Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Çaktı, zıplattı, koydu vs. gibi mesajlar düzeysiz mesaj sayılıyor ve 1 uyarı puanı alıyorsunuz.

soktu?

• quote:

Orijinalden alıntı: selçux

Zamanımda boşa gönderdik bu adamları hiç yere bek sıkıntısı çektik.

Bir de yerlerine aldığımız oyuncular daha kötü ve maliyetliydi. Caner yerine gidip İsmail aldık, hak3 ile de 2 yıllık sözleşme imzaladık. Gökhan yerine de Wiel ve Isla'yı aldık. Aziz yıldırım ve yönetimi sağolsun hep geriye gittik. Nani'yi 8.5 a satıp, 6.5 a skrtel aldık. Nani şu an olsa hâlâ en önemli oyuncularımızdan biriydi. Aynı şekilde Kjaer'i gönderdik yerlerine kimleri aldık. Adam milanda banko oynuyor. Şimdi ki yönetim de Valbuena'yı gönderip, rodrigues vitaminsizini aldı. Allah'tan bu sezon Emre ve Erol hoca sayesinde iyi işler yaptık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan soyadı koç olan birine şunu da yaşattık ya   

• quote:

Çaktı, zıplattı, koydu vs. gibi mesajlar düzeysiz mesaj sayılıyor ve 1 uyarı puanı alıyorsunuz.

O kural yeni mi geldi veya geriye dönük işlemiyor mu. Gs bölümün de biri baştan 3 kısma yazdığınız bir yorumu 1 ay önce son Avrupa maçından önce yazmış ama uyarı almamış.

Ben Alanya - GS maçında gol sonrası 1 kelimeyi yazdım uyarı aldım ama Gs bölümünde biri 3 kelimeyi yazmış uyarı almamış.

•       

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam bu yıl mantıklı işler yaptık sonuca ulaşıtız inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 27 Ekim 2020; 20:5:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre'ye bak artık tercümanlık yapıyor adam daha ne yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Emre'ye bak artık tercümanlık yapıyor adam daha ne yapsın

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Pozisyon penaltı bence de ama hakemin bakış açısını anlayabiliyorum. Nsakala daha ayağına basmadan adam kendini atmaya başlıyor, bu hareketlere prim vermemek açısından vermedi diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kızdırma amaçlı yazmadım ki hocam. Uzaktan atılan goller için genelde ne çaktı, ne attı yada ne vurdu be derim genelde. Çaktı kelimesinden kötü anlam çıkaran kendisi kötü niyetlidir bence.

• Tülin Şahin'e bak ya 40 yaşına geldi ama ilik gibi kadın taş taşş mübarek

bize ne zaman düşecek şöyle bir kadın Allahım bizi de gör

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Böyle amatörlük olmaz. Restoranın tam 23 çalışanında corona çıkmış. Takım şu an çok büyük risk altında. Salgın varken toplu yemek falan olacak iş mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 27 Ekim 2020; 22:16:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

O kural yeni mi geldi veya geriye dönük işlemiyor mu. Gs bölümün de biri baştan 3 kısma yazdığınız bir yorumu 1 ay önce son Avrupa maçından önce yazmış ama uyarı almamış.

Ben Alanya - GS maçında gol sonrası 1 kelimeyi yazdım uyarı aldım ama Gs bölümünde biri 3 kelimeyi yazmış uyarı almamış.

Alıntıları Göster

Mesaj silinmediyse kimse şikayet etmemiştir. Onun dışında uyarı alıp almadığını üyeler göremez zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Kızdırma amaçlı yazmadım ki hocam. Uzaktan atılan goller için genelde ne çaktı, ne attı yada ne vurdu be derim genelde. Çaktı kelimesinden kötü anlam çıkaran kendisi kötü niyetlidir bence.

Alıntıları Göster

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Benim mesajım da silinmedi ama uyarı almışım. Öyle gördüm

• volvox7 kullanıcısına yanıt

abi hadi ya

• beşiktaş medyasında abdullah hocaya büyük karalama yapılıyor planlı olarak,şu turgay demir taviz vermez ha neler demiş.

• meczup sanatcının bırı uygulama tanıtımında sacmalıyor. ortalık yangın yerıne donuyor.

ne dıye cıkartırlar bunları gercekten anlamak zor. popilist konusucam dıye sacmaladı yıne nurtopu gıbı bır tartısmamız oldu

aykut kocaman tartısmaları yenıden alevlendı. yemın ederım kaossuz sezonumuz olmayacak sanırım.

• 
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.