Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31323133313431353136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Yazın bizle adı geçen ama almadığımız oyunculara bakıyorum,young boys forveti Jean-Pierre Nsame 21 maç 14 gol 5 asist.Baya istemiştim fizik olarak çok uygundu bizim lige.

O ligden golcü felan almayacaksın hocam. Şahsi görüşümdür. Frey ve Ademi bile 15 golü görmüş orda. Öyle bir lig. Frey, Bundesliga 2'ye gitti 5 gol anca atabildi. Serdar Dursun bile 19 gol atmış düşünün yani. Samatta mesela Genk de oynarken 18/19 sezonunda 51 maçta 32 gol atmış. Tabii bir sezonluk performans sergilemiş orda. Belçika ligi, İsviçre liginden de iyidir. Biz eğer santrafor alacaksak İtalya liginde hatırı sayılı işler yapmışını almalıyız. Mesela herkes Boupendza felan diyor ama ben istemiyorum açıkcası. Bize gelince Samatta, Cissé'den farkı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

gs yi bırak bize forvet getir mubarek bize forvet lazım hatta stoperden bile önemli Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

forvet lazım forvet kim gol atacak mesut kime asist yapacak

Forvet işi Puma'da. Puma'nın malzeme sponsoru olduğu 1.90 boyunda bir forvet geliyor devre arası. Endişeniz olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Haklısın hocam taş gibi takımca savunma yaparsan işe yarar ama Yunanistan’ın Avrupa şampiyona olduğu gibi bir oyun istemiyorum şahsım adına. Bu tabi benim düşüncem herkes farklı düşünebilir. Rakibin cesaretlenmesi kısmı ise resmen eziliyoruz sahada en az 3 maç Altay kurtardı her zaman şapkadan tavşan çıkaramaz. Mesut’ta tek başına birşey vermez bu takıma 3 pas üst üste yapamıyor takım , en son düzgün 3 kere paslaştıklarında ozanın pasında pelkas gol attı.

Oyun beğenme lüksümüz yok bana kalırsa, ben artık gereksiz şovlardan bıktım. Yani takım şampiyon olsun da defansla mı olur, duran topla mı olur bilemem. Ben hurra hücum ile sürekli diken üstü maç izlemek istemiyorum. Şu kadar istatistil yaptık ama puan olarak gerideyizi de istemiyorum ki bu sene istatistikler sahaya yansıdı.

Duran toplarımızı iki yönden geliştirelim. Savunmayı kuvvetlendirelim. Şu Samatta'dan falan verim alalım bu takım aksi olmadıkça şampiyonluk ya da ona yakın bir şey olur. Son ana kadar da yarışta oluruz. Eğer şampiyon olurskata kimse kötü oyunu falan konuşmaz. Gs muslera ile kazandı ama sonuçta kazandı.

• quote:

forvet lazım forvet kim gol atacak mesut kime asist yapacak

Allahyar vurdu, hattrick

• quote:

gs yi bırak bize forvet getir mubarek bize forvet lazım hatta stoperden bile önemli  

Alıntıları Göster

Hulk var boşta. At en uca temiz oynar. Fizik yerinde. Komple bir oyuncu. Hücum hattının her bölgesinde oynar. Şu zamanda ondan daha iyisini bulamayız. Bjk ilgileniyormuş. Bjknin verdiğini biz hayli hayli veririz. Mandžukić vardı Milan kaptı. Diego Costa var ama sorunlu bir oyuncu. Birde çok fazla sakatlık geçirdi. Mesela hulk'un sakatlık geçmişine bak öyle ciddi bir sakatlığı felan yok. Adam en son 4 yıl önce sakatlanmış düşün yani. Bizim forvetlere bak birde. Çok kolay sakatlanıyorlar. Hulk tam bizim ligin oyuncusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Allahyar vurdu, hattrick

Alıntıları Göster

Allah yar ve yardımcımız olsun. Kendisi 3 gol atmış. Orda da olmayacak. 1.lige kiralık gönderdik. Orda da bir bok yapamadı. İsviçre ligine felan gönderelim bari. Frey ve Ademi 15 gol attıysa o da atar herhalde. Belki alıcısı çıkarda satarız 2-3'e. Hani bu eleman daha genç. Belki ileride iyi işler yapabilir. Çünkü fizik yerinde. İyi sıçrıyor. Frey ve Ademi'yi ne yapacağız bilmiyorum. Frey gittiği yerde 6 gol 3 asist yapmış. Umarım böyle devam edip 14-15 golü bulurda aldığımız paraya satarız. Ademi'nin de bu yumuşak liglerden birine kiralık göndermeliyiz. İkinci yarı 10 dene sallasa tamamdır. 1-2 kim verirse göndeririz.

• Umarım bu Szalai transferi tutar. 2 mil. € bonservis çok geldi bana. Maaşı düşük sadece
    350 bin €. Eğer adam gibi stoper almazsak ne Szalai den ne Lemos dan ne de Tisserand dan istediğimiz verimi alamayız.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

gol sayısı değil de fiziği yerinde atletik gol noktasında da becerikli gözüküyor.Fm profiline baktım orda da sağlam gözüküyor.Ademi ve freyin fm profillerinden çöp oldukları belliydi zaten.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

bu sezon stoper transferine 7,5 milyon euro gitti,bu parayı risksiz kendini ispat etmiş bir adama harcasaydık maaşının %90nını ödediğimiz zanka-serdar-sadık üçlüsü de duruma göre eşlik eyseydi savunmada yediğimiz saçma sapan goller olmasa durum çok daha farklıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Allah yar ve yardımcımız olsun. Kendisi 3 gol atmış. Orda da olmayacak. 1.lige kiralık gönderdik. Orda da bir bok yapamadı. İsviçre ligine felan gönderelim bari. Frey ve Ademi 15 gol attıysa o da atar herhalde. Belki alıcısı çıkarda satarız 2-3'e. Hani bu eleman daha genç. Belki ileride iyi işler yapabilir. Çünkü fizik yerinde. İyi sıçrıyor. Frey ve Ademi'yi ne yapacağız bilmiyorum. Frey gittiği yerde 6 gol 3 asist yapmış. Umarım böyle devam edip 14-15 golü bulurda aldığımız paraya satarız. Ademi'nin de bu yumuşak liglerden birine kiralık göndermeliyiz. İkinci yarı 10 dene sallasa tamamdır. 1-2 kim verirse göndeririz.

Alıntıları Göster

Hollanda iyidir, yumuşaklar hep orada.

• Ademi + cisse + para = boupedza

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ademi + cisse + para = boupedza

Olsun bu

• bi takımın şampiyon olması için atan ile tutan iyi olcak derler ya tutan eh iste iyide atan yok bizim forvetleri toplasan bi sağlam forvet etmez bu kesin ! bide bize gelen forvet yada stoperleri kim aldı neye göre aldı alırken iki guzel hareket cekip gol attiğı videoyumu izledi yada muhtesem bi defans yaptıda bu bize uygunmu dendi 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

bi takımın şampiyon olması için atan ile tutan iyi olcak derler ya tutan eh iste iyide atan yok bizim forvetleri toplasan bi sağlam forvet etmez bu kesin ! bide bize gelen forvet yada stoperleri kim aldı neye göre aldı alırken iki guzel hareket cekip gol attiğı videoyumu izledi yada muhtesem bi defans yaptıda bu bize uygunmu dendi 😊

Gençler sizin anlamadığınız: Sizin forvetler ya da GS'nin forvetleri de çöp falan değil. Hepsi normalde iş yapan oyuncular. Ancak siz kabul etmeseniz de çok kötü oynuyorsunuz, karambole, kaosa, işte duran topla falan ata ata puan topluyorsunuz. Bizim gibi oynasanız baskılı, ve sürekli ceza sahasına tehlikeli toplar açılan, illa forvetiniz de atar. Forvetin gol atması için sürekli ceza sahasına tehlikeli paslar atılmalı o da organize ataklarla olur. Siz organize atak yapamıyorsunuz düzgün, her maç kaç tane var muhtemelen 3-4'tür. Mesela geçen maçınızda Thiam'ın attığı kısmen organize sayılabilir güzel paslaşma sonucu tehlikeli bir ortayla geldi, o orta gibi her maç 10-15 tane açsanız, forvetler de illa yazacak. Ama yapamıyorsunuz sonra suçlu forvet. Forvette ne zaman suç bulunur? Forvet'i her maç 5-6 net gol pozisyonuna sokarsın, hepsini kaçırır, o zaman net forvetimiz çöp dersin. Mesela Slimani yaşadıydı bunu. Şimdi Samatta her maç kaç net gol pozisyonuna giriyor da kaçırıyor?

Özetle: Geçtiğimiz sene çöp takımda çöp gözüken Larin, HALA bence yeteneksiz, ama organize ataklarla topu tehlikeli yerde onla buluşturduğumuz için golcümüz oldu. İyi takımda forvet de hünerlerini gösterir. Ruhsuz takımda forvet oyundan soğur.

Eminim çoğunuz karşı çıkıp tepki vereceksiniz ama gerçekler böyle. Ben fenerin bu oyunla bu puanı nasıl topladığını anlamıyorum, bunu en son Aykut kocaman döneminde yaşamıştım, Aatıfla Alperle falan 2. olduydunuz, baya gol attıydınız ama goller yine ortasaha, işte bek, falan atıyordu...

• Forumda bjkli görmeye başladık.takımlarının iyi gittiği haberi yavaş yavaş yayılmış. Biraz kötü gitmeye başlasınlar bırakırlar takibi Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Falette boş topçu değil. sezon başı Falette elde tutulmalıydı

hızlı,solak ve hırslı bir oyuncu lig için yeterli bir sol stoper

Lemos+Tisserand alacağına parayı 1 tane baba stopere gömecektik mesela Godin,Kjaer....gibi

Baba Stoper+Serdar+Sadık+Falette yeterliydi

1milyon Lemos'a 2-3milyon Tisserand ne gerek var parayı mundar ediyorsun Godin, atletico dan takım arkadaşın yap bir Alo ben emre abin bitti gitti.

o kadar stoper aldık Serdar hala en iyi stoperimiz.o da istikrarsız maç kaçırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 23 Ocak 2021; 10:50:36 >
  • Papiss Cisse'nin Karagümrük'e gideceği yazılıyor.

• 
Sayfa: önceki 31323133313431353136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.