Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baftiu gelirse Mhy'nin arkasında Ömer ile güzel olur Sosa en fazla iki sene var zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam hiç bir direkt etkisi olmayan adama 3 5 m para veriyoruz. Bu adamı satamayız maliyetine bile. Bu transfer eğer CL’de değilsek elimizde kalır. AL için bile öyle. Fazla iyi takımlarda rotasyonda zor maclar için uygun oyuncu. Ama trde bir çok oyuncu aynı işi yapar. 1 milyona oynatırsın adamı

• dkms1907 kullanıcısına yanıt
    180 ve 182 stoper tandemi her ortada,her kornerde hop oturup hop kalkmak istiyosak güzel hayal

Sarr 182,Bastos 180,Serdar 183,Sadık 183 yine Sörloth'u falan durduramayız bu oyuncularla.Bastos gelirse Sarr'ın gelmeyeceği kesinleşmiştir.Bu kadar kısa stoper oyuncuları düşünmüyordur umarım yönetim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Elindeki oyuncuları takasta kullanarak yurt dışından oyuncu alabileceğini mi zannediyorsun hocam? Kim Harun ve Deniz i takasta kullanmak istiyor kulübe iletirseniz onlarda harekete geçsin.

Alıntıları Göster

• alprn46 A kullanıcısına yanıt
    Bastosu kaç kere izledin 1.90 forvetden hava topu alan bir adam sıçraması çok kuvvetli fiziği zaten ortada şu sizdeki stoperdeki boy takıntısı nedir onu çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

Bu mesaj silindi.
    Hele buna Görende biz gidip B. Jimnastik Kulübü ile GS'nin aldıklarını alıyoruz sanacak.

Herkesin teklif verdiği kişi zaten menajer önerisidir.
    Elif, Jailson, Zajc, Ferdi'yi alırken kimse ile yarıştık mı?

Örneğin GS'nin aldığı Belhanda, Feghouli bizim son anda kapımızdan döndü. Erzincan'dan aldıkları çocuk ile biz 1 ay öncesinde anlaşmıştık ama menajeri ücreti yükseltince vazgeçtik.
    Fenerbahçe'nin şuan Türkiye içinde gelişmiş bir alt yapı izleme ekibi var. Yurt dışı için düzgün bir ekimiz yok ama Ali Koç geldikten sonra Türkiye'deki alt yapıdaki değerli futbolcuları toplamaya başladılar.

Fark ettiysen 3 büyük kulüp içinde futbolcu satarak yüksek bonservis ücreti kazanabilecek tek takımız.

• Thiam için dün Ahmet Selim Kul kalan sözleşme yükümlülüklerine karşılık transfer bonservissiz gerçekleşebilir yazmıştı ama o nasıl oluyor anlamadım. Kulüpten alacağı en fazla 1.3 milyon eurodur o paraya da bonservisini vermezler. Harun, Deniz gündemimizde yok denince aklıma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El Valiente kullanıcısına yanıt
    Acaba kaç bonservis verildi. Bir an evvel açıklansa çok iyi. Perotti de gelirse kanatlar akar.

Zajc , Tolgsy ve Tolga bu sene kalmamalı. Sosa da zaten gelicek. Gustavo Jailson MHY Ozan Sosa Oğuz Kaan ve Ömer var. Şu 22 yaşındaki kosavalı çocuk gelebilir iyi olur o.

Stopere de Godin gibi lider ve sert bir stoper şart. Sarr ve Bastos tandemi patlar bence. Godin-Sarr olursa top geçmez. Zanka da paketlenip gönderilir.

Vedat satılırsa da Smolov deniyor. Frey de kalmaz. Thiam forvet de oynar sow gibi ama bir Cisse fena olmaz bonservissiz. Bana kalsa mevlüt de gitmeli. Allahyar da kiralanmalı.

• dkms1907 kullanıcısına yanıt
    Sakin olun hocam yermek için yazmadım Sarr hava toplarında çok iyi değil Bastos'ta ne kadar etkili olursa olsun 180 boyu var ikisinin uyumlu olacağını düşünmüyorum sadece.

Serdar'da çok iyi sıçrar iyi hava topu alır ama Trabzonspor'la oynadığımız maçlarda Sorloth'la eşleşmelerindeki fizik dezavantajını görün.Birde Sorloth'un Sivasspor gibi güçlü stoperleri olan takımlardaki performansını izleyin belki fikriniz değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 17 Ağustos 2020; 22:3:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok fazla ortasahamiz var nasil azaltacaklar bu sayiyi insallah planlari vardir.

• Ligde Sorlouth gibi kaç adam var hocam stoper dediğin çabuk olacak ayağı yere sağlam basacak iyi sıçrayacak bu kadar ondan sonra ayağına bakılır

Bence gayet iyi ikili olurlar kaldıki önde basıp takım boyunu kısaltmak istiyorsan büyük nimet olur bu ikili bir adamın hem uzun olup hemde çabuk olması çok zor olanlarda nerelerde oynuyor.

Skrteli hatırlıyorum takım önde basardı Skrtel geri kaçardı ben onu görmek istemiyorum basacak kaçırırsa tekrar dönüp yetişecek.

• nopnog kullanıcısına yanıt
    Ya ödeyin ya da gidiyorum diyebilir.

• Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt
    Elif anticle geldi. Ferdinin babası menajeri zaten. FB’yi tutuyor diye geldi babası. Bizde sorun var zaten. OKG City teklifi vardı mesela. Öğüttük adamı. Topal oynasın diye. Bu sene de gustavo oynasın diye öğütülür.

• Bakasetas kafaya koyulmuş Vedat satılırsa zorlanacak olmazsa Baftiu gelecek nerde oynayacak kim yedek kalacak onu çözemedim

• alprn46 A kullanıcısına yanıt
    Boy uzunluğu stoperde avantaj sağlar ama hız açısından da dezavantaj sağlar. Biz genelde kontralardan golleri yediğimiz için hızlı, kısa boylu stoper tercihleri hatalı olmaz. İnter gibi bir kulüpte ivan cordoba (1.73)- walter samuel (1.83) ikilisi tandem de oynamışlardı.
    Puyol (178)-mascherano (173)
    Cannavaro (175) - montero (179) gibi örnekleri de var.

Genelde ingilizler kanat organizasyonu ve uzun top oynadıkları için tandemi uzun tercih ediyor. Bizim ligde kontra ağırlıklı oynuyor rakipler o nedenle hamleli ve hızlı stoperler iş yapabilir. Sarr gibi bir stoper gelecekse her türlü alınmalı.
  • https://twitter.com/KramponSport/status/1295438526713081857?s=19

Beleşe en az 15 gole katkı geldi keşke Deniz'i verseydik ama neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

Bu mesaj silindi.
    Vedat, Ozan, Jailson, Zajc, Altay mi yaşlı? Herkese komisyon veren Fikret Orman mı komisyon vermeyip almamış
    Bizim bugün istersek çok rahat şekilde 40m oyuncu satışı yapma kapasitemiz var.
    Futbolcuları aldık, kullandık şimdi de satacağız. Ne yapalım turşusunu mu kuracağız futbolcunun? Değerini buldu mu satacaksin.
    Adamlarin kaptanı takımdan kaçıyor, gelmiş bize laf atıyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.