Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32613262326332643265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi sayfaya baktım da bizim sayfada da birçok renktaş ceza almış,sanırım irfan can haberlerine sinirlenen fanatik ceza çakıyor bize ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 26 Ocak 2021; 21:23:36 >
  • noobkadir1334 N kullanıcısına yanıt
    Paranın yettiği hediyeyi al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Mesutta da baya zayiat vermiştik.

İrfanla tüğ dikiyorlarFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isostar

Geç birader geç. Fenerbahçe'yi tutun. Gs, Bjk diye diye Aziz amcanız yıllarca kandırdı. Adam aldı parayı geldi. Fenerbahçeli falan değil. Benim Fenerli olarak mevzu işime gelmediği için paylaşmadım. Fotoda var videoda. Adamın Bremen'de evinde kaldığı arkadaşı ile mahkemelik oldular. RTL de günlerce mevzusu oldu. Bıçak çekmişti Özil'e. Çocuk röportajda Fb - Gs kavgası yapardık diyor. Fanatik Fenerliyim diyor. Bu durumda düşün bakalım Gs li kim oluyor. Boş yapmayın. Bişey yazıyorsam uydurmuyoruz. Çıksın topunu oynasın formanın hakkını versin.40 yıllık Fenerbahçeli diyen çoluk çocuk kandırmak için der. 2 yıldır top oynamıyor medya bunun üstüne gitsin de toparlasın hemen. Fenerbahçelilik böyle düşünmeyi gerektirir.

Van persie den ağzı yanmamış taraftarın hiç akıllanmaz. Bu Feneri zaten herşeyden önce bizim bu çok bilen şımarık tayfa taraftar bitiriyor. 7 yıldır kupa alamıyoruz. Fenerin aldığı adam ee 40 yıllık Fenerli onu konuşuyoruz. Bedava oynuyor sanki. Hey Allahım...

Sen önce bir yazdığımı cümle cümle yeniden oku bakalım sonra atar gider yap. Diyorum ki adam takım da değiştirebilir bunun ne önemi var? Nereye varmak istiyorsunuz bununla? Ne kadar dokunmuş bazılarına bu Mesut yahu. Azizci falan da damgayı bastı hemen. Ne boş yaptın şurada. FB forması altında izleyecek tüm dünya. Durum bundan ibaret. Çeken de izleyecek çekemeyen de. He başarılı olur olmaz orasını göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 26 Ocak 2021; 21:28:36 >

• Özil transferi hem gs lileri hem bjk lileri hemde ts lileri depresyona soktu sahaya çıkmadan resmen psikolojik üstünlüğümüzü iki kat artırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 26 Ocak 2021; 21:37:6 >
  • Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Küfür etmemişlerdir yahu, "Altımıza alırız" demişlerdir.

• 2 gün önceye kadar Kahveci transferini Özil ile kıyaslayanlar Fenerbahçe devreye girdikten ve bugün bazı kişilerin haberlerine göre Gs'nin masadan kalktığını yazdıktan sonra oh be kurtulduk vs demeye başlamış, gerçekten komikleşmeye başladı süreç

İrfan da gayet güzel futbolcudur karşılaştırmalara ihtiyacı da olduğunu düşünmüyorum.

Adam isterse çocukluğunda galatasaraylı olsun bu beni seni onu şunu bunu gram ilgilendirmez. Fenerbahçe'ye geldi mi geldi ve en kötü 6-7 senedir Fenerbahçeliyim furyası dolanıyor muydu dolanıyordu. Bu kadar neyin kıskançlığı yaşanıyor anlamış değilim. Adamın videolarını hiç mi izlemediniz sessiz sakin kendi halinde bir topçu. Geldim mutluyum benim içinde bir rüya gerçekleşti diyor. Ne desin yani bunun yerine geldikte işte öyle bakalım duruma göre takılıcaz kardeşim mi desin ?

Adama 10 gündür neler neler söylendi hepsi bir bir kulağına gitmiştir kalkıp cevap vermeye bile yeltenmiyor. Beni destekleyenlere teşekkür ederim inşallah saha da karşılığını verebilirim sizlere diyor bu kadar yani, altını niye bu kadar eşeliyorlar, niye illaki kötü bir algı yaratılmak zorunda benim aklım almıyor. Kalkıp birilerine laf mı sallamış, birilerine küfür mü etmiş bu adam.

Biri çıkıp diyor ki benle savaşan arkadaşlarım hakkında konuşsam daha iyi olur. İyi de abim senin geçmişinde ortada sormazlar mı adama bunları

Nuri Şahin geldiğinde niye kimse hoşgeldin dememiş. Biz mi tuttuk demeniz için deseydiniz o zaman hatta onu geçtim transfer edin oynatın. Ayrıca Nuri de on numara bir insandır hiç alakası olmayan adamlar polemiklerin içine çekiliyor falan...

Üzücü bir durum halbuki takımlar bizim ligimizde Özil var Falcao var diye bunun reklamını yapıp bunlardan yararlanması gerekirken ortada dönen mevzulara bak.

Daha çıkıp 1 dakika bile oynamamış her türlü laf söyleniyor gerçekten yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 26 Ocak 2021; 21:48:22 >

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Borsa spekülatörü olan vatandaş değil mi bu?

• kalender46 K kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Bilgim yok ama vikipedi'de böyle yazıyor. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Bu olsa gerek aynen

• Mesut'un gelişi psikolojik üstünlüğü de ele geçirmemize olanak sağladı, gerçekten muazzam bir transfer oldu. Umarım bu yıl 2014'ten beri süregelen şampiyonluk hasretini bitirir, Fenerbahçemiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

2 gün önceye kadar Kahveci transferini Özil ile kıyaslayanlar Fenerbahçe devreye girdikten ve bugün bazı kişilerin haberlerine göre Gs'nin masadan kalktığını yazdıktan sonra oh be kurtulduk vs demeye başlamış, gerçekten komikleşmeye başladı süreç

İrfan da gayet güzel futbolcudur karşılaştırmalara ihtiyacı da olduğunu düşünmüyorum.

Adam isterse çocukluğunda galatasaraylı olsun bu beni seni onu şunu bunu gram ilgilendirmez. Fenerbahçe'ye geldi mi geldi ve en kötü 6-7 senedir Fenerbahçeliyim furyası dolanıyor muydu dolanıyordu. Bu kadar neyin kıskançlığı yaşanıyor anlamış değilim. Adamın videolarını hiç mi izlemediniz sessiz sakin kendi halinde bir topçu. Geldim mutluyum benim içinde bir rüya gerçekleşti diyor. Ne desin yani bunun yerine geldikte işte öyle bakalım duruma göre takılıcaz kardeşim mi desin ?

Adama 10 gündür neler neler söylendi hepsi bir bir kulağına gitmiştir kalkıp cevap vermeye bile yeltenmiyor. Beni destekleyenlere teşekkür ederim inşallah saha da karşılığını verebilirim sizlere diyor bu kadar yani, altını niye bu kadar eşeliyorlar, niye illaki kötü bir algı yaratılmak zorunda benim aklım almıyor. Kalkıp birilerine laf mı sallamış, birilerine küfür mü etmiş bu adam.

Biri çıkıp diyor ki benle savaşan arkadaşlarım hakkında konuşsam daha iyi olur. İyi de abim senin geçmişinde ortada sormazlar mı adama bunları

Nuri Şahin geldiğinde niye kimse hoşgeldin dememiş. Biz mi tuttuk demeniz için deseydiniz o zaman hatta onu geçtim transfer edin oynatın. Ayrıca Nuri de on numara bir insandır hiç alakası olmayan adamlar polemiklerin içine çekiliyor falan...

Üzücü bir durum halbuki takımlar bizim ligimizde Özil var Falcao var diye bunun reklamını yapıp bunlardan yararlanması gerekirken ortada dönen mevzulara bak.

Daha çıkıp 1 dakika bile oynamamış her türlü laf söyleniyor gerçekten yazık.

bir de Mesut küçüklük fotoğrafını onayladı adama sordular formanın arkasında kim vardı diye Jay-Jay Okocha cevabını verdi elemanlar şaka gibi bir dövmeden gsli yaptılar adamı 3 iq yemin ediyorum.

• Kaynağa kadar her şey güzeldi Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• İrfan > Mesut diyen gsliler şimdi iyi ki almadık felan diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

trabzon bölümüne papu gomez geldi mi yazdım 1 hafta uzaklaştırma vermişler,millet küfür ediyor niyeti iyi olabilir diye ceza almıyorlar  

Forumda Trabzon bölümümü mü varmış ya ? 8 yıldır bu forumdayım hiç girmedim sanırımFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Forumda Trabzon bölümümü mü varmış ya ? 8 yıldır bu forumdayım hiç girmedim sanırım 

Alıntıları Göster

Bütün Trabzonlular bizim bölümden ceza alana kadar bizim konuya yazıyorlardı zaten. Önce buradan ceza alıp kendi konularına yazmaya başlarılar, orada da tek dertleri Fenerbahçe'ye hakaret edip iftira atmak olunca şimdi kendi konularına da yazamıyorlar Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Başkanın nokta atışı dediği Marega sanırım. Ama zor bir transfer. Hayırlısı bakalım.

• Ne güzel kulübüz ya.Bir yandan futbol bir yandan basket bir yandan voleybol Fenerbahçe mutlu biz mutlu gerçekten de.
    Bırakın dalga geçsinler Türkiyenin açık ara en büyük kulübüyüz.

• 
Sayfa: önceki 32613262326332643265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.