Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43974398439944004401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam Mesut'un kondisyonu yok diyoruz ama üçüncü bölgede 1 adam eksiltip pas çıkaracak kadar tekniğine ne oldu? Sakatlanması hayırlı oldu malesef.

1 yıldız stoper

1 yırtıcı santrafor

1 adet Boupendza şart.(Tırt çıkacak anadolu topçusu değil bu adam)

• Şu Mesut’un maaşını arttırın. 20 milyon maaş alırken bir anda adama 3 milyona imza attırdınız o da kin beslemiş Fener’e bilerek kötü oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maça hoca yanlış 11 ile başladı. Ozan gereksiz yere oynadı. Zaten 5-6 kişi defans yapan bir takım var karşımız da ne gerek var 2 göbek adamına  

Bence maça 3-1-4-2 taktiği ile çıkmalıydık.

Maçın kırılma anı mesutun boş pozisyonda gol atamamasıdır. Eğer 44. dk da o golü atsaydı 2. yarı antalya çözülürdü. Zaten golü bulduktan sonra onlarda açık oynamayı tercih etti. Bu konuda Ersun hocayı tebrik ederim  .

2.yarı yapılan değişiklikler yerindeydi. Mesut'un sakatlanması belki de bizim lehimize olacak. Hoca kesemiyor onu. Elinde Mesut isminde biri varsa kesmen zor, hocaya suç bulmuyorum.

Takım 10. haftadan beri forvet forvet diye bağırıyor, gidip mesut alındı...

Uzun zamandır dikkatimi çekiyor, birkaç kez de yazmıştım... Valencia bu takımın sol tarafında yer almalı. Kötü adam değil kesinlikle... Sol tarafta oynadığında kaleyi görme yüzdesi artıyor. Forvet veya kanat nasıl oynarsa oynasın sola yakın oynamalı.

Maça gelirsek sosayı çok beğendim. iyi oynadı...

Szalai biraz kötüydü bence. Boş kaleden çıkardığı topun öncesinde acemice ofsaytı bozdu ve maçın daha başında acemice sarı gördü. Bunlar riskli ve geleceği için ders alması gereken hatalar. Tabi tel tel dökülen tissenin açıklarını da kapattığı için tebrik etmek lazım...

Tisse maçın bidonuydu, yahu o top defanstan öyle mi çıkar  

Pelkasın pozisyonu penaltıydı bence, neden vermedi anlamadım. Sarı gördükten sonraki hareketlerine dikkat etmesi lazım, bir sarı daha görüp atılabilirdi. Yani hakem 2. sarıyı gösterse kimse niye gösterdi diyemezdi.

samatta maçın başlarında iyi görünse de maça etki edecek bir oyunu yoktu...

Cisse için birşey demiyorum artık. Tisse 1 gol yememize sebep oldu eyvallah ama cisse arkadaşım 6 pastan o kafa vuruşu nedir? karşı karşıya kaçırdığın gol nedir? Eline bir baston verelim öyle gez be arkadaş  

Mesut geldiğinden beri vasat olan futbolunu sürdürdü. Bence tissenin yaptığı hata kadar büyük bir hata ile 44. dk da golü atamadı. Ne oyun olarak nede skor olarak bizi memnun edecek bir futbol ortaya koyamıyor.

Diğer futbolcular da mücadele ettiler, özellikle 2. yarı galibiyeti kovaladık ama olmadı maalesef.

Hoca elinden geleni yaptı, takımı iyi hazırlamış. İlk 11 tercihinde bence hatası olsa da 2. yarı yaptığı değişiklikler ile gelecek adına ışık verdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Siz şaka falan yapıyorsunuz sanırım. Posizyonun niye iptal olduğundan bile haberiniz yok,nasıl maç izliyorsunuz siz yahu. Pelkas havadan gelen topu eli ile müdale edip önüne alıyor. O yüzden iptal.

nasıl maç izliyorsunuz diyen adamın maçı izlemediği anlaşılıyor. izleseydi hakemin pelkasa rakibin ayağına bastın diye anlattığını görürdü

• Be4die kullanıcısına yanıt

Video atayım.

• fbyram kullanıcısına yanıt

katılıyorum,ozan2ın oynaması emin ol ersun hocayı iştahlandırmıştır.yoksa bu kadar katı defans yapıyor dediğimiz takım bu kadar hücüma da çıkmazdı.ayrıca maçın kırılma anı tisserand'ın geri zekalıca rakibe verdiği pas bana göre. o ikram olmasa antalya'nın eli de bu kadar rahatlamazdı

• Sosa ne zaman oynasaya ya yeniliyoruz ya berabere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 5 Mart 2021; 8:43:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrfanda takım içi liderlik ruhu var bence ozandan kat kat fazla fayda sağlayacaktır en azından kaçak dövüşmez
  • erolun yerine amatör takımin hocasıni koy eroldan iyi yönetir bu cok net !!

• Şaka gibi Antalyaspor'a verilmeyen penaltılara bak

• Arkadaşlar benim düşünceme göre bu takımın ideal orta sahası Gustavo-İrfan-Pelkastır. Ozan-Sosa-MHY-Mesut yedek olmalılar.

Ön taraf için alternatifler:

Valencia-Thiam-Sinan-Samatta-Cisse-Osayi-Ferdi.

Kadro istikrarı gelmeden başarı imkansız.Gustavo dönünce orta sahayı yazdığım gibi oturtursak öndede 3 tane atletik basan oyuncu ile yine galibiyet serisi gelir.

Benim önerim Valencia-Sinan-Thiam. Çıkışa geçtiğimiz üçlü buydu zamanında.

• John Denver kullanıcısına yanıt
    Trabzon maçı?
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Maç sonrası gördüğüm en düzgün mantıklı yorum adam naçı izlememiş sosaya sallıyor hocaya sallıyor yönetime sallıyor yönetim ne yapsın çıkıp gol mu atsın ama son 30 dk oynayacağımız futbolu ilk 30 dk oynamamız lazım ( belli takımlar için ) ki maç çözülsün
  • emmare kullanıcısına yanıt
    İyi dedin kardeşim artık midemiz bulandı büyük takımların tutulmasından
  • Bundan sonra yapılması gereken Tisserand yerine Lemos oynamalı, beni eleştireceksiniz ama Tisserand'ın dün oynanan maçta gram katkısı yok. Tek bildiği şey kornerden kafa vurmak. Ferdi, Pelkas ve Valencia üçlüsü oynamalı gerekirse forvetsiz çıkalım umrumda bile değil. Valencia veya Ferdi forvet pozisyonunda oynayabilir. Kafa vuracak diye oynattığımız Samatta ve Cisse gol dahi atamıyorlar. Caner'i beğenmiyorduk ama adam gibi kafa vuran olsa ligin asist kralı olurdu. Bir de kadroya almıyorlar sanki elimizde Marcelo, Robertson falan var sol taraf uçacak. Ah ulan ah sene başi Erol Bulut'a destek veren de suç zaten batıracağı dünden belliymiş. Erol Bulut Fenerbahçe'de kalmak istiyorsa bu tarz bir kadroyla sahaya çıkmalı. Caner'i tekrar döndürmeli. Novak'ın hücuma katkısı yok.Tisserand ve Cisse kadroya dahi alınmamalı gerekirse genç takımdan 2 tane adam çıkartsınlar. Bu ikisinden daha iyi oynayacağına eminim.

Altay
    Nazım-Lemos-Szalai-Caner
    Ozan-İrfan Can
    Ferdi-Pelkas-Valencia
    Thiam

Normalde İrfan'ı gelirken eleştirdim ama dün çıktı topunu oynadı. Vallaha Ferdi ve İrfan'ın oyuna girmesi takımı pozitif şekilde etkiledi. 5 dakika daha olsaydı ikinci golü de atardık.

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

Dikkat et de jimnastik kulübü seni tokatlamasın. Malum Sergen Yalçın'ın pek acıması yoktur tokatı basar geçer.

• Burda bosuna ilk11 filan yapmayin Erol denen hoca takima iy bi antremanda yaptirdigini zanetmiyorum takimin yuruyecek hali yok taktik hic yok oyunculari motive etme yok bunlara ragmen bu adami takimda inatla tutmaya calisanlar fenerbahcemizi bir kez daha sampiyonlukdan etmistir

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Valencia/Thiam
    Pelkas İrfan Osayi/Ferdi
    Gustavo Sosa
    Caner(mecburen) Attila Serdar Nazım
    Altay

5-6 hafta seri yapabilir

Niye Caner hocam? Ayrıca Pelkas kanatta çok iyi olmayabiliyor.

• Mesut umarım sakatlıktan hemen döner,

Böyle bir oyuncunun varlığı ligin değerini ikiye katlıyor.

• FB şampiyon ; çünkü FB ‘nin yıldız haritası çok güçlü . Rahat olun.😆

• 
Sayfa: önceki 43974398439944004401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.