Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • velev ki az pozisyon buluyor olalım, 6 milyon bonservis verdiğin adam o az pozisyondan birini gol yapacak bu kadar basit. O zaman 2.5 milyon maaş almasın, adam yıldız oyuncu statüsünde, 10 numara giyiyor e onu da atmazsa Ademi'den bir farkı kalmıyor ki, Cisse olsa belki atardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

https://twitter.com/demarkesports/status/1352916420833763328?s=19

Troll'lere duyurulur
    Ya birak saç dedi başak maçinda yenilseydi by by di ali koc cikip divan kurulunda bunu dicek hali yok ya çok dar açidan bakiyosunuz olaylara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Aboubakar 2018 eylül ayında çapraz bağları koparttı (2 yıl önce) 2 yildir ayağına top değmedi.Besiktasdaki bu sezon ilk maçını hatırlıyorum beşiktaş defansı bizden 2 kat beterdi her maç 3 4 yiyordular ama ilk maçtan kalitesini belli etmisti

Alıntıları Göster

Abubakar kaliteli adam. Sergen de akıllı td. Gezal, larin, atiba, mensah ile defansı boğuyor adamlar. Larin bile golcü oldu. Bu da sergenin başarısı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse yazmıyor ama Başakşehir maçı ile beraber Gustavo'nun formu inanılmaz arttı, bu artışı sanırım bir farketmiyorumdur, bütün eksileri törpülemiş, hızlı oynayan, kritik müdahaleler yapan bir oyuncu oldu. Net level atladı adam.

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

Saç'ın aynı videoda başta dediği ile sonda dediği tutmuyor paso duyum alıyor sözde

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kaç haftadır takımdaki tek yaratıcı oyuncu Pelkas. Bunların istediği oyunu oynasak 3lük oluruz her maç -ki olduk-. Thiam, Valencia, Mert, Gustavo, Nazım ile %70 topa sahip olup hurra saldıran takım mı bekliyorsunuz? Takımda gol pozisyonu üretebilen tek adam Pelkasla-Caner. Birine taktınız, diğerini de markajla etkisiz hale getiriyorlar artık. Sizin oyununuzla gol atamayacağımız aşikar, stoperlerdeki kalaslar nedeniyle bol bol yeriz ama.

@Anbilivıbıl

Alıntıları Göster

Transferi ben yapmıyorum, takımı ben kurmuyorum. Bir td pelkas ile caneri kitlerlerse ne yaparız sorusuna çözüm bulamıyorsa fenerin başında ne işi var.

Ayrıca oyuncuların yetersiz olduğunu düşünmüyorum sadece giydikleri formadan bir haberler ve coşkukarı yok.

Hem burada yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. Vasat oyuna rağmen, hakem kararlarına rağmen zirvenin 2 puan gerisindeyiz. İstiyorum ki fener, fener gibi coşkulu oynasın da vasat ligde rahat rahat şampiyon olalım...

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt

Bu oyuncularla coşkulu oyun oynayamazsın. Transferi yapanı eleştireceksin, hocayı değil.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Tabloda 2. sırada olmamızın sebepleri

1) Ozan-Gustavo orta sahası

2) Canerin duran topları

Yoksa bu sakar defans hattı ve beceriksiz forvet hattıyla ilk 5 bile büyük başarı

• Olcaysson kullanıcısına yanıt
    Sözleşmesi sezon sonu bitiyor fakat hâlâ kontratını uzatmadı. Muhtemelen ayrılmak istiyor.
  • Açılan ortalarına ceza sahasının en önde duran rakip oyuncusuna atılmasından hep nefret atmışımdır Gökhan ve Nazım çok yapıyor bunu. Üçüncü sırada Caner geliyor. Topu daha fazla kaldırmaya güçleri yokmuş gibi hep önde patlıyor
  • faho kullanıcısına yanıt
    Yanlış tespit!
    Bir çok maçta yemeyelim diye koltuğa öyle bi yapışıyorumki terden sırılsıklam oluyorum.
    Vücudum ateş gibi hissettiriyor ama ellerim ve ayaklarım buz kesiyor.
    Alanya maçının ertesi gününde tüm gün başım ağrımıştı stresten.
    Adrenalin budur! Stres budur! 😁
  • Toplantıda Fenerbahçe Kulübü'nün borcu 4 milyar 719 milyon TL olarak açıklandı.

Ekim ayında gerçekleştirilen bir diğer Yüksek Divan Kurulu toplantısında ise sarı-lacivertlilerin borcu 4 milyar 300 milyon lira olarak belirtilmişti.

Öte yandan borcun geçen divana göre artmasının ardından sosyal medyada Ali Koç'un seçim zamanında söylediği "Borçları düşüreceğiz" açıklamasına da dikkat çekildi.

• quote:

Bu oyuncularla coşkulu oyun oynayamazsın. Transferi yapanı eleştireceksin, hocayı değil.

Transferler vasat olabilir ama takımı coşkuyla Oynatırsın renkdaş. Hoca hoca olursa oynatır. Ne yeteneksiz adamlar kadrolar gördük ama coşkuyla oynuyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kimse yazmıyor ama Başakşehir maçı ile beraber Gustavo'nun formu inanılmaz arttı, bu artışı sanırım bir farketmiyorumdur, bütün eksileri törpülemiş, hızlı oynayan, kritik müdahaleler yapan bir oyuncu oldu. Net level atladı adam.

Bütün eksilerini törpüleyememiş, çünkü maaşı hala yüksek(!)  

• Ali Koç: "Bir nokta atışı transfer daha yapmamız gerekiyor."

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Transferler vasat olabilir ama takımı coşkuyla Oynatırsın renkdaş. Hoca hoca olursa oynatır. Ne yeteneksiz adamlar kadrolar gördük ama coşkuyla oynuyorlardı.

Alıntıları Göster

Bu takımı coşkuyla oynatınca sonuç gelmiyor ama.

Eldeki adamların teknik ve Futbol IQ seviyesi yeterli düzeyde değil.

• GOL ATABILEN FORVET ALINMADIGI SURECE SAMPIYONLUK HAYAL.
    mesutun yanina Kevin de Bruyne de gelse defansa ramosta gelse gol atamadiktan sonra bjk her mac 3 4 tane attiktan sonra sampiyonluk hayal....
    Mesutun etkisini arttirmak icin burak yilmaz tarzi veya vedat muric tqrzi forvet gerekiyor...

• Samatta cisse ademi bunlar da nokta atışı bir transfer herhalde

• quote:

Bu takımı coşkuyla oynatınca sonuç gelmiyor ama.

Eldeki adamların teknik ve Futbol IQ seviyesi yeterli düzeyde değil.

Alıntıları Göster

Deriz ya kaybedersek de adam gibi kaybedelim... Forma hakkını versin oyuncular, iq lar düşükse teriyle hakkını versin futbolcular. Kazanırız, kaybederiz ama iyi futbol mücadele görmek hakkımız

• Biz de SMS kampanyası başlatmışız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.