Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31303131313231333134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut'a yapılan saldırılardan anlayın Fenerbahçe'yi nasıl bitirmek istediklerini, açık açık oyuncuya saldıranlar sizce geçmişte nasıl manipülasyonlar yaptılar da görmedik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük vatansever Burak milli takımda prim pazarlığı yapmamış olsa, söylediği lafı ciddiye alan olurdu belki 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağız dan bahsediyor burda. Yaz transfer sezonunda yaptığı fiyasko haberleri unutmayın..

• Gs bugün yaptigi transferler ile mesut özil transferini gölgede birakti. /s xD

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Gs bugün yaptigi transferler ile mesut özil transferini gölgede birakti. /s xD

opsiyonsuz genç oyuncu kiralamişsiniz genç oyuncu yetiştirme kulübü olmak gibi bi gayeniz var mı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 22 Ocak 2021; 22:40:42 >
  • Yav oradaki gelirinin %5'ini falan kulübe ateşlese ya :))

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Çin'in Beijing Guoan takımının formasını giyen Burak Yılmaz da bu çağrıyı geciktirmeden, "Arda kardeşim çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Murat Boz kardeşim sen de var mısın?" videosuyla yanıtladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Yav oradaki gelirinin %5'ini falan kulübe ateşlese ya :))

Adamda para var oğlum :) Keşke arsenalde yarım sezon daha kalsaydı da biraz daha servetine servet katıp öyle gelseydi.

• Yazın bizle adı geçen ama almadığımız oyunculara bakıyorum,young boys forveti Jean-Pierre Nsame 21 maç 14 gol 5 asist.Baya istemiştim fizik olarak çok uygundu bizim lige.

• Forvet yok mu? Niang gibi bir forvet işimizi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Forvet yok mu? Niang gibi bir forvet işimizi görür.
    Gunumuz futbolunda niangi muadilleri duvan zapata moussa dembele marega falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Kendisi burada...  

• Gelsin futbol danışmanı zartı zurtu olun madem bu kadar övdü

• Mesut’u ıyı kı aldınız.Bu adamın olusturdugu sıyası mesajlar veren futbol aktıvıstı profılı size cıddı zarar verecek.Alı Koc ıcın uzatma dakikaları basladı.

• Dünyada normal şartlarda da 4 yenilgi üst üste almış bir teknik direktör kovulurdu ilginç ki Erol bulut hala bizim teknik direktörumuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Dünyada normal şartlarda da 4 yenilgi üst üste almış bir teknik direktör kovulurdu ilginç ki Erol bulut hala bizim teknik direktörumuz.
    Erol ne zaman 4 mac ust uste maglubiyet aldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Dünyada normal şartlarda da 4 yenilgi üst üste almış bir teknik direktör kovulurdu ilginç ki Erol bulut hala bizim teknik direktörumuz.

bende başta hocaya laf ederdim ama kadro berbat

mhy,samatta,cisse,ademi,tisserand,lemos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 22 Ocak 2021; 23:34:36 >
  • 
Sayfa: önceki 31303131313231333134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.