Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1848. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18461847184818491850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Perotti sol taraf oyuncusu değil mi zaten? Kesecek oyuncu var mı formda Perotti'yi solda? Bence yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Hocam Perotti sol taraf oyuncusu değil mi zaten? Kesecek oyuncu var mı formda Perotti'yi solda? Bence yok.

Solda Perotti'yi kesecek kimse olmaz elbette. Sağda Enner olur. Benim kastım Pelkas, Ozan, Sosa ve Gustavo'dan birine yer olmaması. Gustavo'nun yeri hiç şüphesiz garanti. Diğerleri arasında Ozan'ın yeri bir nebze daha güçlü sanki. Sosa genel olarak büyük bir akıl. Ondan mahrum kalmak istemeyiz. Pelkas da ileride tehlike yaratıyor. Ondan da mahrum kalmak istemeyiz. Oyundaki tempo hızına göre Pelkas ya da Sosa arasında tercih yapılır gibi.

Edit: Biraz son maça bakarak biraz da kadronun potansiyel dinamiğine bakarak yazdım Sosa'nın garanti olmamasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 29 Ekim 2020; 22:53:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosa'da sıkıntı olursa Pelkas onun yerine girip oynayabilir. Ama yedek kalmak oyuncunun işine gelir mi orası bilinmez tabiki. Ya da Pelkasla belli bir süre boyunca kaleyi döveriz defansı atağa boğarız ve bunun üzerine de yorulmuş rakibe karşı Sosa daha iyi işte yapabilir.

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Gol güzel de keşke pas verseymiş. Bizde birkaç kere maç berabereyken aynı dakikada benzer bir pozisyon yaşansa ve pas vermeyip golü kaçırsa futbol hayatı bitme noktasına gelir.

• acura07 kullanıcısına yanıt

Gönderdi hocam sağolsun.

• Bu takımda yeri garanti olan biri varsa gustavodur

• Şu durumda Pelkas Ozan kesilmez. Ben olsam Ozan Sosa başlardım Anlatya maçına.

• 2 gün önceki antrenmanda Perotti (galiba ilk kez) tamamen takımla çalışmış. Maça iki gün kaldı. Anca yedekten girer galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Üst düzey seni Avrupa'da çeyrek final, yari final oynayacak duzeyde oyuncuların maaşı 3-3.5 milyon Euro dan aşağı olmaz. Ayrıca bonservis ödemeden almak da çok zor.

Alıntıları Göster

Şuan Türk takımları için amaç CL de çeyrek final olmamalı zaten. Bu iş adım adım olacak.

Yavaş yavaş yükselmeye başlamalı takımlar, bunun içinde ideali UEFA kupasında gruplarından çıkıp ilerlemek. Ülke puanı ve futbol adım adım ilerleyecek. 3.5m maaşlı oyunculara gerek yok. Bu saatten sonra en fazla 2.5m maaş bir iki oyuncuya verilir o kadar. Son yıllarda maaş konusunda abarttılar. Alper lere bile senelik 2m maaş vermeye başlayınca kulüpler battı. Halbuki Alper 500k ederdi. Örneğin Pelkas şuan bizde 1.2m alıyor, bu adam eski kulübünde 750k alıyordu ki kulübü Beşiktaş ve Benfica yi eledi.

Adamlar çok daha düşük maaş ortalaması ile yenebiliyor. Kendi takımımıza bakalım, 2 sene önceki kadronun maaşı şimdiki kadronun maaşından çok daha fazla idi ama kadro kalitesi iyi değildi.

Kulüp iyi yönetildiği sürece Avrupa da başarı zor değil. Sadece gerçekçi bir yol izlemek lazım. Örneğin şampiyon Olurda CL gruplarına kalırsak amaç 3. olup oradan UEFA ya katılmak olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Perotti geldiğinde kim kesilir acaba?

Şöyle bir kadroyu merak ediyorum.
    Sanatta
    Perotti-Pelkas-Enner
    Ozan ve Gustavo

Yahut Pelkas'ın yerine, göbekte olacak şekilde, Sosa da denenesi duruyor.

Bütün oyuncular tam olarak sağlıklı ise

Ön libero >Gustavo (Tolga)

8 numara > Ozan yada Sosa

10 numara > Pelkas (Mhy)

Sol kanat > Perotti (Ferdi)

Sağ kanat > Valência

Sosa - Gustavo durağan kalıyor, ceza sahasına koşu yapabilmek için Ozan oynamalı. Gustavo bu maçta sarı kart görürse sonraki maçta oynayamayacak. Aslında tam kart görmesi gereken maç çünkü Konya çok kapanıyor, Sosa-Ozan ikilisi daha mantıklı duruyor böyle takımlara karşı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

2 gün önceki antrenmanda Perotti (galiba ilk kez) tamamen takımla çalışmış. Maça iki gün kaldı. Anca yedekten girer galiba.

Perotti bu maç oynamaz bence. 28 Ekim'de takımla beraber çalışmalara başladı ama dünkü antrenman fotolarında takımla beraber çalışırken yoktu. Toplu olarak çekilen bayram fotosunda var ama idman fotoğraflarında yok.

https://www.fenerbahce.org/haberler/futbol/2020/10/futbol-a-takimimiz-cumhuriyet-bayramimizi-kutladi

Milli maçtan sonraki maça göre düşünülmesi bence daha iyi olur. 15 dakika oynayacak diye hiç riske atılmamalı.

• Dilay Kemer vefat etmis Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

• xgny58x kullanıcısına yanıt

Amin. Allah rahmet eylesin.

• xgny58x kullanıcısına yanıt

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

• Allah rahmet eylesin, bu devrin pis hastalığıda bu pis kanser. Allah kimseye yaşatmasın, ablamların alt komşusu bu hastalığa yakalandı. Kadıncağız kaç yıldır acı çekiyor, acıdan bağırıyor. Koca koca iğneleri vuruyorlar.

• ailesinin ve camianin basi sagolsun. Maalesef kanser korkunc bir hastalik..

• sakatlik ve cezalar olmadigi sürece ozan gustavo sosa 3lusunu degistirmez hoca. Bu 3luyle oyunu, skoru tutabiliyor. Baslayan 11de genellikle bu 3luyu gorecegiz bence, saha icinde skorun durumuna gore degisebilir bir seyler ama ilk 11 hep bu

• Ah ah çok üzüldüm.

Lanet olsun kanser gibi hastalığa be

• Hakem Türk olsaydı kırabiliyor muydunuz o rekoru bakalım?

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 18461847184818491850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.