Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41764177417841794180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Bu konu da Çağdaş Hoca'ya katılıyorum. Fenerbahçe oyun varyasyonların da çok büyük bir sıkıntı çekiyor. Bunun sebebi yüzde yüz Erol değil bana göre, heyet olarak eksik bir teknik heyetimiz var. Tabi bir de içerde her kafadan bir ses çıkıyordur o da ayrı bir sorun. İki sene de ciddi çıkış yapmış bir hocaya taktik bilmiyor demek ağır bir söz fakat bu takım daha iyi durumda olmalıydı. 30m'e yakın para harcandı bu kadar emeğe yazık gerçekten. Umarım artık olayı görmüşlerdir tamamen profesyonellerden oluşan bir ekip kurulur.

Adam hoca olarak elinden geleni yapiyo geri kalanda kadro kalitesi

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ts maçindan sonra 1 macımız kaliyor. Bjk derbisi. Gerisi boş artık lig çoktan bitti napiyorlarsa yapsinlar yine başaramadık..

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Kardeşim bilgisi olmayıp boş yapan sensin. Bu konu grupta daha önce de açıldı milletin gustavo takımdan gitsin sebebi sorulduğunda fmyi örnek gösterdiler o yüzden kendi çeneni kapatmayı deneyebilirsin. Ayrıca arşive bakarsan o resim daha önce de atıldı o dönemki muhabbetlere bak sonra tantananı yap.

Alıntıları Göster

Resimi kendi oyunumdan ben çektim. FM ile Gustavo yollayan yoktu. O tartışmalar sırasında Gustavo savunan biri ben FM'de kullanmadım istemeyenler ondan istiyor diye bir şey uydurdu kaldı öyle. Diyen de bu arkadaştı hatta. Sonra yanlış anlaşıldım da dedi.

@Affection and Hatred

• uZaY KaDrOsu diyenler (Temsili değil):

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Resimi kendi oyunumdan ben çektim. FM ile Gustavo yollayan yoktu. O tartışmalar sırasında Gustavo savunan biri ben FM'de kullanmadım istemeyenler ondan istiyor diye bir şey uydurdu kaldı öyle. Diyen de bu arkadaştı hatta. Sonra yanlış anlaşıldım da dedi.

@Affection and Hatred

Alıntıları Göster

Adamlar kendi kendilerine bir şeyler uydurmuş, alıntılayıp düzeltmeye çalışıyorsun engellemiş, sonra gelip sana bilgin olmayana boş yapma gibi şeyler yazmış Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Kimlerle neyi konuşuyoruz biz ya?

• Tamam la tamam, en kötü kadro Fenerin, başarısızlığın nedeni de bu zaten, Alanya ‘ nın kadrosu bile daha iyi.
    En iyi hoca Erol, Avrupa’nın en iyi hocaları dahi bizimkinin seviye olarak altında.
    Eröl’ ün yardımcıları kötü tamam.
    Mesut da kötü zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 26 Şubat 2021; 11:29:10 >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş takım kötü top oynamıyor. Takım leş bir şey oynuyor. Futbol değil bizim oynadığımız. Daha neyi savunuyorsun? Ali koç iyi kötü o başka.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Hocam TS-Başak karşisinda o kadar eksiğe rağmen kendi oyununu oynadi, karakter koydu ve puanını aldi. Bizim hala ne oynadiğimizi çözememek ile birlilte gustavo sakatlandı takım dağıldı. Gelen geçen yeniyor.

Size şöyle sorayım ben.

Sizce bu kadronun oynamasi gereken sistem ve diziliş ne ?

Bahsettiginiz dizilişi/sistemi 1 kez gördük mü ?

Sizce bu takım ne oynuyor ?

Sizce maçın başlama düdüğünden sonra hocanin kenardan olan etkisi, oyuncu değişiklikleri, bu hamlelerin gerçekleşme zamanı, ne kadar doğru ?

Kadromuz çok iyi olmayabilir ama hiçbir zaman değerlendiremedik bu kadroyu sezon başından beri. Uzay kadrosu değil elbette ama potansiyeli bu oyun ve puandan çok daha yüksek. İnsanlar kadronun iyiliğinden bahsederken aslinda hocanin yetersizligini eleştiriyor tüm olay bu.

• Boupendza'nın bu sezonki gol sayısı yanıltıcı olabilir. CV'si iç açıcı değil, hep 2. liglerde oynayıp az gol atmış. Ayrıca bencil bir oyuncu ve bu durum sahada çok sıkıntı yaratır. Çünkü büyük takımlarda bu kadar fazla boş alan bulamaz. Mutlaka alınmalı denecek bir oyuncu değil bence. Alınacaksa takasla, sonradan payla falan bonservis bedeli düşürülmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 26 Şubat 2021; 11:53:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

Hocam TS-Başak karşisinda o kadar eksiğe rağmen kendi oyununu oynadi, karakter koydu ve puanını aldi. Bizim hala ne oynadiğimizi çözememek ile birlilte gustavo sakatlandı takım dağıldı. Gelen geçen yeniyor.

Size şöyle sorayım ben.

Sizce bu kadronun oynamasi gereken sistem ve diziliş ne ?

Bahsettiginiz dizilişi/sistemi 1 kez gördük mü ?

Sizce bu takım ne oynuyor ?

Sizce maçın başlama düdüğünden sonra hocanin kenardan olan etkisi, oyuncu değişiklikleri, bu hamlelerin gerçekleşme zamanı, ne kadar doğru ?

Kadromuz çok iyi olmayabilir ama hiçbir zaman değerlendiremedik bu kadroyu sezon başından beri. Uzay kadrosu değil elbette ama potansiyeli bu oyun ve puandan çok daha yüksek. İnsanlar kadronun iyiliğinden bahsederken aslinda hocanin yetersizligini eleştiriyor tüm olay bu.

TS'nin oynadığı oyun hoşunuza gittiyse FB maçı izlerken orgazm yaşamanız lazım.

-Bu kadro rakibin kilidini açabilecek seviyede değil. Savunma arkasına koşu bile atamıyor hücum oyuncuları. 2. bölgeye kadar dizilişi bozmadan, rakip 2. bölgeyi geçtiğinde pres yapıp, kaptığımız toplarla hızlı çıkmalıyız. Herkes sağlıklıyken şu kadro iş görür.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

-Erzurumspor, Kasımpaşa, Alanyaspor aklıma gelen maçlar.

-Takımın ne oynadığı benim için gayet netti ama son 2 haftadır ben de bilmiyorum. Caner kafasına göre orta açıyor, Emre topa sahip ol diyor, hoca belli ki rahatsız "alın görün" dercesine inadına Mesut'u oynatıyor. Saha tarlaya dönmüş. Bir yandan taraftar ve yönetim baskısı. Çok sağlıklı bir ortam yok Fenerbahçe'de.

-Hocanın değişikliklerine beğenmiyorum.

Senden daha iyi kadrolu ve FB forumunda herkesin bayıldığı bir oyunla oynayan BJK ile aynı puandasın. BJK TDsi çok iyiyse, adamlar süper oynuyorsa nasıl geçmeyi bekliyorsunuz da potansiyeli yüksek diyorsunuz kadroya? Kadronun maksimumu budur. Kadron yeteri kadar iyi olmadığı gibi Sinanlar, Mert Hakan, Sadıklarla 9/10 yaptığın bir dönem var. Benim sene başı beklentim bu kadroyla en kötü 4.lük optimum şartlarda 3.lüktü. 3.lük üstü hocaya yazar diye belirtmiştim. Kadro, taraftar, yönetim derken bence buraya kadar çok iyi getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 26 Şubat 2021; 12:4:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Boupendza'nın bu sezonki gol sayısı yanıltıcı olabilir. CV'si iç açıcı değil, hep 2. liglerde oynayıp az gol atmış. Ayrıca bencil bir oyuncu ve bu durum sahada çok sıkıntı yaratır. Çünkü büyük takımlarda bu kadar fazla boş alan bulamaz. Mutlaka alınmalı denecek bir oyuncu değil bence. Alınacaksa takasla, sonradan payla falan bonservis bedeli düşürülmeli.
    Aynen anlamiyorum ben bu bizimkileri şuanlik sezonluk topçu oyle 30 gol falanda atmadi boz vedati iki senelik performansiyla lazioyaya satinca transfer hilesi deniyo adam yarim senede 10m teklif alindigi soyleniyor ilginc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Boupendza'nın bu sezonki gol sayısı yanıltıcı olabilir. CV'si iç açıcı değil, hep 2. liglerde oynayıp az gol atmış. Ayrıca bencil bir oyuncu ve bu durum sahada çok sıkıntı yaratır. Çünkü büyük takımlarda bu kadar fazla boş alan bulamaz. Mutlaka alınmalı denecek bir oyuncu değil bence. Alınacaksa takasla, sonradan payla falan bonservis bedeli düşürülmeli.

Sene sonu Mustafa'yı alırız. Boupendza çok pahalı. Nani, Bruno Alves almıyorsan 7-8 vermek akıl karı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Gustavo : Abi ben sakatlandım.
    Klüp doktorları : Allah şifa versin kanka.

İşin şakası bu nasıl iş anlayan ya da çözebilen var mı ? En küçük şeyden sakatlanan adam en az 1 ay gelemiyor geri. Biz Galatasaray maçında oynamadı beklerken adam Trabzonspor maçını bile kaçırıyor bu nasıl iş yahu. Yanlış bir tedavi mi uygulanıyor bu adamlara acaba

Evet.. nargileci kruse bile yanlış tedavi yapıldı diye dava açmaya kalkıyor

• Trabzon maçındaki kadro bu şekilde olur.

Altay-Nazım-Serdar-Attila-Caner-Gustavo-Ozan-Pelkas-Osayi Solda -Valencia Sağ’da Forvette Thiam

• Caner Ozan midemi bulandırıyordu resmen.
  • Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt
    gustavo halen takımdan ayrı çalışıyormuş. zor gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 41764177417841794180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.