Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44244425442644274428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Ali Koç bırakacağının sinyalini verdi, bu saatten sonra takım içinde çabalamaz.

Kaos başladı geçmiş olsun bu satten sonra sinir stres yapmadan maçları izlemek gerekir erken havlu attık.

Yeni başkan yeni umutlar diyelim.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 7 Mart 2021; 12:28:0 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dulcet kullanıcısına yanıt

Saran başarılı spor adamı yakışır.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Bence başlamalı sonuçta antrenmanlara Antalya maçından önce başlamıştı ama başlamazsa da Sosa ile başlarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Mesut 6 hafta yokmuş...Ulan tam Gustavo dönecekken Mesutu kaybettik Allah kahretsin ya....

Mesut'un oynamaması Fener'in lehine. Adam sahada boş boş dolaşıyor. Çalım yok, paslar zayıf, şutlar cılız.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Mesut umarım sakatlıktan hemen döner,

Böyle bir oyuncunun varlığı ligin değerini ikiye katlıyor.

Belli. Çalım atamaz, şutlar cılız, defansa yardım etmez.

0 gol 0 asist.

• Emre haberi doğru mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adayları görmek için öyle dedi. Bu seçimde güçlü bir aday çıkmazsa yine adaylığını koyup seçilir.

• R-Kartal kullanıcısına yanıt

Başlatma kartalına şimdi, uza hadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prossi

bu mesajdan ne cikartmaliyim sizin lobi bizimkinden daha mi iyi

Alıntıları Göster

hayır o lobiyi alt edecek güç var

• Bak şimdi kardeşim, pozisyona giremiyoruz anladın mı, oyun planımız yok, Samatta Beşiktaş'ta olsa 48 gol atmıştı, Aboubakar bizde olsa 3 golü geçemezdi.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Yazık yemin ederim, şu sene tamamen algılarla kaybedilecek. Doğru ve güçlü oyuna tahammül yok.

• Emre istifa haberi doğruysa güle güle. Kimse kulübün menfaatlerinden büyük değildir. Sırf eski Fenerli diye barındırılan, saçma sapan bir ton komisyon transferleri yapıp mükemmel kadro planlaması sayesinde takımda Gustavo'nun yedeği yok ve 4 forvetimiz bir tane aboubakar etmiyor. Bulunduğu her ortamda kaosu ateşleyen, teknik direktöründen başkanına kadar herkesle kavga etmiş bir adamı ben Fenerbahçenin sportif direktörü olarak görmek istemiyorum.

• Emre'nin istifa haberleri keşke doğru olsaydı Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Şu ekipte harbiden bir art niyet var. En ufak sakatlığı bulunan oyuncularımız en kritik maçlarda haftalardır takımda olmuyor. Derhal kovulup yeni doktorların getirilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 7 Mart 2021; 12:36:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

Adayları görmek için öyle dedi. Bu seçimde güçlü bir aday çıkmazsa yine adaylığını koyup seçilir.

Olabilir, Ali Koç varken de aday çıkacağını düşünmüyorum çıksada kazanamaz. Saran şahsen Ali bey varken aday olmam demişti.

Eğer tamamen bırakırsa o zaman işler değişir. Bakalım.

• emrenin görev kavramını iyi belirlemek lazım.Lemosu bizzat izledim hala güveniyorum demişti.Senin görevin oyuncu izlemek değil sen scout değilsin emre.Sen orda bir figür bir ekran yüzüsün.Altına bu işten anlayan iyi çalışan kadro mühendisliğini yapacak adamlarla çalış.Sen gidip oyuncu bulmaya izlemeye çalışma senin böyle bir işin yok klüpte.

Senin görevin alo ben emre abin de olmamalı artık.Sportif direktörsün geç başla dediler içi çok boş bir kavram olarak kaldı görevi.

• 
Sayfa: önceki 44244425442644274428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.