Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29882989299029912992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PERENAL.

carlos diyenlere büyük saygım var fakat ben mesut özili en tepeye koyuyorum

Alıntıları Göster

Carlos gelmiş geçmiş en iyi sol bek. İnsanlar onu prime döneminde forvete koyup gol attırırlardı, müthiş bir oyuncuydu.

Özil ise gelmiş geçmiş en iyi oos değil, hatta kendisiyle aynı dönemde yaşayan ve ondan daha iyi olan Messi gerçeği var.

O yüzden bu lige gelmiş en büyük transfer Carlos. Carlos seviyesinde bir adamın ben bir daha bu lige geleceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Türkiye'ye gelmiş en süper star 1 Carlos ve 2 Mesut

En fazla top class takım forması giyen futbolcu Anelka ( en kariyerli denilebilir 99 senesinde 20 yaşında 35 milyon euro transfer yapmış. acaba şimdi günümüzde kaç para ediyor ? )

en yararlı alex sniejder hagi

v.persie ve falcao'yu hiç bir gruba koyamadım.

Messi,Ronaldo gelmediği sürece buna cevap vermek zor olacak her zaman

• Muriqi : Samatta'ya Mesut Özil, Pelkas, Sosa, Caner bana Tolga, Hasan Ali Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Keşke gelse 6 aylığına. Adam şampiyonluk görsün bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vedatı besleyemiyorlar ,
    Bizdeyken çiğ etle besleniyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Aziz secilseydi katar alacaktı zaten bizi Tayyip falan hatırlayın nasıl destekledi gizli o dönemde

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Gördükçe sinirleniyorum.

• Gecenin tam dördünde uyanıp Mesut'un görüntüleri izledim. Mesutcuğum dünya yıldızı ama adam da heyecanlı hakikaten. Hiç beklemediğim bir samimiyet gördüm. Sosyal medya hesapları bende biraz şovmen intibaı uyandırmış demek ki. Artık batonu eline al, raks ettir bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 18 Ocak 2021; 6:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

bunlar kadar haysiyetsiz adamlar olamaz. Tamamen Fenerbahçe üzerinden kariyer yapmaya çalışan zavallılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Hocam ben sizin durumunuzun vehametine dikkat çekmek istedim. Şampiyonlar Ligine senelerdir gidemiyorsunuz, 6 senedir şampiyon olamıyorsunuz, Türkiye Kupası bile gelmiyor. Covid nedeniyle taraftar gelirlerinden de oldunuz herkes gibi. Bizim takımın da mali durumu kötü ama en azından kıyıda köşede geçtiğimiz yıllardaki başarılarımızın getirileri var, hemen batmayız ama sizin durum artık çizmeyi aştı. Mesut'a senelik kaç ödeyeceksiniz bilmiyorum ama 5'ten az değildir sanırım. E sezon sonu şampiyonluk gelmezse, takımın kasasına ciddi rakamlar girmezse Koç cebinden mi ödeyecek tüm giderleri?

Alıntıları Göster

Hocam yazdıklarına kendin inanıyor musun?

Stadın ustunu 10 yılı gecti hala kapatmadınız.Florya Elden gitti.Emlak Konut Aldı.Sayın Baskanınız cıktı "40M TL vergi affı , sattıgımızdan ucuza vadeli aldık" dei.yani florya nın da borcu var.10 yılda 7 CL diyorsunuz, 30 macta 2G var.kazanılan paralar Falcao 7-10M arası ucret,Belhanda 8+2 10M avro bonservis, 3.5M ucret, Fegholi 4M imza parası + 4M yıllık ucret, Emre Akbaba 4M bonservis 2M yıllık ucret,Cagne 13M bonsrvis ve 2.3M yıllk ucret, Lyundama 6.5m bonservis gibi adamlara gitmis.tamamı 30 yas ustu adamlar marcao ve Lyundama dısında , 4. yıldızı paraya cevirememissin.Biz idare ederiz siz kotusunuz diyorsun?

biz 4. Yıldızı da paraya ceviririz,CL de de 30Mcata 2G dan fazlasını elde ederiz.Fark burada...

• Biz Şampiyonlar Ligini başarılı olmak için istiyoruz. Siz ise para için istiyorsunuz, başarıya olan hiçbir inancınız yok.

Biz CL 'ye gidemesekte onun parasını oyuncu satıp çıkartabiliriz artık. Sistemimiz bu şekilde işleyecek ki şampiyon olup CL'yede gideceğiz ve o zaman bizi 2. bir 3 temmuz dışında hiçbir şey durduramayacak. Yerse gene yapsınlar, bu sefer dahada güçlü çıkarız. Hakemide, federasyonuda, siyasetide gelse fayda etmez.

Çekip vurdular gene olmadı, hiçbir güç bu takımı durduramayacak ve Fenerbahçe bu ligin tek hakimi olacak, çok önceden olması gereken ama türlü dalaverelerle engellenen o konuma öyle yada böyle ulaşacak.

Çünkü bu ülkenin en büyük ve en saygın kulübüyüz, bunun getirdiği haklı onuru yaşamakta en doğal hakkımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsux -- 18 Ocak 2021; 7:51:9 >
  • Günaydın Mesut ÖZİL'i olan taraftarlar

• neto_ kullanıcısına yanıt
    Günaydın rengim.

Günaydın Mesut ÖZİL’ i olanlar.

Ne mutlu Fenerbahçeliyim diyene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 18 Ocak 2021; 8:21:49 >
  • Özil ‘ in formasını alacağım da 10 mu yazdırsam 67 mi ? M.ÖZİL mi yazmalı OZİL mi?
    Derdimize bak ya, çok şükür
  • Mesut Özil ne arkadaşlar ya? DÜNYA YILDIZI MESUT ÖZİL diyelim. İtina gösterelim bu meselelere Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Mesut ne alacak, kulübe maliyeti nedir
    bilgisi var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Takım 10 numara mevkisine oyuncu almadığı ve o mevkili bir sistem düşünmediği için.

Bir de şu var. 10 numara mevkisi illa 10 numaralı formayı giyecek demekte değil. 10 numara mevkisinde oynayıp takımlarında 10 numaralı formayı kullanmayan oyuncular var.

Mesut 10 numaralı mevkide oynayan bir oyuncu olmasına rağmen kariyerinde toplam 6 sezon 10 numarayı kullanmış 9 sezon 10 numaralı formayı giymiş.

Arsenal da ilk 5 senesinde 11 numarayı giymiş. Son 3 sezon 10 numarayı giymiş. Real Madrid'den önceki takımında giydiği numarada 11

Real'e gelince ilk sene 23 sonraki 3 sezon 10 numarayı giymiş. Werder Bremen de 4 sene 11 numaralı formayı giymiş.

Alıntıları Göster

Onu ben de biliyorumda. Samatta gelir gelmez 10 numara verilecek ayarda bir oyuncu değildi. 10 numara genelde sükse transferlere verilir. Mesut gibi :)

• arsene wenger: zidane’dan daha iyi top sürüyor, o bir sanatçı

jose mourinho: mesut özil dünyanın en iyi 10 numarasıdır

lıonel messı: almanlar’dan bir tek mesut’u seçerdim

pep guardıola: ben her zaman mesut’a hayrandım

jürgen klopp: bir futbolcuda olması gereken tüm özellikler var

joachım löw: son 20-30 yılın en iyilerinden biri

gs taraftarı : ama hagi daha iyiydi yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 18 Ocak 2021; 8:58:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Baba

Onu ben de biliyorumda. Samatta gelir gelmez 10 numara verilecek ayarda bir oyuncu değildi. 10 numara genelde sükse transferlere verilir. Mesut gibi :)

Alıntıları Göster

GS maçında Samatta sonradan giriyordu. Baktım 10 numaraydı. Ben de dedim herhalde çiğ çiğ adam yiyor, leblebi gibi gol atıyor. Sonuç :/

• Muhasebeciler şu an çayını yudumluyor birazdan damlarlar
  • 
Sayfa: önceki 29882989299029912992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.