Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Arkadaşlar her şeyi bir kenara bıraktım da şunun farkında mısınız:

Sadık - Lemos tandemi ile 1 puan kazandık? Lemos bombası her maça girdiğinde gol yiyoruz, Sadık desen 2. belki 3. kalite stoper. Novak kötü oynuyor Nazım da bu maç kötü oynadı genelde iyiydi.

Demek istediğim birbirinden formsuz defans 4'lüsü ile 1 gol yemek başarıdır. 35 maçlık seri yapmayacağız zaten sakin olun sıradaki maçı ve Mesut/Szalai'yi bekleyin..

Bugün Altay, Gustavo, Pelkas dışında üç büyüklerin isteyeceği oyuncu yoktu kadromuzda. Bu bahane değil ama Sosa, Perotti, Samatta gibi adamlar maç kazandırsın diye getirildi bu adamların mesela bu maçı ipten alması lazımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ricky Gervais kullanıcısına yanıt
    Arada iyi arada kötü ama asla senin negatifliğinin açısındaki gibi değersiz değiller asla ! Fenerbahçenin en kötü oyuncusu bile değerlidir.
  • Bugünkü maçın özeti neden beinsports.com'da yok sadece goller var. Diğer bütün maçların özeti var. Protesto mu ediliyoruz yayıncı kuruluş tarafından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 22 Ocak 2021; 1:0:51 >
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Ya bu yeni nesil de bi looserlık bi vasatlık anlamadım gitti bi yenilgiye değil maç içinde yanlış pasa bile yardırıyor abi bi dur milletin götü donuyor bide zeminde duramıyor millet iyi bi tisserand ile kurtardık millet neyden geçtiğimizin farkında değil
  • Shieldwall kullanıcısına yanıt
    Kimse söylemiyor bu akşam onun kötü olmasının bir nedenide thiamın kötü olmasıydı defansta nasil yanindaki kadar iyiysen burdada destek lazım
  • Vedat 90 da kafayla çaktı bir tane  

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

gole yaklaşması haber olmuş   "evet sayın seyirciler vedat şu an arkadaşına pas verdi. nasıl verdi ya vedat. çok da güzel verdi. iyi verdi."

"Evet sayın seyirciler Vedat 90 da kafayla çakıyor bir tane"  

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Vedat 90 da kafayla çaktı bir tane  

Neyse ya inş başarili olur ligin ikinci yarisi 10 atsa iyi bir baslangic olur seria a kariyerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Anladım hocam. Belki bir üst seviyeye çıkma vakti gelmiştir. Eğer bize gelip, bu performansını devam ettirirse milli takım kapısıda rahat açılır. Araştırdığım kadarıyla Göztepe'den yıllık 500 bin € civarı kazanıyormuş. Bize gelirse 750 bin -1 mil. € arası maaş alır tahminim. Başkan Osayi olmazsa o tarz bir kanat alacağız demişti. Halil Akbunar bu profile uyuyor. O yüzden olma ihtimalini görüyorum. Tabii şu an Göztepe'nin de kaptanı olduğu için ordan ayrılması kolay olmayabilir.

Halil Akbunar'ın FM21 profili ;

Bright Osayi-Samuel'in FM21 profili ;

Alıntıları Göster

Bu Osayi'de de tam hızlı ama beyinsiz zenci topçu profili varmış  

Rodrigues vol.2 olacak sanırım bu eleman. En azından yaşı genç 1-2 sezon iyi oynarsa satılabilir.

• Rikuride kullanıcısına yanıt
    Hızlı olup + beyin olunca a sınıfı takımlar çoktan bonservisini ödeyip alırdı.
    Artık bu mali yapıda ancak böylesi gelir Türkiye ye ne yazık ki
    Edit, aslında fazla beyne ihtiyaç da yok onu kuracaksın sıfıra in orta aç a yeterli bizim lige Rodriguez gs de böyle başarılı da olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 22 Ocak 2021; 1:49:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah be vedatım burada olsan caner sana her maç hatrick yaptırırdı

• promes ile alakalı haber var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

promes ile alakalı haber var mı ?

imkansız gelmesi kandırmayın Fenerlileri

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Ah be vedatım burada olsan caner sana her maç hatrick yaptırırdı

İlk defa gol attı ama gol direkten sonra kaleciye çarptığı için kaleci adına yazılmış hahahah

Adam resmen yürüyen fb, halen daha fb cenabetliği var üzerinde   

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

İlk defa gol attı ama gol direkten sonra kaleciye çarptığı için kaleci adına yazılmış hahahah

Alıntıları Göster

ben de gittim baktım bunu gördükten sonra çok üzüldüm  

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Alıntıları Göster

Fenerbahçe sensin be adam  

• quote:

Orijinalden alıntı: Shely

Arada iyi arada kötü ama asla senin negatifliğinin açısındaki gibi değersiz değiller asla ! Fenerbahçenin en kötü oyuncusu bile değerlidir.

Yok kardeşim Mert Hakan değerli meğerli değil. Vasat altı bir futbolcu Fenerbahçe forması altında milyonları götürüp sahada boş beleş dolaşıyorsa sonuna kadar eleştiririm.

Arada iyi demişsin geldiği günden beri uzaktan attığı bir gol dışında olumlu hareketi yok bu adamın, işi gücü atak öldürmek ve topu kaptırıp gol yedirtmek.

Yıllardır bu tarz çöp oğlu çöp adamlardan gına geldi artık dayanamıyorum izlemeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

gole yaklaşması haber olmuş   "evet sayın seyirciler vedat şu an arkadaşına pas verdi. nasıl verdi ya vedat. çok da güzel verdi. iyi verdi."

Torinolu Şaban'ın Avrupa macerasında o bile yoktu. Evet, şimdi top Hakan'ın yanından geçti diyordu spikerler. 

• Beşiktaş'ta maaşlar ödenmiyor haberleri gelmeye başladı. Doğruysa 2 haftaya yatışa başlarlar.

• bu zamana kadar forvetlerimizin yeterli olduğuna inandım hep ancak bugün çok net bir şekilde gözler önüne geldi ki bu takımın leblebi gibi gol atan santrafora ihtiyacı var böyle zor maçlarda girdiğin zar zor 1-2 pozisyonu harcayabilecek kadar lüksümüz yok

• 
Sayfa: önceki 31163117311831193120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.