Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28652866286728682869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

Bu mesaj silindi.

altına imzayı atarım. Bu popülizm bitirecek bizi, şimdi Fenerbahçe'yi kötülemek sürekli muhalefet olmak moda, eleştirilecek noktaları eleştirelim de bu onlardan biri değil. Fenerbahçe bu sezon iyi ki süre vermemiş bu adama, alt yapıdan oyuncu çıksın oynasın ama Ömer falan değil, gerçekten hem Fenerbahçe'yi hem de kendini düşünen, bu formanın hayaliyle bile heyecan duyan çocuklar oynasın.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

işte dortmundun scoutuyla seni ayıran bu

• quote:

Bu mesaj silindi.

Gidip başarılı olursa kızmam, görücez bakalım ne yapacak.

Edit: Şimdi emre'nin açıklamalarını okudum, resmen ömeri taraftarın önüne atmış, yazıktır. Ayıp aynı zamanda da. Neden böyle bir oyuncuyu hedef gösteriyorsun, projen varsa git isteyene uygula çocuk avrupaya gitmek istiyorsa gitsin. Ha ben çok yeteneğini göremedim o ayrı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 13 Ocak 2021; 22:40:21 >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Ben Ali Koç'a bayılmam ta 3 Temmuz sürecinde ailem istemiyor deyip gitmişti Başkan olarak başarılı olabileceğini düşündüm fakat verdiği sözleri tutamadı. Şampiyonluktqn bahsetmiyorum. Ama başarısızlıkları bu konuda da başarısız olduğu anlamına gelmez. Adamın sözleşmesi bitiyor isterse gider. Gitmek isteyene ne desen durmaz. Bu konuda niye suçlayalım adamı? Ömer isteklerinde biraz abartıyor orta yola gelmiyor. E sal gitsin çağ çolukla mı uğraşacan. Elin ülkesinden bir Elmas gelir para kazandırıp gider. Almak isteyene güzel örnek.
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

her şey gönlünce olur, umarım başarı olur. samimiyetimle söylüyorum. ama ortada büyük bir şımarıklık var bunu söylememek olmaz.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Adamın derdi ilk 11 oynamak değil. Bu sezon toplamda 78 dk oynamış. Ara ara 2. yarılarda oyuna girseydi çocuk ayrılmayı düşünmezdi.

Kimse ilk 11 de oynasın demiyor.

Fenerbahçemizin büyük ve kanımca şimdilik ikamesi çok güç yıldızı Alex de Souza “Felsefe yanlış” demiş; basından öğreniyoruz.

Alex şöyle konuşmuş: “Fenerbahçe’de gençlerin kendisini göstermesine imkan tanımayan bir felsefe var, ben buna üzülüyorum.

Alex in bir sözünde de 20 yaşındaki oyuncu bize göre genç değildir. Bizim için genç oyuncular 15-16 yaşında olanlardır.

• merih demiral gitmemiş takımda kalmış... ligde 8 dk süre almış. diyo ki sözşeşme imzalamıyorum gidecem oynatmayacaksınız..

birileri çıkıp diyo ki ne yaptı ki ? nereye giderse gitsin zaten yetenek yok...yetenek olsa erol hocam oynatırdı

şu an ki ömer durumu

• Emre Belözoğlu: "Ama geldiğimiz noktada bize “Şu kadar maç ilk 11 oynarım” gibi bir şart koşma ve orta yolu bulma noktasından uzakta olduğunu görüyoruz. Bu yaklaşım Fenerbahçe gibi bir dev için hiçbir oyuncunun tavrı olamayacak bir durumdur."

süre 78 dakika bulmuş. bu pürüzler olmasa ben adım gibi eminim daha fazla da süre bulurdu. daha 30 maç var oynanmamış. erzurum maçında 18 yaşındaki fatih oyuna girdi mesela? ama ömer kadroda yok. neden oynatılmadığı gayet belli bence. bu tavrı yüzünden. zaten fatih ile de mesaj verilmiştir kendisine.

• *10 Sene Sonra*

*Fenerbahçe- Keçirörengücü TSL Maçı*

Aa bu keçiörengücündeki on numara bir ara fenerdeki ömer faruk vardı o değil mi ?

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Müthiş analiz ama 5 yıl sonra olur hocam o . Gökay iravul-Ahmethan köse- Berk elitez - Recep Niyaz - oğuz kaan vb bir çok topçu
  • august landmesser kullanıcısına yanıt

Barcelona real madrid peşinde koşuyordu her gün haberlerde  Schalke istiyor da nolacak giden topçuları gördük tel tel dökülüp 3.lige geri döndüler. Bomboş topçu boşuna goygoy yapma futbol cahili diye. Senin hayatında izlediğin maçı ben bir haftada izliyorum. Senin hayatında adını duymadığın ülkelerin maçlarına varana kadar izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 13 Ocak 2021; 22:50:18 >
  • quote:

Emre Belözoğlu: "Ama geldiğimiz noktada bize “Şu kadar maç ilk 11 oynarım” gibi bir şart koşma ve orta yolu bulma noktasından uzakta olduğunu görüyoruz. Bu yaklaşım Fenerbahçe gibi bir dev için hiçbir oyuncunun tavrı olamayacak bir durumdur."

süre 78 dakika bulmuş. bu pürüzler olmasa ben adım gibi eminim daha fazla da süre bulurdu. daha 30 maç var oynanmamış. erzurum maçında 18 yaşındaki fatih oyuna girdi mesela? ama ömer kadroda yok. neden oynatılmadığı gayet belli bence. bu tavrı yüzünden. zaten fatih ile de mesaj verilmiştir kendisine.

Hocam önceki mesajlarımda da belirttim. Çocuk oynamayacağına inandığı için gitmek istiyor. Kabul edilmeyeceğini bildiği için ilk 11 garantisi istemiş.

Erzurum maçında da kadroda yoktu.

Bu şartlar altında gitmesi kendi kariyeri açısından daha iyi olacak zaten. Kulüpte Emre aracılığıyla verdiği mesajda yol vermiş.

Bu saatten sonra hayırlı olsun demek düşer.

Belli ki bir kulüple anlaşmış.

• Bu yapılan hos dgil , mustafa kapı da bunu yapmıstı.mahmut uslu bir sporcunun bize inanılmaz maliyeti var.Okulu,maası,salonu,tesisi,hocası,yemegi,servisi vs demisti.Senelerce emek ver para harca seni bıraksın gitsin.Ben dogru bulmuyorum.

Bu Evren Turhan bu isi bırakmalı Dun Lyundama nın mudahalesi sıkıntılı diyor faul var gibi gorunuyor diyor ama devamını getirip evet net penaltı ve KK diyemiyor.Bırak Evren Turhan gozunu seveyim GS taraftarına sirin gozukecegim derken diger taraftarları kızdırıyorsun.Bırak bu isi...

• Pardon sözleşme uzatmadan bu adama süre mi vereceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam ömerin 8 dk oynamasının normal olduğunu anlatmaya çalışıyo... bunu da mcitiy üzerinden anlatmaya çalışıyo ahahhahah

yapı itibarıyla fodenın düzenli oynamasına engel olan adamlar da (bak oynamamasına demiyorum düzenli oynamamasına)

ilkay, rodri, sterling, fernandinho agüero, mahrez, silva, bruyne, jesus, ferran torres...

ömer faruk yerine tercih edilen adam da mhy sinan gümüş... ahahhqha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 13 Ocak 2021; 23:0:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Barcelona real madrid peşinde koşuyordu her gün haberlerde  Schalke istiyor da nolacak giden topçuları gördük tel tel dökülüp 3.lige geri döndüler. Bomboş topçu boşuna goygoy yapma futbol cahili diye. Senin hayatında izlediğin maçı ben bir haftada izliyorum. Senin hayatında adını duymadığın ülkelerin maçlarına varana kadar izliyorum.

kim schalkeye gitti 3. lige geri döndü ?

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

Lemos'u tek geçerim. Perotti sakatlığından dolayı kötü bile oynayamadı. Bu saatten sonra Perotti'den olmaz ama bu dönemdeki bidonluğu kimse Lemos'un elinden alamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam önceki mesajlarımda da belirttim. Çocuk oynamayacağına inandığı için gitmek istiyor. Kabul edilmeyeceğini bildiği için ilk 11 garantisi istemiş.

Erzurum maçında da kadroda yoktu.

Bu şartlar altında gitmesi kendi kariyeri açısından daha iyi olacak zaten. Kulüpte Emre aracılığıyla verdiği mesajda yol vermiş.

Bu saatten sonra hayırlı olsun demek düşer.

Belli ki bir kulüple anlaşmış.

Alıntıları Göster

hocam benim de derdim bunca şımarıklığın üstüne hala ömer'i savunmanız. yönetim çaba göstermese, bu kadar üstüne düşmese, bilmem ne gibi uğraşmasa ne diyeceğim.

bence herkes gerektiği yerde doğru tepkiyi verebilmeli. yönetimin ne suçu var? daha ne yapsın allah aşkına? erol hoca ne yapsın?

ömer'in savunulacak tek bir tarafı bile yok.

bu arada ömer için umarım her şey gönlünce olur, mutlu olur, süperstar olur. inanın bunu istiyorum. ben sadece gerçekçi bakıyorum olaya. gitmek istiyorsa da yallah denir bunca yapılan şeyden sonra.

17 yaşına kadar kulüp seni besledi büyüttü romantikliğine girmiyorum bile. en azından para kazandırarak gitmeliydi.

• august landmesser kullanıcısına yanıt

Çubuk kraker Ömer Messi tamam.

• Saç geçen yıl demişti samandıra da menejerler dolaşıyor girdiler ömer in kafasına, Avrupa'ya gitmeyi aklına soktular ne düşünüyorsanız bir an önce davranın, çocuk gitti gidiyor demişti.
    Diğer taraftan ömer in Avrupa'ya giderse şu anki fiziğinin 2 katına çıkmadan forma görebileceğini zannetmiyorum
    Aynı dert gs de var, Mustafa kapı sözleşme imzalamıyor.
    Eskiden bizim Anadolu kulüplerine yaptığımızı şimdi Avrupa bize yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28652866286728682869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.