Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28642865286628672868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam ömer faruk beyazın yeteneksiz olduğunu iddia ediyo

oynamadığı için çok örnek veremiycem kıyaslamak için... ama ingiltere u21 maçında sahanın belki en iylerindendi... lan aç bakalım ingiltere milli takımında o gün kimler oynamış.. ömer hangi 35m değer biçilen adamların içinde parlamış

cahil futbol cahili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 13 Ocak 2021; 22:1:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

16 -17 yaşındaki çocuk koskoca kulübe ilk 11 oynama garantisi istiyorum diyebiliyor ama onu ne yapacağız Ömer farukun savunulacak yani yok Avrupa'ya gitsin zaten gitmesin demiyoruz ama bizim şartlarımızla gitsin

Alıntıları Göster

Hocam adam kafada bitirmiş zaten. Bu garantiyi 18 yaşındaki çocuk değil 33 yaşındaki Gustavo bile isteyemez.

Kabul etmeyeceklerini bildiği için bu şartı sunmuş.

• td1907 T kullanıcısına yanıt
    Tamam işte Ferdi bile ilk 11 olamıyor. İlk geldiğinde o da güçsüzdü şimdi daha güçlü bedenini takip etmiyorum sahada gördüğümü söylüyorum.

Ömer'in en büyük avantajı saha görüşü olması teknik olması. Çok istiyor madem gitsin ama bu lig çok yetenekli gençler gördü. Ben alıştım gençlerin bir şekilde kaybolmasına. Tekrar ediyorum ilk defa doğru iş yaptık onda da karşıdakinin niyeti başka. O yüzden hiç kasmaya gerek yok gitsin. Ben o Avrupa'da oynayan çocukları izlemedim ama adım gibi eminim şu genç yaşlarında en az bir alanda (hız, dribbling gibi) çok iyidirler. Şu an Ömer için lig düzeyinde şu özelliği yeterli diyemem. Neyse ya inşallah başarılı olur bana zararı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Soldaki formaya niye Türk bayrağı koymuşlardı hala öğrenemedik.  Hem Ferdi'nin geldiği sezon hem de ondan önceki 3 sezon bayrak taşımaya hak kazanamamıştık. Bayrağı diken niye oturup buna uğraştı, neden böyle 1 tane bile forma ortaya çıkmadı merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Soldaki formaya niye Türk bayrağı koymuşlardı hala öğrenemedik.  Hem Ferdi'nin geldiği sezon hem de ondan önceki 3 sezon bayrak taşımaya hak kazanamamıştık. Bayrağı diken niye oturup buna uğraştı, neden böyle 1 tane bile forma ortaya çıkmadı merak ediyorum.

Alıntıları Göster

Sahte forma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Emre Belözoğlu: "Perotti'nin sakatlığının ciddiyetini şöyle anlatayım bu vakadan dünyada şu an 8 tane var ve 7’si trafik kazası. İlk kez bu vaka bir sporcuda görülüyor."

Bunun fenere transfer olduğunda yaşanması şaşırtıcı mı? Tabi ki hayır

Perotti'de yaşanması şaşırtmadı ama. "Pirittiye ni girik varcılar görmüştür umarım." diyenler vardı 1 ay önce. Gereksiz, 10 maç çıkarmaz demiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 13 Ocak 2021; 22:8:35 >

fenerbaçenin kulüp politikasında 33 yaşında bi oyuncunun şart koşmasına gerek yok 11 de yeri garantidir.

hatta kötü de oynasa o hafta ertesi hafta yine 11 kesin, o hafta da kötü oynarsa yine 11 de ertesi hafta

kulüpte oynatacak orta saha kalmazsa.. gerekirse sinan gümüş perrotti ortasahaya çekilir, gerekirse tisserand ayağı düzgün diye ortasaha oynar, novak geçmişte ortasahaydın diye orta sahaya çekilir... nazım ortasahaya çekilir

ama ortasahada sıra ömer faruk a asla gelmez...kulüp politikası bu şekilde

• Valla çocuk gitmiyor, gönderiliyor. Kaptanlık vererek, lafla pohpohlayarak filan değer vermiş olmuyoruz Ömer'e. Mert Hakan denen yeteneksize milyonlar verilirken, ilk 11 başlatılırken bu çocuk ligde 7 dakika oynadı. Fenerbahçe eğer bu kadar potansiyelli bir futbolcuyu kazanmak için 3-4 puan kaybetmeyi göze alamıyorsa, hiçbir genç futbolcu da Fenerbahçe için geleceğini kaybetmeyi göze almaz.

Sezon başında gitme söylentileri çıktığında haksız olduğunu düşünüyordum çünkü bu sezon oynatırız diye ümit etmiştim. Kendisi de aynı şekilde düşünyor olmalı ki, oyntılmayacağını anlayınca gitmeyi kafasına koymuş.

• Tamam linç edilmesine ben de karşıyım da sitem de mi etmeyelim? Ne diyelim yani, aferin çocuk iyiki bizi seçmedin de başka takıma gittin mi diyelim?

Tamam yeterli süre alamıyorum takımda. Bunun herkes farkında ama camianın durumunu da en az bizim kadar onun ve ailesinin de bilmesi lazım. Şu an camianın tek odak noktası şampiyonluk.

Bu sene şampiyon olurduk seneye yine süre alamazsa o zaman biz de onun yanında olurduk.

Bu kulüp yıllarca ona yatırım yapmış ve ondan bir beklentisi varken o da bir yılını bu kulüp için feda edebilirdi.

• Başkan 3-4 yıl içinde göreceğiz dedi. Adamın 3. yılı da heba olmak üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi td1907 -- 13 Ocak 2021; 22:16:15 >
  • Ne vermişte süre istiyorum diyor hemde 11de.

Yetenekli olabilir. Sahada forma şansı alınca o topu yemesi lazımken hep toptan kaçtı

Ona tüm alt yapının hayalini kurduğu bir şans verildi. Ama totosu fazla kalkmış oldu sanırım bu şansla.

• Ömer Faruk yabancı bir kulüple anlaşmıştır. Bonservis ödenmeyeceği için imza parası alacak. Tabi bunu menajer organize ediyordur. O da imza parasından ciddi komisyon alacak.

• Bu çocuğun istediği süreyi Semih Şentürk istememiştir, gitsin o da kurtulsun biz de. Madem biz bu kadar gaddar bir takımız kendini kurtarsın da ülkeye faydası olsun.

3 yıl önce de 50 kiloydu ve kolu 25 santimetreydi şimdi de öyle. O fırsatlar bende olacak var ya günümün 2-3 saatini deli gibi salonda geçirirdim. Şu karantina günlerinde bile evde kendime başıma program oluşturdum bir şeyler yapıyorum. Elif Elmas'ın gelmeden önceki ve sonraki fotoğraflarına bakın. Düzenli forma giymesinin ve takıma yüksek bonservis kazandırmasının sebebi azmiydi. O azmi Ömer Faruk'ta göremiyorum. Avrupa'ya gidince kendine çeki düzen verip fiziğine bakar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 13 Ocak 2021; 22:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanakgl

Bu çocuğun istediği süreyi Semih Şentürk istememiştir, gitsin o da kurtulsun biz de. Madem biz bu kadar gaddar bir takımız kendini kurtarsın da ülkeye faydası olsun.

İşte bu zihniyet Alex i bile yuhalamıştı. Başarıya göre pay biçiyorsunuz.

Ali Koç un vizyon dediği olay vardı. Dışarıdan ve alt yapıdan oyuncular getirilerek oynatılacak, başarılar kazanılacak, oyuncular büyük paralara satılacak, en son kulüp kalkınacaktı.

Yetiştirdiğimiz en önemli yetenek elimizden gidiyor. Bunun en büyük sorumlusu kulüptür.

Ali Koç u çok seviyorum ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

adam ömer faruk beyazın yeteneksiz olduğunu iddia ediyo

oynamadığı için çok örnek veremiycem kıyaslamak için... ama ingiltere u21 maçında sahanın belki en iylerindendi... lan aç bakalım ingiltere milli takımında o gün kimler oynamış.. ömer hangi 35m değer biçilen adamların içinde parlamış

cahil futbol cahili

O maçı ben izledim çok kötüydü. Hiçbir şey yapmadı resmen yanlış mı hatırlıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

3 yıl önce de 50 kiloydu ve kolu 25 santimetreydi şimdi de öyle. O fırsatlar bende olacak var ya günümün 2-3 saatini deli gibi salonda geçirirdim. Şu karantina günlerinde bile evde kendime başıma program oluşturdum bir şeyler yapıyorum. Elif Elmas'ın gelmeden önceki ve sonraki fotoğraflarına bakın. Düzenli forma giymesinin ve takıma yüksek bonservis kazandırmasının sebebi azmiydi. O azmi Ömer Faruk'ta göremiyorum. Avrupa'ya gidince kendine çeki düzen verip fiziğine bakar umarım.

Onu da bi önceki mesajda belirttim. Fiziki gelişiminden kendisi sorumlu. Fiziğini ilerletemedi.

• Ömer Faruk ağlayıp sızlanıp forma garantisi isteyeceğine şu zamana kadar fiziğine odaklansaydı zaten formayı alırdı. Önünde ferdi örneği var ne kadar cılız geldi bayağı yol aldı fiziği oturmaya basladı. Paf takımda çalım manyağı yaptığı bebelerle oynayacak sanıyor herhalde o fasülye sırığı kalınlığındaki ayaklarını kırar eline verirler gitsin bakalım şımarık.
  • 
Sayfa: önceki 28642865286628672868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.