Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42104211421242134214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

@maşık gel hocam biz demiştik diyelim. hak kalsın bundan iyidir, caner arıza herifin teki, almayın bunu dedik. taşlandık.

Alıntıları Göster

Nsakala - Hasan demiştim. Hadi Nsakala yerine iyisi de alınırdı da yedek olarak Hasan veya genç bi kardeşimiz dursaydı zararımız olmazdı çünkü yedek olacaktı. Yedek oyuncular as oyuncular kadar iyi olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kazanırsa ikinci olur kaybederse dördüncü beraberlikte üçüncü olur Haziran'da alintilarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner kadro dışı kaldığında hala onu savunanlar vardı burada. Hiçbirimiz erolu sevmiyoruz ama caner de en biyük sorunlardan biri, siz sahada yaptıklarını görmezden gelemezsiniz gustavonun bile bu kadar sakat kalmasının sebebi net söylüyorum bu üçlü çete ile top oynamak istemeyişi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Bazı Caner Erkin savunucusu Fenerbahçe taraftarımıza gelsin bu fotoğraf. Kadıköyde diz çöküp bjk taraftarını selamlıyordu. Şimdi ise kadro dışı kalıp primi bitince de arma öpüp fotoğraf atmaya başlamış. Arkadaşlar bu adam gittiği her kulüpte bir şekilde arıza çıkarmayı başarmış bir adam. Beşiktaşta Taliscayla kavga etti, Cenk Tosunla kavga etti. Nazım gibi iş ahlakı yüksek bir futbolcuyla bile kavga etmeyi başarıp beni yine şaşırtmadı. Ama sadece kadro dışılar bununla sınırlı kalmamalı. Serdar-Mert Hakan-Gökhan-Sinan da kadro dışı kalmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Genelde sevmem bunları da,buna güldüm valla yalan yokFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Sarri'ye ya hocam yeter ne anlatıyorsun bu kadar çıkacaz vuracaz diye isyan edeceklerini şimdiden duyuyorum.

Duam belli, duyan belli...

Tabi Halaand'dan sonra Samatta Thiam Valencia gibi adamlara futbol nedir, nasıl oynanır gibi olayı temelden alması gerekecek neyse ki Mesut var anlaşırlar diye düşünüyorum.

Bizim takimda bu tek pası oynayacak yetenekte adam yok. Önüne pas atamayan adamlar mi ara pas falan atip duvar olacak böyle ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki arkadaşı alıntılayamıyorum bloklamış ama yine de atayım
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt

Bu terbiyesiz caner braga maçında joseu gibi çöp bir topçuya sol kanadımızı otoban etmişti. Sonra da Gs derbisine çıkıyorduk ligde hoca Hasan Ali başlıyor diye hasan aliye ve hocaya hakaret etmişti. Daha sonra Bjkde iken hasan aliye koridorda yine küfretmişti. Akli dengesi bozuk bu herifin. Başka bir şeyin bozuk olduğunu söylemeye dilim varmıyor . Bunu Fenerbahçeye tekrar alanlara yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 28 Şubat 2021; 3:13:22 >
  • Bu noktada yapmamız gereken Camia ve taraftar olarak kenetlenmek.

Turkiye'de algilar cabuk degisir.

Biz aslinda son 10 haftadir iyi gidiyorduk, çomak sokuldu.

GS o benzer maçlarda 3-4 maç hakemler tarafindan kollandi.

Bizim yenilmemiz biraz şans biraz hakem faciasi, ve de kadrodaki eksikliklerden kaynakli.

Sampiyonluk için şans var ama yine de Camia butun olmali ve Federasyona tarafsiz olmalari konusunda baski yapmamiz lazim.

Hakem cetelerine kurban gitmemek icin ciddi baski yaomak lazm

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

çağırmazdım acil olmasa kral... son caner bükücü vitor hocam çeteye büyük bir darbe vuracaktır

Hre şey zaten onun gönderilişi ile başladı. Bir daha asla öyle performans veremedik. Nerde Hakem Faciası olmasa uefada finale kadar yürüyecek Fenerbahçe nede şimdiki Fenerbahçe. Gol bile yemezdik. Monacoyu 100 kilo fernandao Deli emenike vitaminsiz salih ve 3.kaleci ile eleyecekti az daha

• Nihayet Caner kadro dışı, umarım affedilmez, bunlar daha alınırken bu görseli atmıştım, yine atıyorum.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkish_styler

Nihayet Caner kadro dışı, umarım affedilmez, bunlar daha alınırken bu görseli atmıştım, yine atıyorum.

Gg neyse de Caner alınmamalıydı çok karaktersiz sahada

• canerle gökhan alındığında karşı çıktım. mesajımı alıntılayıp aileme varan küfürler edildi. kuduruyorsun deyip benimle konuşmayacağını söyleyenler oldu. yeşilok haricinde bir kişi bile destek mesajı atmadı bana o günlerde. moderatörler caner&gökhan olayının üstüne fazla gitmemem için mesaj attı. önemli olan fenerbahçeydi kimse anlamadı. ali koç da bitmişti o gün benim için.

ihanetin telafisi, kahpeliğin bahanesi olmaz derler....

• Akşam kanser olmayız umarım.

• Takıma bak entrikaların merkezi oldu yazık be

• ben burada gunler once sizin cete takimdaki genclere, yabancilara, dis gecirdikleri herkese ana avrat sovuyor, tesislerde selam bile vermiyor dedigimde Galatasarayli oldugum icin inanmayanlariniz olmustu. halbuki hasbelkader duyduklarimi yazdim.

canerin nazim ile kavgasinin basina yansiyan kismi.

nazim canerin surekli herkesi azarlayan haline dayanamaz, sus ve topunu oyna, bize bagirip durma tarzi bir seyler soyler.

canerin cevabi: sen once orta acmayi ogren o....c....

alabayi getirsen volkan emre varken caneri kesemez. canerin mac primine goz dikemez. volkani da yabanci td sayesinde kestiniz. o sayede altay gibi kaleciniz oldu. degilse volkan oynardi daha. altayi da sindirir gonderirlerdi.

sanirim gencler ve yabancilar neden mutsuz durum anlasilmistir.

umarim ali koc, aile dostu volkan ve turkiyenin en buyuk futbol akli emre ile uzun sure devam edersiniz. mohammed mustafayi da veto edip ademiyi alan ali koc mus. bizde o islere scout emre ile fatih terim karar veriyor. hayir futbolcudan anlayan ali koc mu emre mi? madem en nihayetinde ali koc karar veriyor emre neden var? ali koca tum galatasaraylilar olarak tesekkuru borc biliriz. mustafa mohammedi ben seneye dahi zor tutariz diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

ben burada gunler once sizin cete takimdaki genclere, yabancilara, dis gecirdikleri herkese ana avrat sovuyor, tesislerde selam bile vermiyor dedigimde Galatasarayli oldugum icin inanmayanlariniz olmustu. halbuki hasbelkader duyduklarimi yazdim.

canerin nazim ile kavgasinin basina yansiyan kismi.

nazim canerin surekli herkesi azarlayan haline dayanamaz, sus ve topunu oyna, bize bagirip durma tarzi bir seyler soyler.

canerin cevabi: sen once orta acmayi ogren o....c....

alabayi getirsen volkan emre varken caneri kesemez. canerin mac primine goz dikemez. volkani da yabanci td sayesinde kestiniz. o sayede altay gibi kaleciniz oldu. degilse volkan oynardi daha. altayi da sindirir gonderirlerdi.

sanirim gencler ve yabancilar neden mutsuz durum anlasilmistir.

umarim ali koc, aile dostu volkan ve turkiyenin en buyuk futbol akli emre ile uzun sure devam edersiniz. mohammed mustafayi da veto edip ademiyi alan ali koc mus. bizde o islere scout emre ile fatih terim karar veriyor. hayir futbolcudan anlayan ali koc mu emre mi? madem en nihayetinde ali koc karar veriyor emre neden var? ali koca tum galatasaraylilar olarak tesekkuru borc biliriz. mustafa mohammedi ben seneye dahi zor tutariz diyorum.

Hocam gel Fenerli ol

• En büyük hatamız futbolcu eskilerinin kendini kanıtlamamışların staffta görevlendirilmesi oldu. Umarım hoca değişince bunlarda temizlenir.

• 
Sayfa: önceki 42104211421242134214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.