Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bize gereken alex de souza'nın genç olanı. umarım buluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uleeeeynn Kupa Beyi Fenerbahçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Uleeeeynn Kupa Beyi Fenerbahçe
    ulan kupa da alsak yine makara konusu olduk şu şeytan yüzünden
  • nE?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Geçti o günler en az 5 sene belini doğrultamaz BJK
  • Muriqudan gelen para ile zahavide işlem tamam belli ki.Bol bol gol attırırız iki sezon oradan da arap liglerine göndeririz.

Önce Eljif Sonra Muriqu SırADA Ferdi sonra da Ömer faruk derken bu sene şampiyonluk artı clye katılım.Biz önümüzdeki iki senede farkı koyarız diğer takımlara.Tabi önümüz kesilmez.Caner gibi tipler ikilik çıkarmaz.Taraftar saçmalamazsa.

Taraftar son sürat saçmalamaya devam ediyor.Diğerlerinden sorun yaşamayız inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Giuliano son 4 yılda(16/17-19/20) en sevdiğim oyuncu ama boş iş olur. Mert Hakan, Giuliano, Ozan bunların hiçbiri 1. ve 3. bölge arasında köprü olabilecek veya ara pasla santraforu kaleciyle karşı karşıya bırakabilecek adamlar değil. Sosa'ya bir şey olduğu an aksamaya başlar yanında GG veya Caner'den biri oynamazsa direkt iptal olur bu takım. İhtiyaçlarımızı doğru belirlememiz lazım. Orta saha alacaksak geriden top çıkarabilen biri olmalı bu. Salih bile iş görür.

Alıntıları Göster
    Sosa, Caner, Gökhan yoksa takım iptal.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: dkms1907

Zahavi forvet arkası oynar zaten hocam Guilano gerek yok
    Zahavi santrafor, Giuliano forvet arkası oynayabilir

• ben yeni gördüm: "Süper Lig'in son şampiyonu Başakşehir, yeni sezon öncesi savunma hattına önemli bir takviye gerçekleştirdi. Başakşehir'in Lazio forması giyen Angolalı savunmacı Bastos ile 3 yıllık anlaşmaya vardığı belirtildi. "

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yıl ki orta sahadan kruse gitti

bu seneki takımın oyun planı orta sahada mert hakan yandaş ve 36 yaşındaki sosanın çok iyi oynaması ihtimali üzerine kurulu. bu planın tutmama ihtimali %51... ömer faruk ve ozanın eline bakıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 6 Eylül 2020; 14:1:53 >
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    İhtimali koyan kim peki? Dünya futbolcu tutma olasılığı hesaplama kurumu mu? % 51 tutmama olasılığı mı vermişler?

• Ömer'i 5 senelik sözleşme imzalamaya ikna etmemiz gerekiyor yoksa elimizden kaçıp gidecek. Gelecek sene Dorukhan da bize gelir bedelsiz

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Simdiki anlasmadan cok memnun olan gs ve ts yararlanmasin

• abisi ben daha oynanmadan iddiamı ortaya koyuyorum. sen diyosan ki "ya sen anlamıyosun mert hakan yandaş şov yapacak"
    sen de iddianı foruma yaz çok iyi oynayacak diye

hangimiz yanılıyo sezon içinde görelim
  • Bu transfer sayesinde aramız israille düzelecek diyen renktaşlar. Aramız zaten bozuk değil. Siz bakmayın bozuk gözükmesine.

1990 yıllarda da bozuktu 99 depremin de ülkemize diğer ülkelerden önce yardım ve arama kurtarma ekibi gönderen ülke İsrail'di. Hatta çok çok sevgili din kardeşimiz denen ülkeler sadece seyrederken.

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Ben ortaya bir iddia atmıyorum. Ama sen iddia olarak komik bir ifadede bulunmuşsun. Yarın başarılı olsa %49 başarı oranı vermiştim dersin, tersi olursa da %51 ihtimal vermiştim.

Maden öyle istediğin gibi olsun ben de iddia atayım. Mert Hakan ya iyi oynayacak ya da kötü. Benim de iddiam bu sezon içinde görüşürüz

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Zahavi santrafor oynayamaz sahada serbestlik sağlaman lazım Guilano gereksizin gereksizi bir transfer zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu ömer faruk olayını kapatın kendini messi sanıyor.Gidip messinin ilk maçı yazsın baksın 18 yaşında nasıl top oynuyor diye.1 yılda ömer farukun denediğini hareketleri adam 1 maçta yapıyordu.O yüzden uçmadan aklını başına koyup 5 yıl fenere imza atıp ferdi gibi kendini geliştirip gidicekse gitsin avrupaya.Yoksa 1 yıl avrupa macerasından sonra türkiyede anadolu takımı arar durur.
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.