Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: linqs

Bastos u izlemedim ama oynadığı maç sayısı az , takımdaki diğer stoperlerle kıyasladım en fazla süre alan 5.Stoper
    Süre alanları alamayız zaten hocam. Bastos dışında solak bir stoper daha alacağımız için Serdar-Bastos forma rekabetine girebilir. Serdar formda olursa o oynar her türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

https://www.transfermarkt.com.tr/blend-baftiu/profil/spieler/458365

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 17 Ağustos 2020; 20:40:8 >
  • serdar savaşçı stoper
    sadık savaşçı stoper
    bastos savaşçı stoper
    lemos savaşçı stoper

eeee abicim bu adamlar birlikte oynarsa kan gövdeyi götür, her maç sarı kart kırmızı kart havada uçuşur,bu adamlar ofsayt falan da bozar sürekli.Nasıl bir anlayış çözemedim.Yok mu şöyle epureanu,kjaer,marcelo tarzı biraz daha pozisyon bilgisi ile alan savunması yapacak yaptıracak savunmayı rahatlatacak stoper adayımız ?
  • Bence Gustavo asla satılmamalı. Vedat satılabilir çünkü seneye kötü bir performans gösterebilir ancak Gustavo garanti oyuncu. Ciddi sakatlık geçirmezse maç temposunu rahatlıkla kaldırabilir ve ne vereceği belli. Bakın galatasaray Fernando’yu gönderdikten sonra belini doğrultamadı bir türlü.

Aurelio, prime döneminde Topal, Melo, Atiba, Fernando gibi oyuncular süper ligte aşırı önemlidir. Forvet bir şekilde bulunur ancak hücum futbolu oynarken iyi bir ön liberoya ihtiyacımız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

serdar savaşçı stoper
    sadık savaşçı stoper
    bastos savaşçı stoper
    lemos savaşçı stoper

eeee abicim bu adamlar birlikte oynarsa kan gövdeyi götür, her maç sarı kart kırmızı kart havada uçuşur,bu adamlar ofsayt falan da bozar sürekli.Nasıl bir anlayış çözemedim.Yok mu şöyle epureanu,kjaer,marcelo tarzı biraz daha pozisyon bilgisi ile alan savunması yapacak yaptıracak savunmayı rahatlatacak stoper adayımız ?
    Malang Sarr, Tomas Cardona ve Victor Cuesta isimleride geçti. Bu üçünden biride gelecek.

• https://twitter.com/ajansfenercom/status/1295408136216629248?s=19

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sosa +Thiam bu hafta açıklanacak. Bonus olarak yıldız bir isim daha açıklanabilir bu hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: ytcaydin

Sosa +Thiam bu hafta açıklanacak. Bonus olarak yıldız bir isim daha açıklanabilir bu hafta
    En önemlisi stoper bence, stoper tandemi açısından inşallah stoperler erkenden takıma katılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Herkes istediğini söylesin, hakaret ve küfür etsin ama karşısındaki tartıştığı kişi ceza alsın, kendisine bir şey olmasın istiyor. Şikayet panelinde de görüyoruz sürekli. Herkes tartıştığı kişileri şikayet ediyor güzelce.

Arkadaşlar nicklerin altındaki takım logolarına biz bakmıyoruz. Siz de bakmayın. Ha rakip taraftar gelir en ufak kışkırtıcı mesaj yazar ise ceza zaten veriyoruz. Sizler ne istediğinizi kesinlikle bilmiyorsunuz.

Aldığınız cezaları açıp okuyun. İnsanlık halidir günde kaç tane şikayet ile ilgileniyoruz elbette ufak hatalar olabilir ama bunu yüzdeye vurduğumuzda %5'i geçmiyor. İstediğimiz cezalar Admin onayına gidiyor zaten. Hatalı olsa oradan da geçmez.

Bu arada bizlerin sadece cezaları talep ettiğini, cezaları Adminlerin onayladığını unutmayın. Yönetici düşmanlığınız bizlere zarar verdiği kadar sizlere zarar veriyor. Biz kurallarda ne yazıyorsa onları uyguluyoruz. Kurallardan Rahatsızlık duyanlar kuralların değişmesini Forum Destek üzerinden talep edebilirler.

Sevgilerle.
    ben size anlam veremiyorum kendi ayağınıza sıkıyorsunuz resmen

herkes kendi takımının konusuna yazsa çoğu olay çözülcek bunun için ankette yaptık

niye kendinizi zora sokuyorsunuz
  • anketi destekliyorum ama söylediğiniz şeyin muhatapı bölüm yöneticileri değil. benim en istediğim şeylerden biri şuraya tahrik etme amacıyla gelip bölümü trolleyen başka takım taraftarlarını görmemek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    yani bilmiyorum muhattabı kim ama eğer bu yöneticilerin böyle bir yetkisi yok ise bile yetkisi olan kimse darlasınlar onu yani

yetkisi olan kişiye bak güzel kardeşim böyle böyle oluyor sonra biz uğraşıyoruz şu işi düzeltin desinler ben mi diyeyim bunu da

benim söylemem ile yöneticinin talebi bir olmaz zaten bizim desteklediğimize dair ankette var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 17 Ağustos 2020; 20:54:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

https://www.transfermarkt.com.tr/blend-baftiu/profil/spieler/458365

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Jaja yi severim ama Jaja şuan ilk 11 oyuncusu olamaz bizim takımda. Adamın hiç bir şeyi tam değil. hiç bir şeyin ehli olmayan, her şeyden biraz bilen birisi.
    Örnek verecek olursak driplingi Ozan gibi iyi değil
    Çalım yeteneği kısıtlı
    Derin pas atan oyuncu tipi mi > Hayır
    Ön libero gibi defansif yönü tek başına sırtlayabilir mi Topal gibi > Hayır
    Bu adamı daha alt seviye bir takıma kiralamak yada satmamiz gerekiyor. Oynaması lazım Jaja nin. Bu senede kulübede durursa çürür adam.
    Senin begenmediğin adam gremio'da şu an barca da 65m euro olan arthurla tandem oynadı. En az onun kadar iyiydi ve yaşları da aynı.

1- Defansif orta saha bu merkez veya 10 numara değil driblinge gerek yok.

2- Defansif orta saha ne çalımı , çalım yemesin yeter.

3- Uzun topları iyi .

4- Defansif yönü 3 lü orta saha ve ofansif oynayan bir takım için yeterli.

Şunu unutmayın brezilyalı bir defansif orta saha'dan italyan defansif orta saha performansı bekleyemezsin. De rossi gibi , pirlo gibi vurup devirmezler.

Daha oynak daha softturlar ve daha pas çevirici top toplayıcılardır. Zaten takımları aşırı hücumcu olduğundan üstlerine yük binmez.

Ayrıca fiziksel anlamda da ozanı yer.
  • Hawkerx kullanıcısına yanıt
    dediklerinize katılıyorum ama son dediğiniz hariç

ozan jailsona bir omuz atsa kadıköyden ankaraya doğru yol alır jailson

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Senin begenmediğin adam gremio'da şu an barca da 65m euro olan arthurla tandem oynadı. En az onun kadar iyiydi ve yaşları da aynı.

1- Defansif orta saha bu merkez veya 10 numara değil driblinge gerek yok.

2- Defansif orta saha ne çalımı , çalım yemesin yeter.

3- Uzun topları iyi .

4- Defansif yönü 3 lü orta saha ve ofansif oynayan bir takım için yeterli.

Şunu unutmayın brezilyalı bir defansif orta saha'dan italyan defansif orta saha performansı bekleyemezsin. De rossi gibi , pirlo gibi vurup devirmezler.

Daha oynak daha softturlar ve daha pas çevirici top toplayıcılardır. Zaten takımları aşırı hücumcu olduğundan üstlerine yük binmez.

Ayrıca fiziksel anlamda da ozanı yer.

Alıntıları Göster
    Jailson tam olarak defansif ön libero değil. Takım içindeki futbolcular ile kıyaslıyorum sana.
    Jailson'un bir oyuncu ile beraber oynaması onun diğer oyuncu ile aynı kalitede olduğunu göstermez. Alex ile Selçuk Şahin'de beraber oynuyordu?

Jailson vs Gustavo >> Gustavo defansif olarak çok daha iyi, hatta Azubuike bile defansif olarak Jailson'dan iyi.
    Jailson vs Ozan >> Ozan her türlü Jailson'dan daha iyi topçu, Jailson'dan daha iyi uzun top atar, daha iyi şut çeker, daha iyi driplingi var
    Jailson futbol bilgisi ile orta sahada açıkları kapatarak ön libero görevini görebilen tarzda bir futbolcu mu? Hayır

Bu adamda her şeyden biraz var ama hiç bir şeyi tam değil. Güçlenip pozisyon bilgisini geliştirirse ön libero olabilir.
  • Her gün yeni bir isim çıkıyor. Bu sene transferleri takip etmek güç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

dediklerinize katılıyorum ama son dediğiniz hariç

ozan jailsona bir omuz atsa kadıköyden ankaraya doğru yol alır jailson
    Sen kuru kuvveti diye birşey bilmiyorsun herhalde hocam. Ozan pan pan daha som. Jaja'nın tokatı yese yerinden kalkamaz.
  • Ne Sosa'ymış arkadaş alt tarafı 1 sezon oynayacak adamın tatil keyfini bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Jailson tam olarak defansif ön libero değil. Takım içindeki futbolcular ile kıyaslıyorum sana.
    Jailson'un bir oyuncu ile beraber oynaması onun diğer oyuncu ile aynı kalitede olduğunu göstermez. Alex ile Selçuk Şahin'de beraber oynuyordu?

Jailson vs Gustavo >> Gustavo defansif olarak çok daha iyi, hatta Azubuike bile defansif olarak Jailson'dan iyi.
    Jailson vs Ozan >> Ozan her türlü Jailson'dan daha iyi topçu, Jailson'dan daha iyi uzun top atar, daha iyi şut çeker, daha iyi driplingi var
    Jailson futbol bilgisi ile orta sahada açıkları kapatarak ön libero görevini görebilen tarzda bir futbolcu mu? Hayır

Bu adamda her şeyden biraz var ama hiç bir şeyi tam değil. Güçlenip pozisyon bilgisini geliştirirse ön libero olabilir.

Alıntıları Göster
    Jailson kaç kere defansif orta saha oynadı ?

Devamlı adamı topalın yanında oynattılar. Ne zaman tek oynadı o zaman övdük burda. Topal gidincede ozan gustavo geldi zaten.

Ozana kötü diyen yok ama para lazım elden çıkmalı. Çok fazla maç seçip yatan bir adam.
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.