Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hepsi sırayla saldırıyor, BJK hakemi manipüle ediyor, bunlar böyle saldırıyor, içerden başkaları saldırıyor...

Alıntıları Göster

Şu maç dünyanın neresinde oynansa konuk ekip 3-0 hükmen galip sayılırdı. Hatta Türkiye'de de sayılırdı da Fenerasyon(!) kuralları işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "ali koç fb sayesinde zengin oluyor keyfine bakıyor" diye bir yazı mı gördüm az önce yukarıda yoksa bana mı öyle geldi? Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

ulan nasıl adamlarsınız anlamıyorum, adamın ailesi bizim kulübü 10 kere satın alır zaten. hadi bunu da anlayamadın adamın kulüp için cebinden çıkardığı paranın haddi hesabı yok hala adama böyle şeyler diyebiliyorsunuz ayıp ya.

• TAKIM TOPARLAN

TAKİM TOPARLAN MORAL BOZMA BU KADAR NET

TAKİM TOPARLAN HEMEN SU AN TOPARLAN

TAKİM.MORAL BOZMA

LİGİN EN İYİ KADROSU VE OYUNU BİZDE

TOPARLARN TAKİM

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

kimse novakı konuşmuyo ama vasattı resmen

Burda siz novak novak diye göbek atarken bir Trabzonlu olarak tek meziyeti golcü ve profesyonel olması demiştim. Hem bek olarak kötü bir bek hemde orta yeteneği sıfır. Birde onu oynatan emwakame vardı. Ben novağın fb de hiçbir şey olmayacağını biliyordum. Sosanın sa bazı maçlarda iyi gittikçe daha kötü oynayacağını söyledim. Bakın sürekli oynstılırsa daha da düşecek. Dinletilerek oynatılması lazım. Ts de de böyleydi. Son 14.15 hafta takımın el freniydi. Zaten 10 maç civarı kesin kaçırıyor sakatlıktan. 10 maçtan da fazla berbat oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cellestin

Şaka mı bu? Sizin de her hafta hem penaltı hem kırmızı kartınız var. Üstelik ceza sahasına bile giremiyorsunuz. Durduk yere neden başka takımlara laf atıyorsunuz ki hakem sizin için üzerine düşen herşeyi yaptı bu maç.

Alıntıları Göster

Bu sene hakemler 3 takıma çalışıyor. Hala da memnun değiller. Komiklik ya. Bakın arkadaşlar siz 10 haftada 5.6 penaltı aldınız. Ts sıfır koca bir sıfır aleyhinede 4 penaltı en az 2 si de haksız penaltı. Yanında da 3 tane kırmızı. Demek ts yerinde olsanız katliam yapardınız. Haa bu arada penaltı lık pozisyonunuz yok demekki demeyin. Bjk maçında 1 denizli de 2 Antep te 1 fb de 1 Malatya da 1 penaltı lık pozisyon vardı sizde olsa hepsinde de penaltı çalınır dı.

• şu takımdaki stoperlerin hiçbiri güven vermiyor. Yahu Ali koç ne zaman stoper alacaksın adam akıllı nerden bulunur bu kadar vasat stoperler ihale lemosa kaldı ama tisserand bundan kötü açın golleri izleyin hepsinde bir hatası var ilk golde kucağındaki adamın mesafeyi açmasına izin veriyor peşinden gidip basmıyor 2. golde alakasız yerlerde hatta o kadar alakasız bir pozisyon alıyor ki bu adam almanyada nasıl oynamış dersiniz açın izleyin rezillik ya vallahi gidin stoper transfer edeceğiniz zaman aziz yıldırıma danışın adam 20 yıl da 2-3 tane hariç kötü stoper getirmedi takıma Ali koç 3 senede kaç stoper patlattı belli değil.

• MrOpen kullanıcısına yanıt

İmla hatası mı yaptınız yoksa gerçekten Ali Koç Fenerbahçe sayesinde zengin oluyor mu dediniz? Bahsedilen kişi Ali Koç değil mi? Soyadı Koç olan Ali. Hatta iki ismi ile Ali Yıldırım Koç. Koç Holding Başkan Vekili olan Ali Koç. Hiç güleceğim yoktu gece gece. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Her şeye sallayın da Fenerbahçe sayesinde zengin oluyor demeyin bari ya. Beceremedi deyin, bizim lig için çok ılımlı deyin ama bunu demeyin. Adam kulüp için dünya para akıttı.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Pardon yanlış yazmışım, daha kelimesini koymadım..

Aynen Koç holding, şu yapı kredi bankasının da sahibi..

Hani çok zengin olduğu için guncell kredi faiz oranları şu an turkiyedeki en yüksek olan banka ve de Türkiye'de en zor kredi kartı ve kredi veren bankalardir kendileri..

İşte bunlar hep çok zengin olduğu için zaten.

Kulübe akıttığı dediğiniz para ne kadar. Yarısı sponsorluk, yarısı da bizim yaptığımız bağışlar..

Allah diyenlerin nice yolsuzluk yaptığı ülkede çok iyimsersiniz..Hiç yaşamamış gibi.
  • Bence yazdığımı bir daha okuyun..

Koç şirketi demedim, kendisini dedim..

Allah biliyor, 3 senedir şuraya yazdığım hiçbir yorumda yanilmadim..
    Tarih bunda da hakli çıkaracak ne yazık ki..

Bana cevap yazacağınızi sanmam o zaman ama, biri vardı böyle demişti haklıymış diyeceksiniz malesef.
  • Medya başlamış Fener düşmanlığına. Gs 20 Puan Fener 20 Puan Beşiktaş 16 Puan. Fatih Terim uçuyor Sergen uçuyor kaçıyor. Erol Bulut'a gelince istifa mı etmeliymiş ? İki yüzlüler harbiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzanwaper

şu takımdaki stoperlerin hiçbiri güven vermiyor. Yahu Ali koç ne zaman stoper alacaksın adam akıllı nerden bulunur bu kadar vasat stoperler ihale lemosa kaldı ama tisserand bundan kötü açın golleri izleyin hepsinde bir hatası var ilk golde kucağındaki adamın mesafeyi açmasına izin veriyor peşinden gidip basmıyor 2. golde alakasız yerlerde hatta o kadar alakasız bir pozisyon alıyor ki bu adam almanyada nasıl oynamış dersiniz açın izleyin rezillik ya vallahi gidin stoper transfer edeceğiniz zaman aziz yıldırıma danışın adam 20 yıl da 2-3 tane hariç kötü stoper getirmedi takıma Ali koç 3 senede kaç stoper patlattı belli değil.

2 3 mü yakin tarihden 3 sayarim kadlec neto serdar kesimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOpen

Pardon yanlış yazmışım, daha kelimesini koymadım..

Aynen Koç holding, şu yapı kredi bankasının da sahibi..

Hani çok zengin olduğu için guncell kredi faiz oranları şu an turkiyedeki en yüksek olan banka ve de Türkiye'de en zor kredi kartı ve kredi veren bankalardir kendileri..

İşte bunlar hep çok zengin olduğu için zaten.

Kulübe akıttığı dediğiniz para ne kadar. Yarısı sponsorluk, yarısı da bizim yaptığımız bağışlar..

Allah diyenlerin nice yolsuzluk yaptığı ülkede çok iyimsersiniz..Hiç yaşamamış gibi.

"Kulübe akıttığı dediğiniz para ne kadar. Yarısı sponsorluk, yarısı da bizim yaptığımız bağışlar.."

bizim bağışların miktarı hakkında bilginiz var mı? ne kadar tam

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt

Gs bu hata penaltı verilmemiş olsaydı kazanabilecek miydi? 3 takım da avrupa da kevgire döner leş gibi futbol oynuyor. Futbol kalitesi yerlerde maalesef...

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Ali Koç'un ilk icraatı, paranın 3 de birini sen ben ödedik, küçük yatırımcı..Yani eli insanlarin cebine girdi..

Şimdi kulübün borcu var diyenler, para lazım diyenler, bunlar hep vardı.
    Aziz Yıldırım da bunu yapabilirdi, ama kendiniz arastirin, o neden yapmamış, elini yatırımcının cebine koymadı hiç..

100 milyon Euro cebimden vereceğim diye seçilen bir insanın ilk icraatinin fenere güvenip hissesine yatırım yapıp, 120 milyon lira ceblerinden para çıkartması çok ironi..

Neyse daha fazla bu konuyla ilgili yazmam.Bunlari 2 sene önce de demiştim. Hisseler düştü, an gelip artacak, birileri zengin olacak diye.
    Ongorum sayesinde bu hisselerden 1 ev parası kazandım şahsen.

Büyüklerin ne kazandığını siz düşünün..

Edit : Paranın geri kalan 3 de 2 sini ise Ali Koç ödemiyor yalniz, hisseler kulübün kendisine ait olduğu için kulübün kasasından çıkıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOpen -- 2 Aralık 2020; 9:40:19 >

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Görünen 30-40 milyon Euro arası. Doğru da olabilir daha fazla da olabilir, o konuda emin değilim hocam
  • MrOpen kullanıcısına yanıt

Sponsorluk dediğiniz kimin şirketleri kendine bağlı şirketler..

Acaba bu şirketlerin reklam bütçelerinin çok üstünde sponsorluk yaparak kendi payından vaz geçiyor olmasın.

150 milyon dolar kendi şahsi servetinden verdiği konuşuluyor. Direk para koyması şu şartlarda zor kurallar izin vermiyor.

• uzanwaper kullanıcısına yanıt

Bu sene için Emre Belözoğlu diye şikayet edin. Emre Belözoğlu sportif direktör nasıl devans aldın böyle deyin.

• ALİ KOC Ocakta kulübe para verecek transferler gelecek rahat olun

• quote:

Orijinalden alıntı: AliEceninBandanasi

TAKIM TOPARLAN

TAKİM TOPARLAN MORAL BOZMA BU KADAR NET

TAKİM TOPARLAN HEMEN SU AN TOPARLAN

TAKİM.MORAL BOZMA

LİGİN EN İYİ KADROSU VE OYUNU BİZDE

TOPARLARN TAKİM

Ligin en iyi oyunu biz de mi

Hahaahahah

• 
Sayfa: önceki 21682169217021712172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.