Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu TS kendini büyük zannediyor ya ona çok gülüyorum, TS geçen yıl belki şampiyon olabilirlerdi o fırsat geçti biraz daha beklemeleri lazım. O zamana kadar kaç tane hoca yiyecekler bakalım.

• Dün attığımız golleri 4K Ultra HD 50FPS olarak izlemek ister misiniz?

1-1:

2-1:

3:1

Maçın 90dakikalık 4K Ultra HD 50FPS kaydı şu an Google Drive'a yükleniyor gün içerisinde hazır olur.

Ancak buradan paylaşabilir miyim bilmiyorum. İsteyenler PM atsın bana

• quote:

Orijinalden alıntı: monday morning

Dün attığımız golleri 4K Ultra HD 50FPS olarak izlemek ister misiniz?

1-1:

2-1:

Maçın 90dakikalık 4K Ultra HD 50FPS kaydı şu an Google Drive'a yükleniyor gün içerisinde hazır olur.

Hocam bunu neden gerçek yayında bu kaliteyle izleyemiyoruz kaymak gibi resmen görüntü.. Gerçi bizim televizyon 2K bile açar mı emin değilim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Hocam bunu neden gerçek yayında bu kaliteyle izleyemiyoruz kaymak gibi resmen görüntü.. Gerçi bizim televizyon 2K bile açar mı emin değilim :D

Alıntıları Göster

hocam bu 4k olduğu için böyle. beinsports her maçı 4k çekmiyor maalesef.

yine de artık her hafta golleri yayınlayacağım. en azından beinsports.com'un yayınlandığı görüntü kalitesinden daha iyi olacak. 1080P 50FPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monday morning -- 26 Ekim 2020; 17:22:44 >
  • quote:

1-1:

2-1:

Videoların görüntüleri harika görünüyor. Ben alırım valla tüm maçın videosunu paylaşırsan eğer.

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Güzel maçtı,ilk yarı Trabzon iyi gözüktü ama bunda Erol'un saçma ilk 11 ve yerleşim tercihi de etkili oldu diyebiliriz.Umarım gereken dersi almıştır,bu forumda dahi bu yanlışı yapmazdı çoğu kişi.

Caner kamuoyunda fazla orta yaptığı gerekçesi ile tepki topladı ancak,gerek karambol yaratması gerekse verdiği kavisler dolayısı ile gerekliydi bu tip işler.Hasan Ali kabızından sonra insanın yüzünde gülümseme oluyor ortaları izlerken.  

Sosa tam olarak sıvazladı.Erol maç içinde oyundan almayarak ilerisi için demoralize etmek istemedi devre arasını bekledi.

Cisse daha önce de değindiğimiz üzere kalıbı ve kalçasını iyi kullanması ile Samatta'dan 1 adım önde,Samatta'yı sindiren stoperler Cisse'de error veriyorlar.

Eddie Newton umarım kovulmaz,yazık ederler bir sistem oluşturmaya çalışıyor yepyeni kadrosu ile,umarım ülkemizdeki futbol mafyasına kurban vermezler bu iyi niyetli arkadaşı.Ancak gidişat Riekerink vol.2 olacak gibi gözüküyor. 

Perotti sabit şekilde kanada geçip,Pelkas da sabit olarak ortada oynayacak bu kadar basit artık sıvı conta ile mi sabitler oyuncuları mevkilerine,yoksa kaynak mı yapar bilemem.Yapmazsa kendi başını yakar Erol.

Samatta'yı sindiremediler ki. İlk yarıda Samattı'nın etkisiz gözükme sebebi takımın yokları oynamasıydı ve ona top gelmemesiydi. İkinci yarı takım gibi oynamaya başlayınca Samatta her top aldığında iyi oynadı. Orta alanda iki defa top aldı ve param parça ettiği ikisinde de Ts orta alanını. Hele birinde en son top attı bir arkadaşına arkadaşı iyi değerlendirse pozisyon olacaktı ama arkadaşı topu kanada atmak yerine alakasız bir iş yaptı.

O değil de bazı maçlarda Samat da forvet arkası oynatılabilir gibi düşünüyorum.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    kanatta bile iyi verim alınır samatta'dan. çok yönlü golcü, altın kadar değerlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

kanatta bile iyi verim alınır samatta'dan. çok yönlü golcü, altın kadar değerlidir.

Kanatta bence daha iyi olur, ileride tek olunca verimi düşüyor. Ozan'ın da artık kesinlikle 10 numara oynamaması gerekiyor.

Cisse/Ademi

Samatta - Pelkas - Perotti(Valencia)

Ozan - Gustavo (Sosa)

Caner(Novak) - Tisserand - Serdar - Gökhan

Altay

İdeal 11 imiz bence böyle olmalı.

Perotti ve Pelkas olursa Sosa'ya bağımlılığımız ortadan kalkar, Ozan'ın kesinlikle 8 oynaması gerekiyor yoksa orta sahadan hücuma katkı sıfıra iniyor. Gustavo ve Sosa ceza sahasına girmiyor.

• Samatta attığı 2 golle kalitesini gösterdi fakat sonraki 2 maçta etkili olamadı.Cisse göztepede 2 net pozisyonu harcadı bu maçta 1 gol 1 asist yaptı 1 topu direkten döndü

Samatta iyi futbocu ama Cisse sonradan oyuna girdiği 2 mücadelede Samattadan fazla pozisyon bulmayı başardı buradan kıyas edersekyer samattaya göre daha

akıllı yer tutuyor Lemos üstü üste 2.ci hatasını yapıyor .Erol hoca adaletli davranmak istiyorsaki bunu görüyoruz.sonraki maçta Lemosu dinlendirmesi gerekiyorki Serdara sadığa haksızlık olmasın

Cisse ilk 11 i bence hak etti. Sosada ben bu takımda ne yapsam ilk 11 çıkarım düşüncesine girmemesi için oda yedek başlamalı

Altay

GG(sangare) Serdar(sadık) Tisserand Novak

Valencia Ozan Gustavo Caner

Pelkas

Cisse

solda tabiki ilk tercihim böyle bir kado değil ama perotti yok Ferdi sakat ve formsuz Thiam 2 haftadır yok

bu kadroya Valbuena geleydi tadından yenmezdi:))

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1-1:

2-1:

Emeğine sağlık 10 numara olmuş

varsa full maç bende alırım

• Forumu iyice Twitter çöplüğüne çeviriyor bazı 'genç' arkadaşlar. Durmadan saçma sapan gifler veya resim falan atıyor.

• 19:07 de Mohikan uygulamasi tanıtılacak

Ben önceden indirdim uygulamayi arayüzü gayet güzel biraz daha gelistirilirse çok iyi olur beğendim

• oğlum millet maçı böylemi izliyormuş ya:(

• En kaliteli Fenerbahçe içeriği üreten kişiler olduğunu düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.