Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Falcao ‘ nun her yeri topçu olsa ne olur ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlkseee

Tamam da Falcao ikinci senesinde 6 mac 5 gol ile gayet iyi gidiyor :) Daha oynanmamis bir sezon icin nasil kesin yargiya variyorsun ki.

Bu istatistik devam ederse bence kalsin. Beklentimi karsilamasa da gomecek bir istatistik degil.

E 5 golün3ü penaltı?

Geçen sene koşmadan sadece gol vuruşu bekleyerek 7 gol atmış akan oyunda, bu sene 5 maç 2 gol. Oyuna katkı sıfır yanlışsam düzelt. Slimaniyi biz değerlendiremedik, falcao direk bitik olarak geldi size. Monaco falcaonun yerine slimaniyi aldı zaten, fark oradan belli.

• Lazio 2-0 önde topu alan ileride vedata atıyo kalıbıyla top tutup takımı rahatlatıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Dostum Falcao hakkinda konustugundan emin misin?

Falcaonun attigi goller olmasa gecen yil ligi Galatasaray in uzerinde tamamlardiniz. Nasil katki sifir olabilir?

Attigi goller ve tek asisti sayesinde 9 puan toplamisiz. Yani golleri atmasa 9 puan eksik olacaktik. Buna katki sifir diyebilecek ne yasadin bu hayatta?

Asil Slimani nin attigi tek gol olan Kayseri macinda yenilmissiniz. Asil sifir katki budur iste. Bunu niye anlamiyorsunuz, inanamiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlkseee -- 24 Ekim 2020; 23:45:16 >
  • ben de immobile'den hiç hazzetmiyorum. bencil, kıskanç birisi gibi. genelde pas vermesi en mantıklı şeyken, şut çeker falan. hiç sevemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 25 Ekim 2020; 0:45:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ben de immobile'den hiç hazzetmiyorum. bencil, kıskanç birisi gibi. genelde pas vermesi en mantıklı şeyken, şut çeker falan. hiç sevemedim.

Adam manken olcakken topçu olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Abi adam çıkmış hakemi eleştiriyor, inanılır gibi değil :))))
    Böyle bir maçtan sonra nasıl oluyorda hakemi eleştirebiliyorlar aklım almıyor.

Sen 20 yıldır nasıl şampiyon yapılıyorlar zannediyorsun taktikleri bu.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Neyini aklın almıyor, Falcao’nun kırmızı kartını görmedin herhalde.

• AİGUN kullanıcısına yanıt

Mega şövalye değil mi o

• immobile baya iyi oyuncu ben çok beğeniyorum lazioda bide luis alberto var zaten bu iki isim lazioyu bu kadar yukarı taşıdı. Vedat ve immobile alışırsa birlikte oynamaya çok can yakarlar. Vedat top tutup alan açabiliyo immobile bencilliği bırakır pas yaparsa daha fazla gol atar takım.

• Ne Falcao'ymuş be kardeşim.

Biz de sırf penaltı atması için bir adama yıllık 5-6m versek biz de kazıklandığımızı kabullenmemek için bahaneler üretiriz. Çok üstlerine gitmeyin yani.Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: anlkseee

Dostum Falcao hakkinda konustugundan emin misin?

Falcaonun attigi goller olmasa gecen yil ligi Galatasaray in uzerinde tamamlardiniz. Nasil katki sifir olabilir?

Attigi goller ve tek asisti sayesinde 9 puan toplamisiz. Yani golleri atmasa 9 puan eksik olacaktik. Buna katki sifir diyebilecek ne yasadin bu hayatta?

Asil Slimani nin attigi tek gol olan Kayseri macinda yenilmissiniz. Asil sifir katki budur iste. Bunu niye anlamiyorsunuz, inanamiyorum :D

Tamam dostum o zaman falcao ile başarılar ne diyim,15 maça çıkıp 5 gol atması için yılda 6m ödemeye devam :)

• Ricky Gervais kullanıcısına yanıt
    Versek? 6 verdiniz ya Slimaniye zaten. Penalti bile atamadi ama o.

Kazikladiginizi kabul etmemek icin bahaneler de urettiniz zaten. (Psikolojisi bozuktu)

Hemde cok ustunuze de gitmedik :)

• fener ne durumda covid movid falan?1k sallayacam 1.75 ten alır herhalde

• Adamlara bak falcao gol atti normal yolla diye sindirmeye calisiyorlar. Slimani falan yazmis Biz slimani’nin kazik oldugunu biliyoruz. Kiralik adam 1 sene zarar ettirdi. Falcao bu yastan sonra para kazandirarak mi gidecek sankl. Yillik 10 milyon garanti para. Bakmayin 6-7 dediklerine. Menejer’e vermislerdir iletsin diye 2-3 milyon daha. Yapmadiklari sey degil nasil olsa. 3 yilda kemiksiz 30 milyon üro. Aynisini Lens transferinde agzi tavana cikmis bjkliler yapiyordu. Simdi adami kovmaya calisiyorlar. Penaltilar olmasa falcao’yu tekme tokat gonderecekler ( taraftar ) ama gitse daha dert. Simdi 3-5 atar da rezaletimizi biraz olsun sindiririz kafasindalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 liraya 1370 tutturduk yarın bizim takım yener mi acaba. Göztepe maçı gibi gol kaçırırsak işimiz yaş. Yarın düzgün bir kupon yapmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

50 liraya 1370 tutturduk yarın bizim takım yener mi acaba. Göztepe maçı gibi gol kaçırırsak işimiz yaş. Yarın düzgün bir kupon yapmak lazım.

paylaşinda bizde kazanak

• Oyle sürekli tutturdugum bir şey değil hocam arada bir denk geliyor böyle.

• :(
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shenoma -- 25 Ekim 2020; 1:48:47 >

• 
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.