Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuya yazarken iki defa düşünün

gs forumunda bi arkadaş var 120 gün ceza yediği halde zamanının çoğunu bizim forumdaki yorumları okumakla geçiriyor. kim hakaret etmiş direk ss'ini alip yöneticilere atiyor. kısaca art niyetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 22 Ekim 2020; 18:6:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsaltnc

90 dakika inter'e pozisyon vermeden brezilya milli takımı gibi tek kale süper oynayıp birçok pozisyona girdiğimiz ve kazandığımız 1-0 inter maçı .

Kadro kalitesine bakın inşallah yine öyle bir takım kurarız Şl'de tekrar o sevinçleri bizlere yaşatırlar

Kadrodan çok hocanın marifeti aslında. Füzeci Deivid(gerçi kanatta oynamaya başlamıştı o yıl.) Dani Alves'i pas pas eden Uğur bir önceki sezon beğenilmiyordu. PSV deplasmanına kadar Önder oynuyordu sağ bekte. Aurelio'nun yanında Maldonado, Deniz ya da Selçuk oluyordu. 2 sezon önce Şeva'nın madara ettiği takım çok daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

acaba yanlış konuya mı geldim dedim bize ne Digiturk'ten. biz izleyeceğimiz şekilde izliyoruz geçiyoruz
    arkamızda dağ gibi Ali Koç var. önümüze 150 200 milyon euro yığdı hala yığıyor, yığarken de saymıyoruz diyor kral.adamın dibi başkan. Kemal Sunal'ın dediği gibi dut yaprağı değil mangır (200 mülyon yuro)
    öteki tarafta Falcao gelecek 800000 forma satacağız,elektrik faturamızı ödeyemiyoruz diyen rakiplerimiz var. varın görün farkı

Muhabir ; "Fenerbahçe'ye verdiğiniz para 170 milyon euro'ya gelmiş diye biliyorum."

Ali Koç ; "Saymıyoruz."

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Ekim 2020; 18:14:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Muhabir ; "Fenerbahçe'ye verdiğiniz para 170 milyon euro'ya gelmiş diye biliyorum."

Ali Koç ; "Saymıyoruz."

Alıntıları Göster

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• yanlışlıkla 2-3 ay önceki sayfalara gittim sayfadaki,Ljajic-ozan takas olsun diye muhabbet yapan arkadaşları gördüm yine Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Fazla uzağa gitmiş olamazlar. Ozan’ın kötü oynadığı ilk maçta gelirler geri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kadrodan çok hocanın marifeti aslında. Füzeci Deivid(gerçi kanatta oynamaya başlamıştı o yıl.) Dani Alves'i pas pas eden Uğur bir önceki sezon beğenilmiyordu. PSV deplasmanına kadar Önder oynuyordu sağ bekte. Aurelio'nun yanında Maldonado, Deniz ya da Selçuk oluyordu. 2 sezon önce Şeva'nın madara ettiği takım çok daha iyiydi.

Alıntıları Göster

Aynen dediğin gibi hoca başarısıydı bu. O kadrodan daha iyi kadrolar verilen hocalarla çok hüsran yaşadık mesela. Gerçi kimi renktaş Zico için Daum'un kurduğu kadronun ekmeğini yedi derler ama hiç merak edip bakmadıkları için 2008 de çeyrek final oynayan kadronun yarısının Zico geldikten sonra transfer edildiğini hatta Zico'nun 1 senesinde ki kadronun bir kısmının ikinci senesinde değiştiğini de unuturlar.

Mesela çeyrek final oynayan kadronun sol ve sağ bekleri Zico döneminde gelmiştir. R.Carlos ve Gökhan Gönül. Forvet oynayan Kezman. Sağ açık oynayan Deivid. Bir kaç isim daha var.

FB o sene aslında çeyrek final oynaması da kadro değişmesine rağmen tesadüf değildir. Zico'nun ilk sezonunda UEFA'da kupaya veda ettiği turda yenilmeden veda etmişti. İstanbul'da 3-3 biten maçın rövanşında deplasmanda 2-2 berabere kalmıştık üstelik o gün Tuncay Şanlı gününde olsaydı o maçı çok rahat kazanıp bir üst kura çıkardık çünkü Tuncay inanılmaz goller kaçırmıştı.

Bir teknik direktörün ne kadar önemli olduğunun ispatı 2008 sezonudur. Zico'nun şampiyonlar ligi başlamadan önce stadyumda basınla yaptığı ve TV den yayınlanan bir toplantıda ettiği şu lafını hiç unutmam. Biz haddimizi bilerek değil çıkıp FB gibi oynayıp rakip kim olursa olsun kabul ettirmeye çalışacağız demişti. FB çeyrek finali getiren bu inançtır.

Rakiplerden kokmayan bir hocaydı ve FB bu düşünce o sene çeyrek finali getirdi.

FB yönetimi ligi kaybettik bahanesiyle hocayı gönderdi. Aragones'i getirdi. Zico kaysaydı biz CL'de yine gruplardan çıkardık çünkü önceki seneye göre çok daha kolay gruptu çıkamadığımız o grup.

• Rodrinin bugünkü açıklaması doğruysa iyi ki gitmiş. Karaktersiz futbolcularla işimiz yok. Mümkünse bir daha kulübün yakınından bile geçmesin.

• Yöneticilere göre böyle demek serbestmiş.

Bir arkadaşla bende o zaman GS'ye pisi pisi demek serbest mi diye sorduk. Bakalım bunun için ceza vermeye kalkışacaklar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Yöneticilere göre böyle demek serbestmiş.

Bir arkadaşla bende o zaman GS'ye pisi pisi demek serbest mi diye sorduk. Bakalım bunun için ceza vermeye kalkışacaklar mı?

Güle güle Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Adama haksızlığa uğradık diye mesaj atıyoruz adam gelip twitter espirisi atıyor, kendi bölümümüzde hoş görünmek için adamın mesajını artılıyorlar Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Güle güle   Adama haksızlığa uğradık diye mesaj atıyoruz adam gelip twitter espirisi atıyor, kendi bölümümüzde hoş görünmek için adamın mesajını artılıyorlar  

Alıntıları Göster

bunu blokladim ben

• dh adminleri berbat. şakalaşmak serbest diyip şakalaşınca 120 gün bölüm uzaklaştırması veriyorlar. gs bölümünü bilen bilir. 7/24 fb konuşulur. yok hülle transferi, yok el altından para verdi, yok şike, 1 maçta penaltı verilir 1 hafta konuşup oyalanırlar, ali koç'a sallarlar vs. rezalet ortam. burada hiç değilse taktik, ülke altyapısı, oyuncular, antrenman felan konuşuluyor.

gs admini olur olmaz mesajlarımı siler, işinizi doğru yapın gs bölümünde 7/24 fb'ye sallayanları uyarın derim, şaaak 120 gün uzaklaştırma?

ayrıca pisicik, kuşcuk felan nedir ya. resmen ilkokula döndü forum. pisicik yazan arkadaşları tenzih ediyorum onları biliyorum, normalde yazmazlar. karşılık olarak yazmışlar ama yine de çocukça. ben uğraşmazdım bile.

biri kuşcuk diyince sinirleniyor musunuz yani Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  seviyesiz muhabbetler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

bunu blokladim ben

Alıntıları Göster

GS modu baya tartışmalara falan katılıyor, ultraslan admini gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

dh adminleri berbat. şakalaşmak serbest diyip şakalaşınca 120 gün bölüm uzaklaştırması veriyorlar. gs bölümünü bilen bilir. 7/24 fb konuşulur. yok hülle transferi, yok el altından para verdi, yok şike, 1 maçta penaltı verilir 1 hafta konuşup oyalanırlar, ali koç'a sallarlar vs. rezalet ortam. burada hiç değilse taktik, ülke altyapısı, oyuncular, antrenman felan konuşuluyor.

gs admini olur olmaz mesajlarımı siler, işinizi doğru yapın gs bölümünde 7/24 fb'ye sallayanları uyarın derim, şaaak 120 gün uzaklaştırma?

ayrıca pisicik, kuşcuk felan nedir ya. resmen ilkokula döndü forum. pisicik yazan arkadaşları tenzih ediyorum onları biliyorum, normalde yazmazlar. karşılık olarak yazmışlar ama yine de çocukça. ben uğraşmazdım bile.

biri kuşcuk diyince sinirleniyor musunuz yani   seviyesiz muhabbetler.

Kuşlar, kanatlılar, renkliler bunlara gülüyorum ama Fenev falan dedikleri zaman acıyorum, üzülüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

GS modu baya tartışmalara falan katılıyor, ultraslan admini gibi

Alıntıları Göster

bizede gaga tayfadan biri lazim

gsli gördüğü an çakıcak uzaklaştirmayi, yeri gelicek dalga geçicek bunlarla vs.

• TAKIM

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

konuya yazarken iki defa düşünün

gs forumunda bi arkadaş var 120 gün ceza yediği halde zamanının çoğunu bizim forumdaki yorumları okumakla geçiriyor. kim hakaret etmiş direk ss'ini alip yöneticilere atiyor. kısaca art niyetli.

Bence kısaca işsiz bir ergen

• sivası 10 dakkada paspas etmişler,bizi bitirecez diye bitirdiler türk futbolunu.Bu sezon sivas ve başak 0 çeker ikisi de :)

• 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.