Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50415042504350445045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bjk forumunda camialara it ve şerefsiz demek serbest galiba (şikayet ettim bakalım napılacak)

bizim forumdada adı jimnastik klübü olan bu klübe jimnastik klübü dedim diye mesajım siliniyor

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

edit: zahmet edip silmişler neyseki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 15 Nisan 2021; 18:36:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Cocunun ne tecrübesi vardı Fenerbahçe'yi çalıştıracak mı ?   Hocam ciddi misiniz şaka mı ?

Alıntıları Göster

Ciddiyim neymiş tecrübesi tek PSV çalıştırmak mı? LoL

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Alıntıları Göster

adamin hollanda kupalari vardi en azindan

• quote:

Alıntıları Göster

Adam başarısız oldu tamam da yani nasıl neymiş tecrübesi? Dört yıl yardımcı antrenörlük, 4 yıl hocalık yapmış. Emre sanki 10 senedir yardımcı antrenör de biz karşı çıkıyoruz, ben zaten geçen sene sanırım yazdım Emre'nin başarılı bir hoca olacağını düşünüyorum diye her neyse konu da bu değil de yani Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• cocu'yu slimani ayuv benzia yedi. aslinda şuan boştayken getirelim desek bu sefer samatta yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 15 Nisan 2021; 16:23:52 >
  • quote:

Alıntıları Göster

doğru hocam. futboldan emekli olalı daha 1 sene olmamış emre hocalıkta daha tecrübelidir bence.

kupalar kazanmış, yardımcı antrenörlük yapmış, altyapıda pişmiş cocu da kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 15 Nisan 2021; 17:24:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

cocu'yu slimani ayuv benzia yedi. aslinda şuan boştayken getirelim desek bu sefer samatta yer

Ben takip ediyordum, son sezon baya kötüydü hiç galibiyet alamadı.

• quote:

Alıntıları Göster

Hollanda sampiyonluklari tecrubesi...

Hollanda da 3 kez ust uste sampiyon olmak kariyer degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Hollanda sampiyonluklari tecrubesi...

Hollanda da 3 kez ust uste sampiyon olmak kariyer degil mi?

Alıntıları Göster

hocam elbette kariyerdir fakat hollanda belçika isviçre gibi liglerde kazanılan şampiyonlukları veya başarıları gözünüzde fazlada büyütmeyin derim.

bizim ligden alanyasporu koy şu liglerden birine 10 senede 4 şampiyonluk rahat kazanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 15 Nisan 2021; 18:2:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

doğru hocam. futboldan emekli olalı daha 1 sene olmamış emre hocalıkta daha tecrübelidir bence.

kupalar kazanmış, yardımcı antrenörlük yapmış, altyapıda pişmiş cocu da kim?

Alıntıları Göster

PSV haricinde bir tecrübesi yok bu mantıkla Tahir Karapınar getirelim tekrar senelerin tecrübesi ? Herşeyden komiği cocu nun tecrübesini gözümüz ile gördük. Ayrıca Emre daha tecrubelidir demedim ben çok bir farkı yok dedim. Tecrübeli isim denilince aklınıza cocu geliyorsa ciddi sıkıntı. Size göre Erol da kurt hocaydı o zaman...

• bjk de aboubakar ankaragücü maçında yokmuş

normalde bu maçta puan kaybetmelerini beklemiyodum ama bu gelişmeyle puan kaybetme ihtimalleri arttı

sivas rize ve gs maçlarında kesin puan kaybedecekler zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

bjk de aboubakar ankaragücü maçında yokmuş

normalde bu maçta puan kaybetmelerini beklemiyodum ama bu gelişmeyle puan kaybetme ihtimalleri arttı

sivas rize ve gs maçlarında kesin puan kaybedecekler zaten

Tamam dostum biz her maçta puan kaybedicez siz her maçı kazanacaksınız sal artık ya Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Tamam dostum biz her maçta puan kaybedicez siz her maçı kazanacaksınız sal artık ya  

Alıntıları Göster

salınacak bişey yok dostum öngörümüzü paylaşıyoruz altı üstü

• abdullah avcı bjk yi iyi avlamış Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

bunlar yakında menemene geri dönüş yaparlar Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 15 Nisan 2021; 18:47:47 >

• Bu videodan güzel ekmek çıkar bakalım malum şaka ne zaman gelecek Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Bu videodan güzel ekmek çıkar bakalım malum şaka ne zaman gelecek  

kolları kapalı durmak zoruna gitmiş Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 15 Nisan 2021; 19:10:0 >
  • Avcı bu tazminatı sonuna kadar haketmiştir, adama sözleşme imzalıyorsan parayı da çatır çatır ödeyeceksin, adam bir de itibarını koyuyor ortaya.

• Gaziantep' in  Alexandru Maxim bu sene iyi iş yaptı, güzel adam.

34 gol, 15 gol, 2 asist

Babacar iyiydi yine 26 maç 12 gol,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 15 Nisan 2021; 20:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Tamam dostum biz her maçta puan kaybedicez siz her maçı kazanacaksınız sal artık ya  

Alıntıları Göster

Sürekli bizim forumda olup sal artık demek Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] sen bi sal artık bizim forumu

• 
Sayfa: önceki 50415042504350445045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.