Şimdi Ara

🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Renoweld , alprn46 , Noctivagant , nopnog Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (8 Mobil) - 4 Masaüstü11 Mobil1 iOS
5 sn
36.775
Cevap
183
Favori
1.438.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 973
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 129
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 183
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KingOfShadows (2985 mesaj) The Mandalorian (1924 mesaj) BlackLead (1378 mesaj) mpolat35 (1206 mesaj) Spider-Man (1008 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18067 mesaj) Mobil (13685 mesaj) Mini (1475 mesaj) Uygulama (3548 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> 🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giriş
    425 Mesaj

Zaten ben ona kızıyorum.3 büyüklerde suç yokki vedat tarzı oyuncuları 1.lig takımları bulmalı ordan anadolu takımları ordan 3 büyükler ordan avrupa.

Daha yeni altay bir genç oyuncu sattı.Sanırsam stoper.O parayı kadayıf olmuş(cem yılmaz espirisi) Q7 ye vericekler.Yahu işte 2 gence daha yatırım yap yok.En büyük örnekleri bursa.Türk futboluna çok oyuncu çıkardılar.Kötü başkanlar yüzünden yazık oldu.

1.lig zaten zenci yaşlı yuvası.Sınırlama gelicekse 1.lige gelsin.Valla 3 büyük diye iliğine kadar kurutuyolar.Paraya gelince yine 3 büyükler üzerinden yayın geliri alıyolar.Ve yine nasıl 3 büyükleri kazıklarım derdindeler.Ligimizin düşmesindeki en büyük sebep bu.Avrupada adamlar büyüklerine oyuncu satıp oyuncu geliştirirken bizde tüketmek üzerine.

Yani şu vedat transferi üzerinden düşünelim.Rizede fenerde kazandı.Rize 5 milyon euro gibi temiz para alıcak.Hayır onu geçtim adamlara bedeva kiralık oyuncu veriyon.Kendi topçusu değil diye başkanlar oynatmıyor.Allahyarı kiralık verdik istanbulspor oynatmadı.Garip ya...Ne desem boş.

Edit:Bursaspor musa sowu almış.Yahu kardeşim napcan adamı etinden sütünden mi yararlancan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 6 Eylül 2020; 23:59:0 >
    |
    |
    omer14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Nazım olabilir bu sene gökhan ile yarı yarıya oynar seneye de 11 çıkar ama antalya 2-3 m bonservis istiyor sanırım

Alıntıları Göster
    Doğukan + Nazım 2'ye versinler işte. Belki kıyak yapar Frey'i kiralık veririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Caner gibi hucumu olan defansi da iyi olan adam bulabiliyorsan alirsin basarsin parayi ya da scout ekibin canavardir bulur cikarirsin oynatirsin. Ama bulamiyosan da Fenerbahce ya da X buyuk takim olarak Hasan Ali gibi hucumu sifir adami oynatmazsin. Caner'i oynatirsin onlemini farkli sekilde alirsin. Sıkti şu Hasan Ali muhabbetiniz. Caner gol yedirirse ona da soveriz. Hasan Ali oyle kotu ki hucumda insanlar direkt hucumu kotu defansi iyi tribine giriyor. Mac izlemeyen adam yiyor bunu. Hasan Ali'nin defansinin Caner'den iyi oldugunu ispatlayamazsin. Futbol bu degil.

|
    |
    1950 Mesaj

takımda yaratıcı oyuncu yok.Orta sahayı çift defansif orta sahadan kurmak saedce almanya fransa gibi takımlara karşı yapılması gerek.

mahmut(okay)
    cengiz İrfan Hakan ferdi. Bu takım nacak bu adamlar ve formda oldukları takdirde top yapabilir.

Forvete çaresiziz gerçekten ülkede kötürüm buraktan başka forvet yok.

İyi bir cengiz ündere acayip ihtiyacımız var

Hasan alinin canerden kat kat iyi defans yaptığını.A milli takım hocası çok iyi biliyor sen dert etme.O da bilir hücumu kısır takıma alıp pata küte orta kestirmeyi.Yapmıyorsa bir bildiği var.Mbappeye karşı yaptığı savunmayı yazacağım yine saçma argümanlar bulursunuz siz.En akılda kalıcı örnektir.Genel oyunu zaten mbappeye yaptıklarının benzeri yapışları ile doludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maşık -- 6 Eylül 2020; 23:59:30 >
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Bu mantıkla hasan ali bir dünya asist yaptı.Hasan ali hiç gol attırmadı mı diyelim?Nasıl olur?

Mantıklı bir ifade kuruyormuş gibi yazıyorsunuz bir de.

Neyse ki Başakşehir takımı futboldan anlamıyor da caneri değil hasan aliyi adı

Alıntıları Göster
    Neyse ki sen futboldan anlıyorsun ama Erol bulut Emre falan anlamıyor

Sende baya mantıklı konuştun şimdi

Orijinalden alıntı: nopnog

Kenan’ın 90 dakika oynamasını geçtim milli takıma çağrılması bile çok tuhaf. Menajeri mi iş çeviriyor napıyor bilemiyorum ama bu kadar düz ve kulüp performansı da vasat altı olan bir adamın ısrarla milli takıma çağrılması normal değil.
    Hocam zaten uzun zamandır var bu durum. Hatırlarsanız bir ara Cenk Gönen felan çağrılıp adam Malaga'ya transfer olmuştu. Aynı şekilde Oğuzhan ve Güven'de kendi kulübünde süre almazken çağrıldılar. Kenan, Enes ve Mert Çetin bu yüzden çağrılıyor. Mert'de süre almadı neredeyse. Mesela geçen sezon Koray Günter süre aldı ve iyi performans sergiledi ama ona rağmen çağrılmadı. Aynı şekilde Serdar Dursun'da Bundesliga 2'de 19 gol 6 asistlik performans sergiledi. Bu sezon hazırlık maçlarında da kaldığı yerden devam ediyor. Bu adam milli takımda olsa banko 11 oynar.

• Yüzbaşı
    544 Mesaj
    Rizeye bide muriq satış bedeli üzerinden %15 ni verecekmişiz bedavadan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj
    mitrovic tam bizim ligin topçusu. ayı gibi. bizim defans oyuncuları adama sabahtan beri tekme tokat girdi bana mısın demedi. işte bize de böyle bir ayı lazım.

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selçux

Rizeye bide muriq satış bedeli üzerinden %15 ni verecekmişiz bedavadan
    Sonra ki satış kârından elde edilecek paydan %15 hocam. Yani 2 mil. € civarı bir para Rizespor'a gidecek.

Alıntıları Göster
    Hasan aliyi şampiyon takım aldı. Caneri ise 2 yıldır uefaya gidemeyen takım aldı. Hasan ali cl de oynama şansı var ama caner uefada bile oynamayacak bu sezon. Bu arada canerin bjk taraftarı önünde eğildini hatırlatırım. Koskoca Fenerbahçe gibi takım çaresizlikten bu adamları alıyor şaka gibi. Bu resimleri unutmayın

• Yüzbaşı
    837 Mesaj

Menajerlerin milli takıma çok fazla müdahil olması Fatih efendi zamanında ayyuka çıkmıştı zaten, Ahmet Bulut milli takım kampında cirit atıyordu. Herifler koca futbol sektörünü parmağında oynatıyor resmen.

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Su forvet kitliginda Serdar Dursun cagrilmasi gerekir.

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1950 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Çok bilgili emre bey kenarda kırmızı yerken.Veya jalisonu stoper oynattırmaya devam ederken de bu lafları söylüyor muydun?

Fenerbahçe yokluktan dolayı canere düştü.Normal şartta erol hocanın da isteyeceği bir adam değil merak etme.Erol hoca da bilir tolgay gibi gustavo oraya oraya 3 buraya 8 milyon eurolar verdirmeyi de elinde imkan yok işte.
    quote:

Çok bilgili emre bey kenarda kırmızı yerken.Veya jalisonu stoper oynattırmaya devam ederken de bu lafları söylüyor muydun?

Fenerbahçe yokluktan dolayı canere düştü.Normal şartta erol hocanın da isteyeceği bir adam değil merak etme.Erol hoca da bilir tolgay gibi gustavo oraya oraya 3 buraya 8 milyon eurolar verdirmeyi de elinde imkan yok işte.

Alıntıları Göster
    Evet Gustovoya da ekledin neyse maşık iyi geceler dostum
    |
    |

• Yarbay
    13911 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: charles

Şenol Hoca gitsin evinde torunları ile ilgilensin.
    peki şenol'un yıllık 3.5 milyon euro kazanması?

aga çok büyük para bunlar, nasıl iş bu ya.

tek senede kazandığı para benim 7 sülalemin ömrü boyunca çalışsa kazanacağı paradan fazla. böyle şey olmaz olsun
    |
    |

Orijinalden alıntı: nopnog

Kenan’ın 90 dakika oynamasını geçtim milli takıma çağrılması bile çok tuhaf. Menajeri mi iş çeviriyor napıyor bilemiyorum ama bu kadar düz ve kulüp performansı da vasat altı olan bir adamın ısrarla milli takıma çağrılması normal değil.
    Cenk Gönen milli takıma ilk kez Malaga'ya gitmeden önce BJK'deyken çağrıldı. 2017'de çağrıldığındaysa Malaga'ya transfer olmuştu. Enes hemen hemen her kadroya çağrılıyor, Güven ve Oğuzhan da Şenol'un eski öğrencisi çağırması normal ki Oğuzhan'ı takımdaki ortam için çağırdım demişti. Deschamps bile Laporte yerine Rami'yi çağırıyordu takımla iyi geçiniyor diye. Koray Günter Alman milli takımını seçti değiştirip Türkiye'de oynayamaz. Önceki mesajında da Sinan banko oynar demiş ama Sinan Türk vatandaşı değil yabancı. O da oynayamaz.

Kenan'a gelirsek sırf Avrupa hayranlığından çağrılıyor bence. Bundesliga yerine Bundesliga 2 veya Türkiye'de oynasa çağırmazlardı. Küme düştüler diye onu da çağırmazlar artık.

@King of Shadows blokladığı için yazamıyorum da böyle çok bilmiş yorumlara dayanamadığım için size yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 7 Eylül 2020; 0:18:30 >
    |
    |

• Yarbay
    7221 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Caner'i istemiyordum ve Novak değil N'sakala'da gönlüm vardı ama Erol hoca sonuçta Alanya'yı çalıştırdı N'sakala ve Cisse ile çalıştı aldırma imkanı vardı ama aldırmadığına göre açıkçası vardır bir bildiği diyorum, antremanlarda birlikteydiler sonuçta.

Caner'e gelirsek bizim takım o kadar kısır ki Caner, 35'lik Gökhan şu hazırlık maçlarında fark yaratıyor. İmkansızlıktan Tolga ile oyun kurduk Sivas maçında ne Deniz ne Gustavo'nun ileriye doğru bir katkısı olmadı. Sosa olmazsa Caner ve Gökhan'ın performansına kalacağız.

• Yüzbaşı
    473 Mesaj

N'Sakala Beşiktaş'ta leş atıyor hocam.
    |
    |
    The Mandalorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: La Haine

mitrovic tam bizim ligin topçusu. ayı gibi. bizim defans oyuncuları adama sabahtan beri tekme tokat girdi bana mısın demedi. işte bize de böyle bir ayı lazım.
    O ayı salomon rondon

|
    |

Orijinalden alıntı: Hauntblast

N'Sakala Beşiktaş'ta leş atıyor hocam.
    Ben N'sakala ve Mensah'ı istiyordum, Bjk Paok maçına biraz baktım pek bir şey anlamadım, neden kötü bilmiyorum. Fm'de bu sezon ben Fb ile şampiyon olurken Bjk bizim Ali Koçla ilk sezonumuza benzer bir sezon geçiriyordu bakarsın gerçek olur

|
    |
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.