Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • juventus genç takımlarında yer almış afrikalı forvet kim var diagne.. al gs ye itele
    diagneden iyi para kazanınca başka kim var juventus inter altyapısında falan oynamış thiam... bu kez de onu al fenere sat

ben thiama karşı değilim.

şu kasımpaşa kadar olamayan, juventus inten mcity altyapısındaki yetenekleri bile takip etmekten aciz, belki araştırsa sosadan thiamdan çok daha iyisini bulabilecekken TR liginde kimi görüyosa vizyonu onlarla sınırlı fenerbahçe yönetimine karşıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 17 Ağustos 2020; 19:25:17 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 17 Ağustos 2020; 19:26:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bastos olur umarım da şimdi de haftalarca Sarr'ı mı bekleyeceğiz
  • Sarr bu senenin Kolarov’u olacak belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Ertan Süzgün bu dönemde çok başarılı iş çıkarttı. Kendisine güveniyorum. Bizimkiler 18 mil. € + bonus teklifini reddetti diye biliyorum. Bastos'un 10 ay sözleşmesi kaldı ve Lazio'nun kadrosunda stoper bolluğu var şu an. Bastos'un ederi 2-3 mil. € civarı. Lazio, Muriqi'yi uzun zamandır takip ediyor ve transferde ısrarcılar. İşlerine gelirse kabul ederler. Lazio almazsa en kötü premier ligden bir takıma yine aynı paralara gider.

Alıntıları Göster
    İnşallah hocam öyle olur. Kulübün kasasına ne kadar çok para girerse

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

İki üç kız beni böyle oyalayıp başka arkadaşların teklifini kabul etti. Bu zaman istemeyi nerede görsem tanırım, eğer gelirse de aklı başka yerde kalacak, 6-12 ay sonra başka yere gidecek.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    mini sürüm kullandığım için çalışmıyor olabilir hocam. teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

mini sürüm kullandığım için çalışmıyor olabilir hocam. teşekkürler.
    Mobile sürüm candır canandır

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

juventus genç takımlarında yer almış afrikalı forvet kim var diagne.. al gs ye itele
    diagneden iyi para kazanınca başka kim var juventus inter altyapısında falan oynamış thiam... bu kez de onu al fenere sat

ben thiama karşı değilim.

şu kasımpaşa kadar olamayan, juventus inten mcity altyapısındaki yetenekleri bile takip etmekten aciz, belki araştırsa sosadan thiamdan çok daha iyisini bulabilecekken TR liginde kimi görüyosa vizyonu onlarla sınırlı fenerbahçe yönetimine karşıyım
    Bunu eleştirdiğimizde 8.10 milyona adam alma dönemi bitti diyorlar.

Yazık çok yazık gerçekten

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    bunun meali: FB'den büyük takımlara gitmek istiyorum olur da ortada kalırsam sizi düşünürüm

• İlgilendiğimiz 3 stoper adayının FM20 özellik karşılaştırması ;

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Sarr bu senenin Kolarov’u olacak belli.
    Hocam Bastos'u alırsak eğer, Zanka'da daha gitmediği için elimizde her türlü 4 stoper olacak zaten. Yani demek istediğim bekleyebiliriz. Ama sağ bek gelmeli bir tane. Nazım Sangare ile anlaştığımız haberleri çıktı. Karşılığında Mevlüt, Alper ve Murat'ın verileceği söyleniyor. Bu takasa bir miktar bonservis ile (1 mil. € gibi) Doğukan Sinik'de katılabilir.

• quote:

bunun meali: FB'den büyük takımlara gitmek istiyorum olur da ortada kalırsam sizi düşünürüm
    Aynen öyle hocam
  • Bastos u izlemedim ama oynadığı maç sayısı az , takımdaki diğer stoperlerle kıyasladım en fazla süre alan 5.Stoper

• quote:

Bu pazarlık muhtemelen oyuncunun takasda ki değerini belirlemek içindir. 3 mil. € gayet ideal. 18+Bastos'a bitsin bu iş.

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.