Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Sence bu konunun burada bahsinin geçmemesinin imkanı var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Zahavi-Livaja çok tatlı oluyor ya.Livaja iyi olursa seneye satma şansımız da olur.Zahavi de bence gol krallığına oynayacak yetenek var.Hayırlı olsun diyelim Zahavi bitti gibi Livaja da yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Farklı olarak yedeklerde Barış, Valencia ve Lemos'da olur.

Alıntıları Göster
    ya bu deniz bağıra bağıra ben sağ açık sol açık olamam diyor gidip hocaya beni orda oynatma demiyormu yada erol hocada ersun hoca jailson takıntısı gibimi olacak ya

• Maç hangi kanalda yayınlanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ninika

ya bu deniz bağıra bağıra ben sağ açık sol açık olamam diyor gidip hocaya beni orda oynatma demiyormu yada erol hocada ersun hoca jailson takıntısı gibimi olacak ya

Alıntıları Göster
    Deniz on numara oynadı geçen maçta. Yine aynı pozisyonda oynar. Sağ tarafta Sinan oynuyor. Jailson'da kendi mevkisinde oynuyor. Geçen maçta fena bir performans sergilemedi.

• Umarım bu konu bir hafta içinde çözüme kavuşur. Yoksa Rize maçında sıkıntı yaşayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhankochan

Maç hangi kanalda yayınlanacak?
    Dsmart platformu smart spor kanalı

• quote:

Umarım bu konu bir hafta içinde çözüme kavuşur. Yoksa Rize maçında sıkıntı yaşayabiliriz.

sezona tam bir şekilde başlamak istiyorsak bir an evvel anlaşma yapılıp limit lisans olayı halledilmeli lisans çıkaramayıp sezona puan kayıplarıyla başlamak çok kötü olur
  • quote:

Hiç anlamadım. O nasıl teklifmiş öyle?

• quote:

Umarım bu konu bir hafta içinde çözüme kavuşur. Yoksa Rize maçında sıkıntı yaşayabiliriz.

Geçen gün Turgay Demir FB anlaştı ama bilerek geciktiriyor. Fener anlaştıktan sonra diğerleri de anlaşabileceği için açıklama yapmıyorlar. Böylece diğer takımlarda transfer yapamıyor dedi.

Ne kadar doğru bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Hiç anlamadım. O nasıl teklifmiş öyle?

Alıntıları Göster
    Yabancı dilden Türkçe'ye çeviri yapmayın hocam. İngilizceye çevirin. Yıllık 2.5M kazanacak demek istemiştir.
    Her yerde ücreti 2.5M diyor, bizim Türk duyumcular hala 1.5M diyor. 1.5 bana gerçekçi gelmiyor.
    Belki imza parası dahil 2.5M olabilir.
  • İkisini birden almak çok saçma olur. Aynı tip futbolcular. Şimdi şöyle bir konu var. Gui-rondon mu? zahavi-livaja mı? bizim için hangi paket uygun? Bu 4 tip futbolcu arasında bizim kadro yapımıza en uygun futbolcu Rondon. 1. sıraya onu yazarım ardından diğerleri için şartlarına bakarak karar veririm. Benim görüşün bu şekilde. Rondon gelsin 8-10 hafta sonra kimse burada 'ya keşke Rondon yerine x futbolcu gelseydi' diye bir düşünce de olmaz. Diğerleri için aynı şeyi söyleyemem. Çünkü rakip defansı yoracak, alan açacak, top saklayacak, yan toplarda hava hakimiyeti sağlayacak eksiklik hissedebiliriz.

• Zehavi transferinde taraflar anlaşmaya yakın.Tek sorun Zehavinin 10 yıllık sözleşme istediği fakat Fenerbahçe'nin 20 yılda ısrar ettiği vurgulandı

Hulk ve Godin için türkiyedeki temsilciyle görüşen Fenerbahçe bu transferde engele takıldı Godin ve Hulkun menajerliğini yapan fakat transferlerin son anda çıkan bir pürüz nedeniyle

gerçekleşmediği aktarıldı.ayrıca Alper'inde menajeri olan şirket Alperin tekrar transfer edilmesi şartını öne sürdü

Vedat Muriqi transferinde sona yaklaşıldı Laizo dan sonra Juventusunda devreye girdiği Fenerbahçeye 10 yıllık şartla Her yıl 10m euro ödeme kararıyla transferine yeşil ışık yaktı

Fenerbahçe ise düşünmek için süre bile istemedi :))
  • Rennes'in alma ihtimali varsa bizim hayli hayli var. Muhtemelen Inter maaş desteği sağlayıp yolları ayıracak. Başka açıklaması yok çünkü. Adam 6 mil. € civarı net kazanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brsaltnc

Zehavi transferinde taraflar anlaşmaya yakın.Tek sorun Zehavinin 10 yıllık sözleşme istediği fakat Fenerbahçe'nin 20 yılda ısrar ettiği vurgulandı

Hulk ve Godin için türkiyedeki temsilciyle görüşen Fenerbahçe bu transferde engele takıldı Godin ve Hulkun menajerliğini yapan fakat transferlerin son anda çıkan bir pürüz nedeniyle

gerçekleşmediği aktarıldı.ayrıca Alper'inde menajeri olan şirket Alperin tekrar transfer edilmesi şartını öne sürdü

Vedat Muriqi transferinde sona yaklaşıldı Laizo dan sonra Juventusunda devreye girdiği Fenerbahçeye 10 yıllık şartla Her yıl 10m euro ödeme kararıyla transferine yeşil ışık yaktı

Fenerbahçe ise düşünmek için süre bile istemedi :))
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Geçen gün Turgay Demir FB anlaştı ama bilerek geciktiriyor. Fener anlaştıktan sonra diğerleri de anlaşabileceği için açıklama yapmıyorlar. Böylece diğer takımlarda transfer yapamıyor dedi.

Ne kadar doğru bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Şöyle düşününce mantıklı geliyor ama diyen kişi Turgay Demir olunca insan 5 kere düşünüyor doğru mu diye

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Parayla alakalı değil o. Fenerbahçe kontrata aylık 2.5M beğeni teklif etti diyerek Zahavi'nin 433'ün yorumuna 500k beğeni istemesiyle dalga geçmişler.
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.