Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41734174417541764177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Tolga'yı yolladığımız iyi oldu, takım daha iyiye gidiyor. Gustavo'nun yedeği de yok yani daha çok çalışacağının bilincinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Oynamak istemiyordur belki, Novak, Gökhan, Sosa bu adamlar nasıl bu kadar sakat olabilir? Yedek kulübesinde bile görmedik.

Alıntıları Göster

hocam ben galatasarayliyim ama takimlari cok yakindan tanirim tercuman arkadaslar var diyelim. gustavo mutsuz. bunu buraya sizin adam oynamak istemiyor diye yazmak bana dusmez diye yazmadim ama dediklerin aynen dogru. sana cevap veren arkadaslar olmus gruplasma hakkinda. onlarin tahminleri de dogru. fenerde genc futbolcu eger salih gibi birden bire cok on planda olmazsa barinmaz ve gencler hayata kuser niye biliyor musun?

ayni askeriye gibi 19 yasinda adama idmanlarda hergun ana baci soversen o adamin ayaklari geri geri gider tesislere gelirken. sizin arka beslinin egitim seviyesi bu. birak adam yerine koymayi ayni takimda oyanayan genclere selam dahi vermezler. resmen mobbing. it muamelesi cekiyorlar. soruncada bizde zamaninda boyle cektik biz onlari egitiyoruz , onlar bizim kardesimiz biz abiyiz , biz zamaninda ayakta beklerdik gibi devrecilik agzi yapiyorlar.

caner ozan mac icinde dahi kalecinize kufur ediyor. o adam da motivasyon mutluluk olur mu?

gustavo cok karakterli cok ozel bir adam diyorlar. adam cok rahatsiz sizin arka besliden. ona direk karisan yok ama adam goruyor her seyi. almanyadan gelen adamin yasadigi soku sen anla.

kisacasi nasil ali sen zamaninda aykutu oguzu yolladi, neden aziz bunlari yolladi diye geri almadan once bir sorman lazim. sen asirlik bir klupsun don bir sor bunlar neden gitti degil mi?

ben burada laf etsem sen nasil fenerin hocasina diye hepiniz kalkisirsiniz , caner son macta erolun anasina sovdu bu takim daha adam olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

hocam ben galatasarayliyim ama takimlari cok yakindan tanirim tercuman arkadaslar var diyelim. gustavo mutsuz. bunu buraya sizin adam oynamak istemiyor diye yazmak bana dusmez diye yazmadim ama dediklerin aynen dogru. sana cevap veren arkadaslar olmus gruplasma hakkinda. onlarin tahminleri de dogru. fenerde genc futbolcu eger salih gibi birden bire cok on planda olmazsa barinmaz ve gencler hayata kuser niye biliyor musun?

ayni askeriye gibi 19 yasinda adama idmanlarda hergun ana baci soversen o adamin ayaklari geri geri gider tesislere gelirken. sizin arka beslinin egitim seviyesi bu. birak adam yerine koymayi ayni takimda oyanayan genclere selam dahi vermezler. resmen mobbing. it muamelesi cekiyorlar. soruncada bizde zamaninda boyle cektik biz onlari egitiyoruz , onlar bizim kardesimiz biz abiyiz , biz zamaninda ayakta beklerdik gibi devrecilik agzi yapiyorlar.

caner ozan mac icinde dahi kalecinize kufur ediyor. o adam da motivasyon mutluluk olur mu?

gustavo cok karakterli cok ozel bir adam diyorlar. adam cok rahatsiz sizin arka besliden. ona direk karisan yok ama adam goruyor her seyi. almanyadan gelen adamin yasadigi soku sen anla.

kisacasi nasil ali sen zamaninda aykutu oguzu yolladi, neden aziz bunlari yolladi diye geri almadan once bir sorman lazim. sen asirlik bir klupsun don bir sor bunlar neden gitti degil mi?

ben burada laf etsem sen nasil fenerin hocasina diye hepiniz kalkisirsiniz , caner son macta erolun anasina sovdu bu takim daha adam olur mu?

Alıntıları Göster

Hepsi doğru.

• Ali Koç şu kendi çapında abicilik oynayanlara kulübün kapısını açtığı için şampiyon olsa bile benim gözümde bitmiştir. Bu mu yapılanma? Yukarıda Galatasaraylı arkadaşın dediği gibi takımda şu yerli çetesi denilen zat topluluğu takımın tüm iç huzurunu kaçıyor. Bugün Fenerbahçe hesabı bir fotoğraf atmış. Yerli çeteden herkesin suratı gülüyor, ortada Novak var suratı beş karış. Beşiktaşa bakın yerli yabancı ayrımı yok. Hatta nskala falan Türkçe öğreniyor diye videolar atıyorlar, birbirleriyle keyifli vakit geçiriyor takım içindekiler. Hakeza Galatasaray da öyle. Mostafa Mohammed takıma yeni geldi yüzü hep gülüyor şakalar yapıyor. Bizim takıma bakıyorsun gencecik Altay gol yediğinde Caner Altay'ın anasına babasına sövüyor. Caner zaten hepten sorunlu bir oyuncu. Beşiktaştayken kavga etmediği adam kalmadı. Taliscayla soyunma odasında kavga etti, idmanda Cenk Tosunla kavga etti. Takımdaki yabancılar bu hareketler yüzünden aşırı mutsuz. Benim gözümde en büyük suçlu bu karakterdeki adamların karakterini bilmesine rağmen kulübe bile bile sokan Ali Koç'tur. Olmadı, beceremedin işte otoriteyi sağlayamadın. Takıma hoca dışında herkes taktik veriyor.

• Bu takım en son ne zaman şampiyon oldu? 2014 yılında.

Peki o yıl ne oldu? Aragones vefat etti.

Peki sorarım size, her şeyi twit atan sayfamız ölüm yıl dönümlerinde, doğum günlerinde kaç kez Aragones twiti attı?

Sonra sorarsınız bu takım niye böyle şansız diye, niye başarılı olamıyoruz diye.

• TAKIM NEDEN ŞUT ÇEKMİYOR HOCAAAAAAAAAA

• quote:

Orijinalden alıntı: Ice Platypus

Ali Koç şu kendi çapında abicilik oynayanlara kulübün kapısını açtığı için şampiyon olsa bile benim gözümde bitmiştir. Bu mu yapılanma? Yukarıda Galatasaraylı arkadaşın dediği gibi takımda şu yerli çetesi denilen zat topluluğu takımın tüm iç huzurunu kaçıyor. Bugün Fenerbahçe hesabı bir fotoğraf atmış. Yerli çeteden herkesin suratı gülüyor, ortada Novak var suratı beş karış. Beşiktaşa bakın yerli yabancı ayrımı yok. Hatta nskala falan Türkçe öğreniyor diye videolar atıyorlar, birbirleriyle keyifli vakit geçiriyor takım içindekiler. Hakeza Galatasaray da öyle. Mostafa Mohammed takıma yeni geldi yüzü hep gülüyor şakalar yapıyor. Bizim takıma bakıyorsun gencecik Altay gol yediğinde Caner Altay'ın anasına babasına sövüyor. Caner zaten hepten sorunlu bir oyuncu. Beşiktaştayken kavga etmediği adam kalmadı. Taliscayla soyunma odasında kavga etti, idmanda Cenk Tosunla kavga etti. Takımdaki yabancılar bu hareketler yüzünden aşırı mutsuz. Benim gözümde en büyük suçlu bu karakterdeki adamların karakterini bilmesine rağmen kulübe bile bile sokan Ali Koç'tur. Olmadı, beceremedin işte otoriteyi sağlayamadın. Takıma hoca dışında herkes taktik veriyor.

hocam bizde de 2000 lerde fatih terimden sonra cetelesme oldu. uefayi alan kadro cetelesmeden sonra yalpalamaya basladi. aranizda hatirlayanlar olacaktir gazetelere bile dustu bu durum. ne oldu 2000 lerde fenerbahce esti biz bakakaldik.

bu fenere has bir durum degil. askere gidersin devrecilik vardir. hapse gir aynisi. bu bizim egitimsiz turkler grubunu nerde gorsen ayni devrecilik muhabbetini ceker ve bir sekilde birilerini ezmeye calisir. egitimiyle birikimiyle yapamayacagi seyleri devre ayagina yapar. kufur maalesef bizim cok buyuk sorunumuz.

askerlik yapmadim ama herkesten duydugum bu. eminim icinizde yapanlar dediklerimi , o eskilerin yenilere insafsizca ana baci kufur etmesini biliyordur.

bundan sonra bayern 17 yasinda adami nasil cl final maclarinda oynatiyorda biz lig macina bile cikaramiyoruz, fenere gelen gencler neden yok olup gidiyor denildiginde bu dediklerimi hatirla. butun sucu ben bu olaya baglamiyorum ama cok buyuk etkisi var. adam 20 yasinda milyarlar kazaniyor ve milyonlarin gozu onunde it muamelesi cekiliyor. sen mutlu olur musun?

sadece cahillikten de degil. volkan caner ister mi bir genc gelsin kendisine rekabet yaratsin. bunu ilk 11 den dusursun, mac basi primlerinden olsun, arka plana atsin. fatih terim cok genc oyuncu cikarma konusunda yetenekli degil aslinda yaptigi en onemli sey bu cetelesme olayina izin vermemesi ve genclere saglikli bir ortam yaratmasi. gerisi futbolcuya kaliyor. sizde ise salih ucan in ilk yillari gibi birden parlayip hocayi medyayi arkana almazsan it muamelesi gorup iki seneye yok olup gidiyorsun.

• Ligi bilen erol cloud hocama bak halil akbunarlar umut bulutlar hala gol atiyo yabanci gelse bundan daha kotusu olmaz
  • Önümüzdeki transfer sezonun da takımın temizleneceği dillendiriliyor. Emre saha dışı kariyerine devam etmek isteyecektir akıllı adam diye düşünüyorum muhtemelen o hariç büyük bi değişim yaşanır sonrasında da yabancı, elit bir hoca ekibiyle beraber gelir uzun bir sözleşme yapar ve her şeyi devralır zamanla takım toparlar diye umuyorum. Çünkü sayın başkanın denemediği tek yöntem bu kaldı muhtemelen son olarak bunu deneyecektir.

• 3 4 1 2

HOCAM ALLAH AŞKINA YAPIN ŞUNU YAV MİS GİBİ UYUYOR KADRO

ALTAY

SERDAR SZALAİ TİSSERAND

NOVAK GUSTAVO İRFAN NAZIM

PELKAS

SAMATTA THAİM

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Silinmişler ne yazıyodu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca geçen maçta mesutu neden çıkarmadı diyorlar mesutu 30'da çıkarsa adamı pirhana gibi yerdiniz

• Gelmişsin Yunanistanda ingiltereden vs vs bakmışsın hocayı takan yok hocanın yardımcıları geliyor sportif teknik direktör ile laga luga yapıyor şen şakrak bir oyuncu grubu da orada kümenlenmiş arka dörtlü gibi şen şakrak eyvahlar olsun abi nereye düşmüşsün sen

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

ama bişeyi konuşmak gerekir... sosa

bir takımın oyunun akışganlığının, takım organizasyonunun en kilit parçası 8 numara

her ne kadar erol buluta kızsam da, bu takımın futbolunun istenen seviyede olmamasının en büyük nedenlerinden biri sosa

performansıyla inanılmaz ters köşe yaptı... şu an sahada hemen hemen hiçbirşey yapmıyo ne hücumda ne savunmada

o bu kadar vasat olmasa oyun bu kadar kötü olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 25 Şubat 2021; 21:58:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Ligi bilen erol cloud hocama bak halil akbunarlar umut bulutlar hala gol atiyo yabanci gelse bundan daha kotusu olmaz

1.90 lık göztepe stoperlerine sürekli havadan orta yollamamız da var. Ağaçtan elma toplar gibi aldılar tüm topları. Yıldız oldular maçta..

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ama bişeyi konuşmak gerekir... sosa

bir takımın oyunun akışganlığının, takım organizasyonunun en kilit parçası 8 numara

her ne kadar erol buluta kızsam da, bu takımın futbolunun istenen seviyede olmamasının en büyük nedenlerinden biri sosa

performansıyla inanılmaz ters köşe yaptı... şu an sahada hemen hemen hiçbirşey yapmıyo ne hücumda ne savunmada

o bu kadar vasat olmasa oyun bu kadar kötü olmaz

Sosa'nın bir suçu yok, adamın karakteri belli, eğer bu adam gibi nazlı bir adamın varsa bu adamı yücelteceğin yere diğer herifler yüceliyorsa adamın da kendini geri çekmesi kadar normal bir şey yok. Bu bütün yabancılar için geçerli.

• hangi herifler yüceltiliyo pelkasla gustavo herifleri mi?

• Gustavo harbiden yine yokmuş....

• Gustavo fm taktiğime uymuyorcular yine ağlamaya başlamış

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewolfamongus -- 25 Şubat 2021; 22:13:27 >
  • 
Sayfa: önceki 41734174417541764177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.