Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29952996299729982999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huso

Hocam yazdıklarına kendin inanıyor musun?

Stadın ustunu 10 yılı gecti hala kapatmadınız.Florya Elden gitti.Emlak Konut Aldı.Sayın Baskanınız cıktı "40M TL vergi affı , sattıgımızdan ucuza vadeli aldık" dei.yani florya nın da borcu var.10 yılda 7 CL diyorsunuz, 30 macta 2G var.kazanılan paralar Falcao 7-10M arası ucret,Belhanda 8+2 10M avro bonservis, 3.5M ucret, Fegholi 4M imza parası + 4M yıllık ucret, Emre Akbaba 4M bonservis 2M yıllık ucret,Cagne 13M bonsrvis ve 2.3M yıllk ucret, Lyundama 6.5m bonservis gibi adamlara gitmis.tamamı 30 yas ustu adamlar marcao ve Lyundama dısında , 4. yıldızı paraya cevirememissin.Biz idare ederiz siz kotusunuz diyorsun?

biz 4. Yıldızı da paraya ceviririz,CL de de 30Mcata 2G dan fazlasını elde ederiz.Fark burada...

Alıntıları Göster

Hocam konu biz değiliz. Bizim takım zaten bir ayağı çukurda, düştü düşecek, Allaha emanet gidiyoruz. Ben sizin takımdan bahsediyorum. 10 senedir şampiyonlar ligi yok, 6 senedir şampiyonluk yok, Türkiye Kupası dahi gelmiyor, covid nedeniyle stad gelirleri de gitti herkes gibi, Fener Ol ile daha gemi yürümez. Bu 6 ay son şansınız, şampiyonluk gelmezse Koç gider zaten, sonra girdiğiniz yüklerin altından biraz zor kalkarsınız. Şampiyon olmak zorundasınız, aksi ihtimal sonunuz olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankaragücündeki Atakan Çankaya'yı ayrıca izlemek lazım. 22 yaşında ve ön libero, sağ bek, stoper oynayabiliyor. Yeni bir ozan çıkar belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam dalga mı geçiyorsunuz? Maldini toplasan 20 kere sol bek oynamamıştır. Adam ya stoper oynadı ya da sol stoper.

Marcelo da Real Madrid in istenmeyen adamı. Kaç kere kadro dışı kalmış...

Carlos bu yazdıklarınızı görse kahrından ölürdü

Alıntıları Göster

kara mithat cevap vermiş zaten ama maldini uzun yıllar sol bek oynadı. maldiniyi maldini yapan da sol bek performansıdır. bana göre carlostan daha iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Hocam sen sadece futbol izle bu tür genel konularda görüş verme bence. Bek nedir? Sol taraf için örnek gösterilecek tek adam Carlos'tur. Dani Alves de sağ bek olarak örnek gösterilebilir. Maldini için defans yönü iyi diye dünyanın en iyi beki denir mi hiç  . Hani ikisini de izlemesek neyse de... Marcelo vs geçelim hocam Roberto Carlos bir futbol ikonudur. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 11'i oluşturulsa sol bek olarak tartışılmadan herkesin aklına ilk gelen isim Carlos'tur.

Roberto Carlos kariyerinde 96 gol, 115 asist ile oynamış bir bektir.

Dani Alves kariyerinde 58 gol 164 asist ile oynamış bektir.

Maldini ise 33 gol 43 asist ile oynamış bir bektir.

bek adamı gol asist sayısına göre değerlendireceksek işimiz var zaten

• Carlos kendi dedi chealseden psgden teklif varfı ben Zico var diye Feneri seçtim dddi adam hala Carlos 34de geldi muhabbeti yapıyırlar.Bu Bjkliler gsliler ben bunların kafasını anlamıyorum arkadaş.

Carlos gibi bir yıldız Realden Direkt Fenere gelmiş carlos bu ya.Koşup gidip formasını almıştım öyle sansasyonaldi.Ki taş gibi de top oynadı.

Şİmdi sıra Mesut Forması almakta

• İki saat öncesine kadar Mesut'un sağlık kontrolünden geçti haberini beklediğimden kulübün ve Mesut'un tweetleri için bildirimleri açık tutuyordum. Sonra bu konuda 5 günlük karantina haberini duyunca bildirimi kapattım.

Mesut'u fanus içine koyup hastaneye mi götürürsünüz yoksa hastaneyi Mesut'un evine mi kurarsınız naparsınız bir şey yapın ya. Adamın üzerinde FB ürünü görmek istiyorum. Antrenman forması, maç forması morması bir şeyler giysin işte.

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt

Kaç kere dendi bunlar. Fener battı batıyor gitti gidiyor sonuç? Diğer takımlar tek bir topçu bile alamazken Fenerbahçe Mesut Özil'i getiriyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın en iyi kadrosu yapılsa sol bek Carlos'tur. Bazı tartışmalar gereksiz uzuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Kaç kere dendi bunlar. Fener battı batıyor gitti gidiyor sonuç? Diğer takımlar tek bir topçu bile alamazken Fenerbahçe Mesut Özil'i getiriyor.

Be adam hiç mi matematik bilmiyorsun. Şampiyonluk gelirin yoksa, CL geliri yoksa Mesut'un parasını öpücükle mi ödeyeceksin. :D Şurada ciddi bir şey konuşuyoruz, fanatizm gözlüklerini çıkarıp azıcık realist bakın. Bak bize şampiyon olamadık, Falcao belimize kambur oldu, transfer dahi yapamıyoruz. Bu yıl da şampiyon olamazsak durum vahim. Ancak aynısı sizin adınıza kat be kat geçerli. Bir Katar şeyhi sizi satın almadığı sürece şampiyon olamazsanız Allah yardımcınız olsun.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Sayfalardır Carlos muhabbeti dönüyor inanamıyorum. Niye tartışıyorsunuz ki şimdi bunu, sırası mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Be adam hiç mi matematik bilmiyorsun. Şampiyonluk gelirin yoksa, CL geliri yoksa Mesut'un parasını öpücükle mi ödeyeceksin. :D Şurada ciddi bir şey konuşuyoruz, fanatizm gözlüklerini çıkarıp azıcık realist bakın. Bak bize şampiyon olamadık, Falcao belimize kambur oldu, transfer dahi yapamıyoruz. Bu yıl da şampiyon olamazsak durum vahim. Ancak aynısı sizin adınıza kat be kat geçerli. Bir Katar şeyhi sizi satın almadığı sürece şampiyon olamazsanız Allah yardımcınız olsun.

Alıntıları Göster

Bizim takımın maaşları her sene düşüyor şu an gustavo 3.2 alıyor geri kalanı 3'ün altında yani çok bir maaş vermiyoruz Mesut'la beraber en kötü geçen yıl ki bir rakamları ödemiş oluruz. Tek başına Mesut çökertemez yani. Sizin Feghuli, Falcao, Belhanda, Muslera gibi adamlara verdiğiniz para sizi kamburkaştırıyor.

• madem ali koç adına yakışır transferler yapmaya karar verdi. alsın di mariayı da sezon sonu sözleşmesi bitiyor, sanchezi de getirsin interden. ikisi de artık top kulüp yaşını geçti gelmeleri imkansız değil parayı bayılırsan. biz de şu ülkede adamakıllı topçu izleyelim artık. sneijder drogbalı kadrodan beri yaklaşık 5-6 yıldır kalite git gide dibe düşüyor ülke çapında

• Haydaaa Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Yav bi takıma kapak atmak isteyen ilgiyi görünce zaten o takımlıyım mı diyor.

hocam bizle bir değil. adamların tüm yönetimi zengin ve sponsor olup para veren tipler. ali koç gitse saran gelir o gitse başkası. bizim pintilerden kulübe 5 kuruş karşılıksız verildiğini ne gördüm ne duydum. koskoca gazpromun ortağı aysal bile cebinden sponsorluk oluşturmadı kulübe. anca bankalardan kredi kovalarlar

Be kardeşim RVP Nani geldiği dönem şampiyon mu olduk? O zaman da batmadık?

• quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Hocam sen sadece futbol izle bu tür genel konularda görüş verme bence. Bek nedir? Sol taraf için örnek gösterilecek tek adam Carlos'tur. Dani Alves de sağ bek olarak örnek gösterilebilir. Maldini için defans yönü iyi diye dünyanın en iyi beki denir mi hiç  . Hani ikisini de izlemesek neyse de... Marcelo vs geçelim hocam Roberto Carlos bir futbol ikonudur. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 11'i oluşturulsa sol bek olarak tartışılmadan herkesin aklına ilk gelen isim Carlos'tur.

Roberto Carlos kariyerinde 96 gol, 115 asist ile oynamış bir bektir.

Dani Alves kariyerinde 58 gol 164 asist ile oynamış bektir.

Maldini ise 33 gol 43 asist ile oynamış bir bektir.

mesela sen sağ beke alves demişsin ben cafu derim. çok yadırganacak şeyler değil bunlar.

üstteki arkadaş da ne marcelosu allasen demiş. marcelo'nun bana göre tekniği ve oyun zekası carlos'tan daha iyi. yani atla deve değil bunlar. kişiden kişiye değişebilen şeyler. şuan ismini geçirdiğimiz bütün oyuncuların hepsi efsane. zaten alves-cafu carlos-maldini-marcelo hepsi yıllardır hangisi daha iyi tartışılıyor. net bir cevabı da yok. o sebeple sen yorum yapma gibi konuşmalara ve saygısızlığa lüzum yok

• Şimdi mesut ve eşi hakkında milliyetçilik üzerinden vurmaya çalışıyorlar

Gördükçe deli oluyorum nasıl beyin fakiri bir ülke burası ya

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Mesut'tan sonra Ömer Faruk IG hesabını mı düzenledi bana mı öyle geliyor :) FB en başta falan hayırdır dersiniz 😄

Ben hâlâ daha sözleşme uzatma ihtimalinin olduğunu düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 29952996299729982999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.