Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32693270327132723273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne zaman kaslı oldu mesut Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] , kastan ziyade oyun temposu son yıllarda çok düşmüştü.Alexe benzemeye başladı son yıllarda oyunu,koşmamaya başladı arsenalden de bu yüzden bedavaya alabildik.O tempo eli belinde yürüme ile eplde oynatmaz kimse ama burda hala 20 asisti var uygun kadroda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 27 Ocak 2021; 11:14:30 >

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Şu marega ile ön sözleşme yapabilip bir anlaşırlarsa varya yıkılır stad moussa moussa diye bir kez daha.

Arkanda mesut ile oynicaksın denip ikna edilebilir sözleşmesi bitiyo adamın bu sene.

Çok aşırı büyük iş olur gelirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Hoijdonk, semih, niang ve nobre varken mesela takım gol yollarında çok etkiliydi.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

Sonrası 30m euro hocam Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Porto da salaktı zaten böyle bir oyuncuyu 11 oynatacak portodan bahsediyoruz lütfen  

PS izlemedim niang aşkı depreşti  

Alıntıları Göster

Bana yıllardır Porto'da oynayan düzgün forvet söylesene yokluktan sakat Aboubakar'ı oynatıyorlardı.

Adam yıllardır Porto'da oynamasına rağmen 1 yıl dışında oynadığı maç sayısına oranla istatistikleri kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 27 Ocak 2021; 11:53:11 >

• Büyük ihtimalle transferi kapattık, bu çıkan isimlerde muhtemelen taraftar iştahlansın diye ortaya atılan isimmler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Ne zaman kaslı oldu mesut  , kastan ziyade oyun temposu son yıllarda çok düşmüştü.Alexe benzemeye başladı son yıllarda oyunu,koşmamaya başladı arsenalden de bu yüzden bedavaya alabildik.O tempo eli belinde yürüme ile eplde oynatmaz kimse ama burda hala 20 asisti var uygun kadroda.

Hocam Real Madrid dönemleri,2014 Dünya Kupası zamanları falan baya formdaydı bir bakmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bana yıllardır Porto'da oynayan düzgün forvet söylesene yokluktan sakat Aboubakar'ı oynatıyorlardı.

Adam yıllardır Porto'da oynamasına rağmen 1 yıl dışında oynadığı maç sayısına oranla istatistikleri kötü.

Alıntıları Göster

Sakat Aboubakar dediğin ligi sallıyor bjk yi şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri yaptı.

• Çok mantıklı.
  • Sadece dışardan bir futbolsever olarak bakarsınız ve bütün etkenleri katarsanız (transferler, medya, hakemler, kulüp vb.) sizce kim şampiyonluğa yakın?
  • Bjk ile FB arasında bir fark yok şuan. Biz kadro açısından avantajlı haldeyiz Bjk form durumu açısından.
    Bizim yaşadığımız sakatlıklar bjk nin başına gelse dağılırdi. Ligin ikinci yarısında kadro derinliği daha çok ön plana çıkacak.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Çok gariptir bende ilk izlediğimde aklıma direkt Niang geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Sakat Aboubakar dediğin ligi sallıyor bjk yi şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri yaptı.

Alıntıları Göster

Aboubakar'ın Marega'dan daha iyi futbolcu olduğunu söyledim zaten benim komiğime giden Marega'ya süper star muamelesi yapılması.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Sadece dışardan bir futbolsever olarak bakarsınız ve bütün etkenleri katarsanız (transferler, medya, hakemler, kulüp vb.) sizce kim şampiyonluğa yakın?

GS ya da BJK.

Nedenine gelirsek, olası bir tökezlemede medya ve taraftarımız, "dur sen daha düşmedin" deyip takıma çelme takacak, zaten çok sağlam olmayan psikolojimiz daha da bozulup düşeceğiz. Bu diğer takımlarda Fenerbahçe kadar sarsıcı olmaz.

Fenerbahçe'nin oyununu beğenmeyebilirsin, başka teknik direktörleri sevebilirsin ama takım 2. sırada ve ligin bitimine 20 hafta var. Ben burada ve başka mecralarda öyle yorumlar görüyorum ki, o kadar karamsar ve kötümser yorumlar görüyorum ki seyircili maç oynansa bu takım bu kadar ilerleyemezdi bile.

Yanlış transfer, yanlış oyuncu değişikliği, formsuzluk bunlar Fenerbahçe'nin son yıllardaki başarısızlığının sebepleri ama herkes unutuyor ya da gözden kaçırıyor, ben de geç olsa da farkettim en büyük sebep taraftar.

• bjk aboubakar ve larin sayesinde işi götürüyor ikisinden biri bi sakatlansa helva gibi dağılırlar fakat bizde forvetlerin gol yükünü çekmesi gibi bi durum yok 16 farklı futbolcu gol attı bide ilk yarıda bjk hakemler sayesinde en az 4 maç kazandı ikinci yarı hakem faktörü devreye girmezse sakatlıklarla beraber düşüşe geçeceklerdir.

• feghouli,ghezzal tarzı kenardan asist yapacak üretici bir kanat hala yok takımda.Bizim yeni kanat çocuk en fazla Nkoudou-onyekuru kadar etki yapar kadro derinliği yaratır.Viscayı alaydık iyiydi ama malesef yine olmayacak sanırım.

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt

sosa olmazmı oraya acaba. samuel daha çok 2. yarı oyuna giren yıpratıcı adam rolünde.

• Yalan zaten %90, forvet gitmeden forvet transferi yapılmaz bence transfer tamamlandı şuan için. İrfan gs ye peşkeş çekilmesin diye araya girdiğimizi düşünüyorum. Ozan satılmadan irfan da alınmaz aslında.

• Ara transfer döneminde kadrosuna bir forvet katmak isteyen Fenerbahçe'de, transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Sarı lacivertlilerin, Portekiz ligi ekiplerinden Porto forması giyen Moussa Marega ile büyük ölçüde anlaştığı ve kulübü ile görüşmelerin sürdüğü iddia edildi.

• 
Sayfa: önceki 32693270327132723273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.