Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32703271327232733274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Ara transfer döneminde kadrosuna bir forvet katmak isteyen Fenerbahçe'de, transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Sarı lacivertlilerin, Portekiz ligi ekiplerinden Porto forması giyen Moussa Marega ile büyük ölçüde anlaştığı ve kulübü ile görüşmelerin sürdüğü iddia edildi.

Gündemde bile değil.

• Marega = Gomis

Güçkü kuvvetli, fizikli ama bitiriciliği zayıf. Nasıl olduysa Gomis burada çok gol atmıştı. Marega gelirse Gomis gibi de olabilir, Slimani gibi de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Gündemde bile değil.

Alıntıları Göster

Sen mi belirliyorsun gündemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu beşiktaşlılar gerçekten sıkıntılı.Hani derbiye kadar yazmayacağım forumlarına dediğim için orada yazmadım bunu.Spiderman hocam güzelce yazmış futbol takip eden biri olarak fikrini belirtmiş, üçüncülük Koşullanmasını hayatında yer edinmiş bjklinin yazdığına bakın:
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
    İnanılmazlar gerçekten.Boşuna demiyoruz en iyi bjkli üçüncülüğü kesinleşince açıp quaresma skills izleyen bjkldir diye.Şampiyonluk yarışında hiç çekilmiyorlar.

• Hadi başkanım al gel bernard ve maregayı gelsin şampiyonluk Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Sevgili Pelkas Twitter hesabı açmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: the__executioner__

Sen mi belirliyorsun gündemi

Alıntıları Göster

Zamanında belirliyenlerdendim, daha doğrusu belirleyenlerdik. Marega gelirse söz benden bi forma sana, forumda bu konuda şahit olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Ocak 2021; 14:10:9 >
  • nazım'ı bir an önce dinlendirmemiz lazım derbi öncesi, gökhan hala sakat sanırım.

burak kapacak işi de olacak diyorlardı ama transferlerin bitmesine 5 gün kaldı. hala ses seda yok o konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Pelkas kanada geçmezse Mesut? Samuel ve Thiam FB kalitesinde adamlar değil zaten. Yedek olur en fazla.

Alıntıları Göster

aylardır maça çıkmamış mesut şu formdaki pelkas'ı kesemez. muhtemelen yeni bir rvp-fernandao vakası ile karşı karşıyayız.

• aga ciddiyim marega falan gelmez.

Şuan porto tamam ulan satıyorum dese 5 milyon euroya herkes alır.Hadi satmıyorum ne hali varsa görsün derse 20 tane kulup kapısına dizilir adamın.Bilemiyorum osayinin piyasası yok o yüzden rahat çektik ama maregayı alman için 5 milyon imza parası+4 milyon euro falan ister adam.

• vay arkadaş bir de fener'e sürekli laf eder bu galatasaraylılar. kendilerinin yaptıklarına bak...

üstüne üstlük bu galip öztürk denilen adam bir katil. valla gs'nin düştüğü bu hal çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Ocak 2021; 14:7:18 >
  • Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

Gomisin mi bitiriciliği zayıf Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  hadi abi ya boş yapmayın

• Nihat Özdemir, "Yeni yayın ihalesi yapacağız. Dünyadaki tüm yayıncı kuruluşları teklif vermeye davet edeceğiz. Bu senenin haziran ayı ile aralık ayı arasındaki süreçte dosyayı hazırlayıp ihaleye çıkacağız ve herkesi davet edeceğiz

• öncelikle selamın aleyküm herkese forumu uzun zamandır takip ediyorum ama yazmıyordum şimdi kafamı kurcalayan bir şey var bu irfan transfer konusu inşallah fiyat artırmak için böyle bir şey yapıyorlardır çünkü volede saçı izledim kafayı yemek üzereyim

saç kesin gizli fb düşmanı yada ali koç dediklerine bakın thiamı sosa deniz valencia ademi serdar gökhanı felan hepsini vermiş ozandan kalitesiz irfan için birde üstüne para

lan ne yaptı bu irfan alperv3(v2 mhy) olur başakşehirden oyuncumu alınır oradan gelenin performansını görünenden yarısı olarak düşüneceksin şişirme takım (trabzon gibi örnek novak sosa)  en fazla denizle kafa kafaya takas olur

ne yapmış bu irfan ya bir ligin en iyi üç yerli orta sahasından biriymiş milli takımda ozanı kesemiyor daha değeri 14m ozan 10m ediyorsa en fazla 7 eder

birde crivelli diyor kafayı yicem fenerde crivelli gibi tonla oyuncu var bu adam ağır fener düşmanı o adamları veriyorsan o iki ne yapacağı belli olmayan adammı alınır birde saç devamlı fenerin oyuncusu yıldız olur diyor verdikleri oyuncularla bak aldıklarına bak kafayı yicem

mhy için aynısını düşünüyordun maalesef çıktı koş koş şut hiç ceza öünde pelkas gibi paslar yok sonra top kaybı kontra gol yiyoruz

• bence birde sağ bek lazım gökhan sürekli sakat nazım sakatlansa adam yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

bence birde sağ bek lazım gökhan sürekli sakat nazım sakatlansa adam yok

Tisse ya da Lemos sağa kayar, ondan önce orta saha yedeği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mete2649

öncelikle selamın aleyküm herkese forumu uzun zamandır takip ediyorum ama yazmıyordum şimdi kafamı kurcalayan bir şey var bu irfan transfer konusu inşallah fiyat artırmak için böyle bir şey yapıyorlardır çünkü volede saçı izledim kafayı yemek üzereyim

saç kesin gizli fb düşmanı yada ali koç dediklerine bakın thiamı sosa deniz valencia ademi serdar gökhanı felan hepsini vermiş ozandan kalitesiz irfan için birde üstüne para

lan ne yaptı bu irfan alperv3(v2 mhy) olur başakşehirden oyuncumu alınır oradan gelenin performansını görünenden yarısı olarak düşüneceksin şişirme takım (trabzon gibi örnek novak sosa)  en fazla denizle kafa kafaya takas olur

ne yapmış bu irfan ya bir ligin en iyi üç yerli orta sahasından biriymiş milli takımda ozanı kesemiyor daha değeri 14m ozan 10m ediyorsa en fazla 7 eder

birde crivelli diyor kafayı yicem fenerde crivelli gibi tonla oyuncu var bu adam ağır fener düşmanı o adamları veriyorsan o iki ne yapacağı belli olmayan adammı alınır birde saç devamlı fenerin oyuncusu yıldız olur diyor verdikleri oyuncularla bak aldıklarına bak kafayı yicem

mhy için aynısını düşünüyordun maalesef çıktı koş koş şut hiç ceza öünde pelkas gibi paslar yok sonra top kaybı kontra gol yiyoruz

Mete... Kanki... anlamak için 2 kez okudum. Düşüncelerini kafandaki şekliyle yazıya döktüğün için minnettarız fakat biraz daha anlaşılabilir yaz lütfen.

• bu fenerbahçeye transfer limiti cezasi falan yok muydu arkadas. adamlar yillardir sampiyon olamiyor taraftari kandirmak icin paso transfer yapiyorlar. sampiyon olamayip hirslandikca hop bir transfer daha saka gibi kulup yeminle 3 4 tane forvet aldiniz hala marega dedikodulari falan cikiyor. galatasaray birine talip oluyor hop onada sulaniyorsunuz. amac ne. bu gidisle transfer rekoru kiracaksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 27 Ocak 2021; 14:37:11 >
  • 668 Maç, 295 gol. Arabistan Ligi ve Türkiye Ligi hariç oynadığı hiçbir ligde düzgün gol sayılarına ulaşamamış.

Fransa: 455 maç 171 gol

İngiltere: 71 Maç 17 gol

Tabi futbol bilgisi Türkiye Ligi kadar olan kişilerin Gomis'i gol makinesi zannetmesi normal.

• 
Sayfa: önceki 32703271327232733274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.