Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı takımdan Everton 20, Arthur 31'e gitti. En az onlar kadar iyi olan Jailson'u 4 milyona aldığımıza göre ya Benfica ve Barça scoutları kör ya da oyuncu havuzu Anadolu kulüpleri ve 4 büyüklerin eskilerinden ibaret scoutlarımız Jailson'daki saklı potansiyeli gördü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailson'a yapılan eleştiriler ile Müller'e gelen eleştiriler nedense çok benzer, birbirine yakın oyuncular da değil.
  • Hawkerx kullanıcısına yanıt
    Hahahahah kuru kuvveti
    Oda iyiymiş

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Gustavo'da zaten bu özellik yok. Daha önce bunu siz de dediniz sanırım. Gustavo görevinin adamı.

• Bizim de derdimiz gustavo’nun yaptığı iyi şeylerle değil. Yapamadığı şeylerle. İnsanlar sürekli bunu kaçırıyor. Bize lazım olan Adam değil ve bu fiyata israf.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Jailson'a yapılan eleştiriler ile Müller'e gelen eleştiriler nedense çok benzer, birbirine yakın oyuncular da değil.
    Müller ile Giuliano desen anlarım hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

https://www.transfermarkt.com.tr/blend-baftiu/profil/spieler/458365

Çok iyi haber araya böyle potansiyelli isimleri koyacaklar işte karma bir takım.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Öyle değil ama Jailson iyi oyuncu. Hiçbir zaman o seviyede olmaz belki fakat İnter’de rotasyonda iş yapardı. Bizde geçen sene iyiydi gayet. Hatta videolara baktım. Mando haklı. Biraz dribbling özelliği bile var.

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Yanlış olan, 6 m bonservis bedeli ile gelmesiydi. Bu tip bir oyuncu olduğu biliniyordu zaten. 3 gibi bir paraya gelse bu kadar tartışma konusu olmazdı bence. Çünkü kötü oynamıyor. Hatta ben biraz beğeniyorum. Sadece ekstrası yok. Ekstrası olan 6'lar da zaten bu ligde 8 gibi oynayabilir. Yine de gerçekten 7 civarında bir teklif olursa satılması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 17 Ağustos 2020; 21:36:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Yanlış olan, 6 m bonservis bedeli ile gelmesiydi. Bu tip bir oyuncu olduğu biliniyordu zaten. 3 gibi bir paraya gelse bu kadar tartışma konusu olmazdı bence. Çünkü kötü oynamıyor. Hatta ben biraz beğeniyorum. Sadece ekstrası yok. Ekstrası olan 6'lar da zaten bu ligde 8 gibi oynayabilir. Yine de gerçekten 7 civarında bir teklif olursa satılması gerekir.
    Bütün parayı bağladık, bir de bu adamı alacağız diye Kolarov gibi bir adamı alamadık. Böyle bakmak lazım. Topal'la sözleşme uzatılır, Kolarov alınırdı yine daha faydalı olurdu.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl bu zamanlarda aynısını yazdım. Cevap şuydu: Başkandan ve şanlı tdmizden iyi mi bileceksin?

• Kanat için şu ana kadar mame thiam , sinan gümüş , diego perotti isimleri çıktı. Bize maç bireysel yeteneke maç kazandıracak , kapalı savunmaları açabilen skorer kanata ihtiyacımız var. Bunların hiçbiri doğru isim değil , 3-4 tane alternatif topçu alacağına 1 as topçu alınması gerektiğini anlamadı bizimkiler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 17 Ağustos 2020; 21:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

İyi oyuncu. Ben yapamadıklarını da aramıyorum o mevkide. Ama 3.5 milyona Gustavo oynatacağıma 1.5-1 milyona Topal'ı, Mahmut'u oynatırım EPL'den ön libero kiralarım. Bunların yerine Gustavo'yu oynatmak 0'a yakın katkı sağlar takım oyununa. Maç başı 0.1 daha fazla top kazanacak, 0.5 daha fazla uzun top atacak diye fazladan 2 milyon vermek akıl karı değil. Bulduğunu atan santrafora, 10 gol 10 asist yapan kanada verilir o para.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Ulan bizde kimlerden medet umuyoruz. Adam DHA spor müdürüymüş birde

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Var bir hayalimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Kötü olmuş bu ya. Şimdi bonservis vereceğiz. Muhtemelen hem harun hem deniz ile anlaşamadılar. Veya onlar gitmek istemedi. O yüzden gündemimizde yok diyip geçiştiriyorlar. Kaleci transferi yapmayız o zaman.

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.