Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29562957295829592960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

O değil de Szalai'nin FM özellikleri Sadık'tan da kötü duruyor. Parayı Mesut'a gömünce sağlam stopere para kalmadı galiba.
    Fmdeki deniz türüçü biliyor musunuz
  • Altay
    Tisserand serdar szalai
    Nazim ozan gustavo caner
    Pelkas mesut
    Samatta

Szalai yi izlemedik yerine baskasida olabilir ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı şekilde mental özelliklerinin düşük kaldığını düşünüyorum. Takım oyunu 12 karar alma 12 konsantrasyon 11 özel yetenek 14 bence biraz düşük kalmış özellikler birde teknik ve fiziksel özelliklerinde yükseltilmesi gereken birer ikişer özellik olduğunu düşünüyorum; pas, hızlanma, denge, uzaktan şut gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 17 Ocak 2021; 14:13:47 >
  • Türkiye'ye kazandırılır umarım gelsin yetenekli uşak bu da. Alalım kiralayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Fmdeki deniz türüçü biliyor musunuz

Alıntıları Göster
    Eheheh 2 seneye 30 milyona gidiyo :)))
    Sen slimanili ayewli kadroyu biliyomusun lig + avrupa ligi fix aliniyo :)))
  • Fifa verileri çok ciddiye alınacak gibi değil ancak atillanın potansiyeli ferdiden de altay dan da yüksek görünüyor

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=C_uQ6UWIuF8&feature=youtu.be izlemediysen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Sen niye bu kadar negatifsin ve her fırsatta gömmek için yer arıyosun ? gs li adam bile geliyor hakkını veriyor ona bile karşı çıkıyosun ? Ne istiyosun mhy mi olsun bu takımın 10 numarası yoksa vitaminsiz ferdimi ? Biraz mutlu olmayı denesene...

Alıntıları Göster

Ben negatif değil realistim. Sizler Pollyannasınız. Ben de Mesut Çinle ters düştü diye oynatılmıyor diyebilirdim ama gerçeğin farkındayım ne yazık ki. "Çin" yorumunun üzerine 3 ay oynadığını bildiğim için kendimi kandıramıyorum. Mesut'u yermedim. Yanlış bilgiyi, doğrusuyla düzelttim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 17 Ocak 2021; 14:29:9 >

• Boyundan mı bilmem ama tekniği çok iyi değil. Oyunu iyi okuyabiliyor ve doğru koşular yapıp doğru yerlerde bulunduğunu düşünüyorum. Milinkovic-Savic'in ucuz versiyonu olabilir bu arkadaş. Bir de biraz savruk gibi yere çok sağlam basmıyor sanki tam anlayamadım.

• Cips, çay ve kuruyemişler hazır akşamı bekliyor muyuz renktaşlar  Umarım berabere biter. Bir tarafın kazanması gerekiyorsa da Beşiktaş kazansın. En azından hakedecek kadar oynuyorlar.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

İşte ben de geçen hafta bunu anlatamadım. Arkadaşlar fazla iyimser, isim alınca performans satın aldıklarını sanıyorlar üstüne "Form geçici, klas kalıcıdır." tarzı saçmalamaya devam ediyorlar. Bu takıma ve lige gelen ama tutmayan nice klas oyuncular var. Bunu anlamıyorlar. Yıldız alınırsa diğer bölgelere para yetmediği için yine çöplerin alınacağını anlamıyorlar. Üslubumu bozmadan anlattığım halde bir de trip atıp bana cevap yazma falan demeleri de cabası. İnsanlar gerçekleri, mantıklı olan şeyleri duymak istemiyor galiba. Hoş gelenleri duymak istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 17 Ocak 2021; 14:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Cips, çay ve kuruyemişler hazır akşamı bekliyor muyuz renktaşlar  Umarım berabere biter. Bir tarafın kazanması gerekiyorsa da Beşiktaş kazansın. En azından hakedecek kadar oynuyorlar.

Galatasarayım kazansın, şu başkan - terim - oyuncu sorunu biraz ötelensin, BJK'de biraz düşsün. Biz de lider oluruz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut'un yerine ben kaliteli stoper ve açık oyuncusu alınması taraftarı idim. Kaliteli stoper alınmayacaksa bence Mesut'tan gelecek katkı gölgede kalacaktır. Futbolcu oynamadan övmeye de gerek yok. Geçmişi bana sahada bir artı değer katmayacak. İmaj falan konularına girmiyorum.

Bu arada Mesut geldiğinde ötürü Hagi ile kıyaslayanlar olmuş.

Alex - Hagi karşılaştırmasında Hagi Barcelona-Madrid'de oynadı kıyaslama yapılmaz diyenler.

Hagi'nin bir istatistiklerini koysunlar görelim.

Mesut ile Hagi kıyası yapılmaz. Hagi'nin bazı sezonlarda asisti bile yok. Mesut ise oynadığı liglerde, kupalarda asist kralı olmuş bir kişi.

Ayrıca Hagi ikinci lige kadar düştü GS'ye gelmeden önce. Hatta ikinci ligde bile asisti yok Hagi'nin.

TR'de oynadığı istatistikleri çıkarsan geriye bir şey kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 17 Ocak 2021; 14:41:25 >
  • Özil gibi top class bi süperstarı videodaki adamla kıyaslıyorlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 17 Ocak 2021; 14:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ben negatif değil realistim. Sizler Pollyannasınız. Ben de Mesut Çinle ters düştü diye oynatılmıyor diyebilirdim ama gerçeğin farkındayım ne yazık ki. "Çin" yorumunun üzerine 3 ay oynadığını bildiğim için kendimi kandıramıyorum. Mesut'u yermedim. Yanlış bilgiyi, doğrusuyla düzelttim sadece.

Alıntıları Göster

Merak ettiğim için soruyorum: Peki Çinlilerin tepkisi ne kadar sürdü ve Mesut'un yorumundan sonra hala takımda oynadığını bilmeleri üzerine tepkileri giderek artmadı mı? 3 aylık zaman dilimi bunu "realist" olarak değerlendirmek için çok az bir zaman dilimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 17 Ocak 2021; 14:43:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Merak ettiğim için soruyorum: Peki Çinlilerin tepkisi ne kadar sürdü ve Mesut'un yorumundan sonra hala takımda oynadığını bilmeleri üzerine tepkileri giderek artmadı mı? 3 aylık zaman dilimi bunu "realist" olarak değerlendirmek için çok az bir zaman dilimi.

Alıntıları Göster

adami pes'ten kaldirdilar hala yok oyunda

• 
Sayfa: önceki 29562957295829592960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.