Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://hoop.photo/share/KkgjUGGC42bzwg5M6gKpHjyTLAH3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Ne istifası. Kağıt üzerinde en güçlü kadroya sahibiz. Hepsini bonservissiz topladık. Transfer bakımından bu sene şampiyonluk hedeflenmiş çok belli oluyor. Td sağlam bir adam. Kadro sağlamlasti. Merak etme murici satacaz zaten. Adamların td si muric tam istediğim adam bildirisini yayınlamış. O yüzden şu an ipler bizim elimizde. 18 i veren 20yi de verir. Ben ticaretle uğraşan biriyim ve FB nin satış politikasını çok doğru buluyorum. Ligi 6. Bitirmiş ve Avrupa da oynamamış bir FB de Vedat muric i o paralara satmak cidden çok iyi. FB istediği rakamı alacak merak etme. Zahavi de bizde zaten. Adamla anlaşıldı. Bonservissiz getirmek için bekletiyoruz. İstifa diyerek abartmissin kardeşim.

Alıntıları Göster
    Alırsa zaten sorun yok bu dediklerin olmazsa fiyasko olur ama.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    valla öyle oyuncu keşfedebilicek bir adam değilim zaten ama

jailson da sanki her özellikten biraz biraz var ama hiçbirinden tam olarak yok gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Ferdi'den FM'de verim alamayan tek kişi benim heralde o kadar potansiyelli çocuk ne gol ne asist hiçbir şey yapamıyordu ya Hulk'u getirdim 35 yaşındaki haliyle bile gol asist yaptı şu çocuk hiç yapamadı kanayan yaramdır FM'de 150 potansiyelli adamı 3-4mye saldım.
    Ömer ve Ferdi'den verim alamamak çok zor her yola geliyorlar. Ömer'i çektim geriye Regista yaptım, Ferdi sol kanat forvet mis gibi oynuyorlar. Zayt'ı çektim 8 numaraya inanılmaz oynuyorlar.
  • Aldığım duyumlara göre Mariano Diaz ile ilgileniyormuşuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

valla öyle oyuncu keşfedebilicek bir adam değilim zaten ama

jailson da sanki her özellikten biraz biraz var ama hiçbirinden tam olarak yok gibi duruyor
    Jailson'un en önemli özelliği o zaten bu adam bunların üzerine bol bol koysa bize gelmezdi. Adam top kapıyor, top sürüyor, uzun top atıyor her tür özellik mevcut klasik tarzda bir adam değil, Ersun bunu defansa çekerek güya pasör bir stoper yapmaya çalıştı ama olmadı. Bu yüzden baya güvenini kaybetti ama üzerie koyabilirsek can yakar.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Ömer 45m'ye Bayerne gitti bile bende. Ferdi ilk sezon çok kötü oynadı 2.sezon yine denedim yine kötü oynuyordu ve sözleşmede yenilemiyordu devre arası mecburen sattım bende.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo bu çok iyi haber yalnız. ülkenin düzenli olarak döviz batışı bizi o kadar vurmayacak en azından

ekonomik açıdan kulüp cidden iyi yönetiliyor

umarım şu bizim şartlarımıza göre şekillendirdiğimiz bankalar birliği anlaşması da yakın zamanda olumlu olarak sonuçlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Eylül 2020; 20:20:1 >
  • Antalyaspor maçından farklı olarak kale de Altay ve orta sahada ise Jailson yerine Tolga var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 5 Eylül 2020; 20:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Ömer 45m'ye Bayerne gitti bile bende. Ferdi ilk sezon çok kötü oynadı 2.sezon yine denedim yine kötü oynuyordu ve sözleşmede yenilemiyordu devre arası mecburen sattım bende.
    Adam şakır şakır oynuyor şaşırdım, öyle çok ekstrem taktiklerde de oynatmadım.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    3 tane kaçırır 1 tane atar o da belki.(maksat tahmin olsun)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen yıl 8 mil. € bonservis istiyorlardı birde

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ooo bu çok iyi haber yalnız. ülkenin düzenli olarak döviz batışı bizi o kadar vurmayacak en azından

ekonomik açıdan kulüp cidden iyi yönetiliyor

umarım şu bizim şartlarımıza göre şekillendirdiğimiz bankalar birliği anlaşması da yakın zamanda olumlu olarak sonuçlanır.

cidden ekonomik olarak iyi yönetiliyoruz birde bunların ekmeğini sportif başarı olarak elde etsek çok güzel olacak başkanımız kesinlikle hak ediyor sportif başarıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

frey kaç gol kaçırır bu akşam?
    Hat trick yapar.
  • Her şeyden önce bu maçın hazırlık maçı olduğunu ve tam kadro çıkmadığımızı unutmayın.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçtan sonra umarım tarlayı saha haline getirirler.

• 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.