Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan emre gibi sosayı oynat 30 dakika adam iş yapar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    Hoca oyunu kesinlikle okuyamıyor. Dk 70 e geldi tolga hala sahada

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Bu da stoper oynuyor. Vuramazsın anlarımda şu pozisyonda vurdurmayacaksın da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben böyle olacağını penaltıyı kaçırdığımızda anlamıştım.

Ayrıca şu Tolga'da ne buluyorlar anlamıyorum.
  • Bu maç hocanın yüzünden gider

• Yok abi her sene transferler geç bitiyor yetişmiyor sonra böyle kötü başlıyoruz lige. Defans alacaksın forvet alacaksın onlar alışacak kondisyon tutacak bla bla yine haftalar boşa geçecek. Çok iyi değiliz ama Rize de de iş yok. Az geldi öz geldi onlarda. Skoda ile Baiano felaketler ya.

• İlk maça göre yorum yapmak doğru değil ama, ilerde tek düzgün oynayan Frey takım o kadar kötü. Kötü diye yollanılan Frey, Zanka ilk 11 başlıyor. Önceden yollanılan caner ile gökhan ilk 11 başlıyor. Caner gökhan böyle oynayaksa gelmeseydi keşke ilk maç umarım yanıltırlar beni. Takımda sanki hazırlık yapmamış gibi fizik olarak kötü geldiler gözüme.
  • Gustavo ve Tolga üst üste biniyo, Ozan girmeli.
    Deniz vasıfsız, Rodrigez lazım.
    Frey çabalıyo ama bu kadar.

Gökhanın önündeki kanat kuyt gibi geri gelebilen koşabilen birisi olmalı. Gökhan kanatta tek kalıyo ve zaten yaşlı, bitti şuan.

• Tolgayı kanada atacak. Tudor Allah cezanı vermesin senin yüzünden böyle oluyor

• Gol bağıra bağıra geliyorum dedi. Ortasaha değişikliği için neden bu kadar bekliyoruz anlamıyorum.

• Bu teknik adamı övenler hala burada mı

• Ya arkadaş ferdi deniz thiamla oynadı suçu neydi de çıkardın sinanı aldın yarabbim çıldırcam arkadaş

• oyuna giren Konrad Michalak geçen sene ankaragücü maçında bizi tek başına yenmişti
  • Golü yemeden yapsan şu değişikliği

• Caner ki iyi ki süper orta kesiyor.Kesemese bir de neler olacak?

Maç boyu 5orta falan kesti 1 hariç hepsi isabetsiz.O bir tane de thiamı ittiler

• ferdi mi çıkıyor? bırak git hoca vallahi okkalı küfür ettim. yeter bıktım lan artık. senelerdir ne bu kepazelik ya. bir tane hoca adam akıllı değişiklik yapmaz mı?

nesiniz abi siz tolga ciğerci tarikatından hoca beğenip başına mı koyuyorlar takımın? tolga-gustavo ne ya. hala oynatıyor bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 11 Eylül 2020; 21:25:57 >
  • Tolga 300-500 bi şey alıyor, Gustavo 3.5 milyon birisi sıradan çinko karbon pil diğeri duracell ama ikisinin de pili aynı zamanda bitiyor.
  • Serdar güzel izledi golü yalnız

• Cukartigi kadro bok gibiydi hep bokdan hocalar bizimi bulur tolga yi alda bi tarafina?erol hoca boyle ckarlar

• İlk haftalarda olur böyle kazalar takım otrunca düzelir geçen sene ilk 3 hafta başakşehir'in maçlarına bakın
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.