Şimdi Ara

🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] | MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'DE!

5 sn
59.196
Cevap
206
Favori
2.152.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1316
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 147
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 70
  • Favoriye Eklediklerim 206
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KingOfShadows (4310 mesaj) The Mandalorian (2807 mesaj) BlackLead (2058 mesaj) Spider-Man (1603 mesaj) mpolat35 (1308 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30476 mesaj) Mobil (22140 mesaj) Mini (2655 mesaj) Uygulama (3924 mesaj)
  • @
87 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> 🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] | MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'DE!
Giriş
    1060 Mesaj

ayaaan yine sordun sorcağını

|
    |

And she's buying a stairway to heaven.
  • Yarbay
    2668 Mesaj

Büyük kısmı çevrildi, Ali Başkanın Fenerbahçeye yaptığı bu hizmet tarihi bir başarıdır ancak halen bir kısmı duruyor, bununla birlikte giderlerin büyük kısmı döviz üzerinden. Ayrıca AŞ dışında dernekteki durumu bilmiyoruz.

"Hanoğlu, Fenerbahçe’nin döviz borcunu TL’ye çevirmesinin yanı sıra kredilerini de vadeli hâle getirdiğini söylüyor. 

TL’ye döndürülen döviz borçlarının 62,7 milyon dolar + 108,2 milyon euro olduğunu hatırlatan Hanoğlu, dolar/TL 6,91 iken bu hamlenin gerçekleştiğini belirtiyor.

Toplamda 1 milyar 215 milyon 543 bin TL borç ana para olarak gözüküyor.

Hesaplamalara göre, sadece bir sene sonununda dahi ana para TL'nin üzerine gelecek yüzde 15’lik faizle dönüştürülen toplam borç, 1 milyar 397 milyon 874 bin 450 TL oluyor.

Peki, bu TL’ye dönüştürme operasyonu olmasaydı bir sene sonunda dolar ve Euro borcu ne kadar olacaktı?

Hanoğlu, bu soruya şu hesaplama ile yanıt veriyor:

"Bir sene sonra dolar 10 TL, Euro 11 TL oldu diyelim. 62,7 milyon dolar 627 milyon TL ediyor. 108,2 milyon Euro da 1 milyar 190 milyon 200 bin TL ediyor. 
    Yani toplam borç, 1 milyar 817 milyon 200 bin TL olacaktı…"

Buna bir de yüzde yedi döviz faizi eklendiğinde borç 2 milyara yakın bir rakama denk geliyor.

Fenerbahçe bu hamle ile tam 546 milyon 500 bin liralık kazanç elde etmiş olacak.

Şu anki kurlar itibariyle bu dönüşümden karımız 250 milyonun üzerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7240 Mesaj

Bakasetas'ı hoca istemiş.

|
    |

Bu borcu bu ülkede çevirebilecek ve yönetebilecek yegane adamlardan birisi. Ömründe para sorunu yaşamamış bir insan olarak sadece Fenerbahçeliliği sebebiyle bu yükün altına maddi manevi gövdesini koydu.

Yanlışları, hataları ve tecrübesizlikleri var mı var ancak bu adama sahip çıkıp, arkasında durursak hem başarı gelecek hem bu kulüp bizim olarak kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj

yayını izledim de mutlu oldum ya. iyi ki fenerbahçeliyim.

Orijinalden alıntı: BlackLead

aman ali başkan neler diyorsun, bırakıp gitmek yok

bu sene de başarı gelmezse bence ciddi ciddi istifayı düşünmeye başlamış. kurulan kadroda zaten son kurşun belirtileri var. umarım istifa etmez.

edit: soyadından dolayı bu iğrenç futbol atmosferinde ailesi de etkileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 28 Ekim 2020; 16:9:23 >
    rambo34_orijinali

ömrü boyunca yaşamadığı stresi, sıkıntıyı , başkanlığı dönemimde yaşattılar adama. ne derse, ne yaparsa haklıdır bundan sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bu sene de başarı gelmezse bence ciddi ciddi istifayı düşünmeye başlamış. kurulan kadroda zaten son kurşun belirtileri var. umarım istifa etmez.

edit: soyadından dolayı bu iğrenç futbol atmosferinde ailesi de etkileniyor.

Alıntıları Göster

Şansızlığı bu taraftar, bu kur ve borçlar

|
    |
    Ben şu soyadından dolayı ailesi etkileniyor argümanını kabul etmiyorum. Ailesinden biri bjkye yardım ediyor Ali Koç'ta bize yardım ediyor? İş Fenerbshçe' ye gelince mi sorun oluyor? Geçin bu işleri.

İki saatlik toplantıda rahmetli Aragones'in adının bir kez bile geçmemesi, büyük hayal kırıklığı.

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Ben şu soyadından dolayı ailesi etkileniyor argümanını kabul etmiyorum. Ailesinden biri bjkye yardım ediyor Ali Koç'ta bize yardım ediyor? İş Fenerbshçe' ye gelince mi sorun oluyor? Geçin bu işleri.

hocam dalga mı geçiyorsun? resmi sıfatla o kulübün başkanı olup tüm işin gücünü o kulübe odaklamak var, dışarıdan izleyip para yollamak var.

adamı ana akım medya, siyaset, holiganlar eleştirip duruyor. nihat özdemir gibi ''limak'' bir yandaşla uğraşıyor. siz de geçin bu işleri diyorsunuz. komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 28 Ekim 2020; 16:42:44 >
    |
    |
    Danteinferno

Adam o kadar bıkmış ki gönlüme sinen biri aday olsun bırakıcam modunda. Belli ki yılmış

14593 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c9/2b/58/c92b5888a7c276301aff78b8f5e69280.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Türkiye de ikinci bir adam var mı şunları sadece renklere gönül verdiği için yqpacak?

|
    |
    429 Mesaj

Hocam bende bunu anladım.Üzüldüm valla.Millet görmüyor ama bazı şeyleri.Diğer kuluplerden bence 2 sene öndeyiz.Satıcak oyuncu sayımız ortada.Yapılanmamız ortada.Ülkenin durumu ortada.Zor iş...

Bankasında kahvesini yudumlayıp türk kuluplerine ihtarname çekmesi gerekirken şimdi para bulmak için uğraşıyor...

|
    |
    Kinyas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    935 Mesaj

hocam bi dur allasen zaten ortalık karışık.  

Aykutçular, Ersuncular bir de Aragonesciler çıkmasın.

|
    |
    The Mandalorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.