Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30363037303830393040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem Osayi-Samuel işi sezon sonuna kaldı aynı bu tarz Ahmed Musa'yı alalım. Sprinter sol kanat/forvet. Şu an boşta. Geçen sezonda oynamış bir isim. Bu sezonda en son ekim ayında maça çıkmış. Ekim ayı sonunda sözleşme feshetmiş. Sakatlık geçmişi yok desem yeridir. Umarım ilgimiz olmuştur. Bu tarz oyuncuyu almak için minimum 5 mil. € bonservis vermemiz gerekebilir. Ahmed Musa'ya 1.5 mil. € imza parası ve 2 mil. €'dan 3.5 yıllık sözleşme yapılabilir. Bu arada kendisi hâlâ güncel milli oyuncudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 aylık bir çözüm bakılıyor anladığım kadarıyla. İster misiniz Onyekuru'yu alsınlar  

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Osayi-Samuel için qpr 750 bin pound istiyor haberleride yalanmış demek ki. Yağız 4 mil. € istiyorlar diyordu. Bende 3 mil. € diye biliyordum. Tabii bu paralar 5 ay sonra sözleşmesi bitecek oyuncuya verilmez. Üstelik sözleşme imzalamışken. O yüzden ligimizden bir transfer bekliyorum. Ndao ve Yusuf Erdoğan ismi gündeme gelebilir.

Ben sana Mesut, Perotti diyorum; sen bana Ndao, Yusuf diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

6 aylık bir çözüm bakılıyor anladığım kadarıyla. İster misiniz Onyekuru'yu alsınlar  

Yok Allah korusun. gsli eski topçulardan bize çokta hayır gelmedi. Hele onyekuru Fransa da gs eşofman altı ile gezen adam. Oynamaz Rodrigues gibi. Ahmed Musa alalım direk. Bir önce ki mesajımda yazdım detayları.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

neden daha kanat özellikli bize daha yararlı olur ))

• quote:

Orijinalden alıntı: alpikom

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

1.5 saat geçmiş hala mesaj duruyor saat de geç falan değil ,ben rakip bölüme gece 4de yazsam birkaç böyle 5 dakikaya sinek gibi avlarlar 6 ay yazamam oraya daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 18 Ocak 2021; 23:57:18 >
  • Son 5 galibiyet maçımızda hiç öyle müthiş Bi futbol oynamadık, rakibi öyle boğa boğa falan oynamadık, öyle rakibi dağıtmadık ama enteresan bir şekilde 2 gol, 3 gol, 4 gol falan atıyoruz

Hantal oynuyoruz ama öyle ya da böyle hiç yemeden 2 şer 3 er atıyoruz çok enteresan  

• Mesut geldikten sonra sana çok iş düşecek baba bizi sen şampiyon yapacaksın...

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Ben sana Mesut, Perotti diyorum; sen bana Ndao, Yusuf diyorsun.

Alıntıları Göster

Bu karantina felan işi varya ondan dedim. Yusuf ve ndao ligde ki formda kanat oyuncuları şu an. Keşke trezeguet veya el ghazi felan kiralasak 6 aylığına. Yoksa Yusuf Erdoğan, ndao bende istemem.

• Sabit 6 numaradan ise hareketli oynayan Gustavo'nun Ozan ile yaptığı ortaklık ligin en iyi ortaklığı olabilir.
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Teixeira boşta. Onu getirsinler.  

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Fark ettiyseniz maç içinde Serdar'a yapılan bir faulde sebepsizce bir önce ki hava topu mücadelesi gösterildi. Yayıncı kuruluş birilerinin oyuncağı olmuş..

Aynen o benimde gözüme battı. Maçtan ve o anki pozisyondan kopuk olarak serdar ın bir kaç dakika önceki hava topu mücadelesini tekrar tekrar gösterdiler adeta "buna hakem nasıl faul çalmaz" dercesine

Beinsports fena kaşınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Teixeira boşta. Onu getirsinler.  

• quote:

Orijinalden alıntı: BayCicik

Sabit 6 numaradan ise hareketli oynayan Gustavo'nun Ozan ile yaptığı ortaklık ligin en iyi ortaklığı olabilir.
    Ayni hareketliliği ozanda gosterirse inanilmaz bir sey cikar ortaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Son 5 galibiyet maçımızda hiç öyle müthiş Bi futbol oynamadık, rakibi öyle boğa boğa falan oynamadık, öyle rakibi dağıtmadık ama enteresan bir şekilde 2 gol, 3 gol, 4 gol falan atıyoruz

Hantal oynuyoruz ama öyle ya da böyle hiç yemeden 2 şer 3 er atıyoruz çok enteresan  

Rakibi boğarak oynayınca yediğimiz ilk şut gol oluyor çünkü
  • Ofansif kanat oyuncusu düşünülüyor ,sağlam bir oyuncu ,iş olsun diye alınmayacak bir oyuncu varsa alınsın .Şöyle takıma baktığımızda Ozan ,sakatlandığında veya kart gördüğünde ,onun gibi defansif ve ofansif yönden ,katkı sağlayacak,koşan,dinamik bir orta saha oyuncumuz yok.Ozan’ın alternatifi bulunmalı.Ayrıca Gustavo’nun da alternatifi yok.Mert Hakan,Mesut ve Pelkas ,bu 3 oyuncu ,daha çok ofansif katkısı yüksek oyuncular.Ozan’ın oyun tarzı çok daha farklı.Ayrıca futbol enerjisi iyice düşmüş olan Cisse giderse sağlam ,ilerde top tutacak,bitiriciliği yüksek bir santrafor alınmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 19 Ocak 2021; 0:14:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

neden daha kanat özellikli bize daha yararlı olur ))

Ben sana Hazard, Bale diyorum sen bana Varga diyorsun   Şaka maka Thiam ve Valencia takım için önemli oyuncular. Ama ikiside gerçek kanat oyuncusu değil. Kanat/forvet diyim. Bir tane kanat alacağız ama sprinter özellikli olacak.

• Hagi>Mesut>Alex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 19 Ocak 2021; 0:16:15 >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Tabii ki.
    Ancak birbirlerini dengeliyorlar gibi. Mesela Sosa-Gustavo iken, Sosa'nın direnci ve temposu düşük olduğu için Gustavo da gerilemişti. Daha doğrusu hareketsiz hale gelmişti. Daha garanti oyuma dönmüştü. Ama Ozan ile birlikte Gustavo daha fazla arar hale geldi. Çünkü biliyor ki Ozan direnç gösterebilecek güçte. Sezon başında Sosa'nın durumunu gördükten sonra 'bizi Gustavo-Ozan-Sosa'yı birlikte oynatma isteği öldürecek' demiştim. Bu anlamda, Sosa'dan vazgeçilmesine memnunum ben kendi adıma. Ozan'ı geri çekerek Pelkas'ı da yükselttik. Hoş Özil'in form tutmasıyla durum ne olacak, bilmiyorum.

Ayrıca, ben hala Ozan'a değerinde bir teklif geldiğinde satılmasından yanayım.
  • 
Sayfa: önceki 30363037303830393040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.