/fenerbahce/2020/09/04/eran-zahavi-transferi-resmen-veto-yedi-fenerbahce

• 10 bin takipçili bir israil vatandaşı Fenerbahçe fanı çıktı. Ama görsel ne alaka onu anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Fenerbahçe'nin, Vedat Muriqi'nin ayrılığının ardından kadrosuna dahil etmek istediği Eran Zahavi konusunda Fransız basını önemli bir gelişmeyi okuyucularıyla paylaştı.

Buna göre kulübü Guangzhou ile sözleşmesini fesheden ve çeşitli kulüplerle transfer görüşmelerine başlayan Eran Zahavi'nin, Marsilya'ya önerildiği duyuruldu.

Fransız kulübünün yöneticilerinin, oyuncunun transferi için ciddi bir şekilde ilgilendiği aktarılırken, son olarak teknik direktör Andre Villas Boas'ın beğenisine sunulduğu yazıldı.

VETO YEDİ!
    Tecrübeli teknik direktörün, takımının gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmasından dolayı Zahavi'yi veto ettiği ve oyuncuyu yaşlı bulduğu ifade edildi. Öte yandan Zahavi'nin, Marsilya'nın onay vermesi halinde transfere hazırlıklı olduğu yazıldı.

Öte yandan Zahavi'nin yeni takımının Fenerbahçe ya da Maccabi Tel Aviv olacağı söyleniyor.

https://www.fotomac.com.tr/fenerbahce/2020/09/04/eran-zahavi-transferi-resmen-veto-yedi-fenerbahce
    Kaymak çok fena

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    o kadroyu ben yapmadım ama bu kadroyu ben yaptım
    MHY,Sosa Gustavo çok yumuşak kalacağı için Sosa yı yedek yaptım Gustavo/Ozan önlerinde MHY
    lükse bak Sosa yedek.
    Sosa ya yer bulamadım. Tolgay'ı transfer etmek isteyenler kadroma bakmasın.

içerdeki kolay maçlarda Gustavo/Sosa/MHY olabilir

Sola kesinlikle Thiam, bu durumda Ferdi sağ kanat. duruma göre 10 numara Ferdi,Sosa,MHY arasında değişir
    o kadar geniş kadro kurduk ki Valencia'yı yazmadım form tutarsa sağ kanat forvet oynar. iki zenci kanat güzel olur
    bir de Kalu gelecek
    şampiyonlar ligi kadrosu mübarek Kalu ya da yer yok

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 5 Eylül 2020; 12:11:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Gereksiz işler
    Gereksiz olur mu? Ticaret ve şirket ilişkileri nasıl ilerler bu yönde çok iyi ders veriyor Ali Başkan.
    Diğer kulüpler ile çok iyi ilişki kuruluyor. Yarın bir gün oyuncu transfer etmek istediğimizde yada farklı bir durumda bu kişilerin bize yakın olma ihtimali daha yüksek olacak.

• quote:

nexus transfer bitti diyor....

asıl merak ettiğim 1 ay önce de aynı rakamlar söyleniyordu 1 aydır neyi tartışıyor bunlar?

çingen pazarlığı yapılıyor bence bonussuz 20m €'ya biter üstü var altı yok
    Ali başkan Rize nin alacağı paya göre pazarlığı yapıyor

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Ben gereksiz görüyorum ilk fırsatta hepsi arkamızdan vurmaya çalışır limit konusunda çok iyi gördük. Kimseye iyilik yapmayacaksın Ali Koç ilk geldiğinde herkesle iyi geçinmeye çalıştı sonucunu gördü. Ayrıca rakiplerimizde farklı algılar oluşabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

fenerium artık gs-bjk-ts dışında ki süper lig takımlarının da ürünlerini satacakmış. gelir de sağlamayacakmışız satılan formalardan, tamamiyle türk futbolunu kalkındırmak için atılan bir adımmış.

https://twitter.com/Fenerbahce/status/1302163033691750400
    Gayet güzel bir gelişme hem ilişkilerimizi geliştirir hem de ülke futbolu 3 büyüklerden ibaret değil Anadolu kulüplerinin de kalkınması gerek. Ancak umarım aralarında 2006'da bize karşı teşvik primi alan Denizlispor olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Fenerbahçe'nin, Vedat Muriqi'nin ayrılığının ardından kadrosuna dahil etmek istediği Eran Zahavi konusunda Fransız basını önemli bir gelişmeyi okuyucularıyla paylaştı.

VETO YEDİ!

Yok mu bir west ham

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Başkan da hisse aldıysa parasını katladı..

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

10 bin takipçili bir israil vatandaşı Fenerbahçe fanı çıktı. Ama görsel ne alaka onu anlamadım

Aslı Enver ve Özcan Deniz'i İsrail çok seviyor.

Hatta ziyarete gittiklerinde Özcan Deniz 1 m dolar mı ne almış konser biletleri 300-500 dolar arasında satılmış.
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Ne bos yapmissin. Gokhan ve caner mi hata ?? Sen futboldan gram anlamiyorsun. Caner ve gokhan i kaybeden bjk bu sene ilk 5 e giremeyecek. Gokhan ve caner milli takimda olsa inan macaristan a 3 atardik. Mukemmel transfer caner ve gokhan aksini iddia eden futbol cahilidir. Yali cocugu dedigin adam senden cok sokakta bulunmustjr emin ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Yapılan gereksiz işlerden birisi daha... Arkadaş bizim çok az sorunumuz mu var da diğer kulüpleri düşünüyoruz? Ayriyetten Fenerbahçe’nin mağazasında Denizlispor’un formasının satılması neyin kafasıdır?

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.