Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deniz Türüç-Mame Thiam takas hayırlı olsun.

Edit:Deniz kiralıkmış Deniz kiralık+Harun bonservis:Thiam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkms1907 -- 14 Ağustos 2020; 17:9:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cok Net Deniz Turuc Satılırsa COK BUYUK APTALLIK olur.Deniz Turuc son derece yetenekli ve teknik oyuncu ve bence bu takımın Sag kanadı , Eger Satılacaksa bu deger min. 5M uSD olmalı...
  • Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt
    Alex alıp atacaktı orada. Pozisyona bakarsan hiç yoktan penaltı yaptırmış adam. Hata olabilir, baggio da dünya kupasını yaktı ve birçok benzer yanlışlar olabiliyor. Guiza ve bienvenü ile kezman ı eşdeğer tutmanın mantığı yok.

Sevilla maçlarındaki futbolunu ve özverisini de ben hiçbir zaman unutmayacağım...

Aynı sezon muydu bilmiyorum hiç unutamıyorum denizlispor maçında deivid in kalenin ortasına kadar giren topunu gol vermemişti hakem. O yıllarda bize saha dışı müdahale çok fazla oluyordu.

Appiah ın denizli deplasmanında son dk atamadığı gol, dia nın gs maçında gördüğü gereksiz kırmızı kart... bunlarda şampiyonluklara bedel olmuş hatalar ama bazen futbolcular hata yapabiliyor genel performansına bakmak lazım...
  • huso kullanıcısına yanıt
    Şaka mı totem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Alex alıp atacaktı orada. Pozisyona bakarsan hiç yoktan penaltı yaptırmış adam. Hata olabilir, baggio da dünya kupasını yaktı ve birçok benzer yanlışlar olabiliyor. Guiza ve bienvenü ile kezman ı eşdeğer tutmanın mantığı yok.

Sevilla maçlarındaki futbolunu ve özverisini de ben hiçbir zaman unutmayacağım...

Aynı sezon muydu bilmiyorum hiç unutamıyorum denizlispor maçında deivid in kalenin ortasına kadar giren topunu gol vermemişti hakem. O yıllarda bize saha dışı müdahale çok fazla oluyordu.

Appiah ın denizli deplasmanında son dk atamadığı gol, dia nın gs maçında gördüğü gereksiz kırmızı kart... bunlarda şampiyonluklara bedel olmuş hatalar ama bazen futbolcular hata yapabiliyor genel performansına bakmak lazım...

Kezman'ınn her zaman bizi şampiyonluktan ettiğini hatırlayacağım. Güiza'nın da bizi şampiyon yapışını. Bence 10 tane Güiza, yüz bin tane Kezman'ı yok eder.
  • Harun bonservisiyle+ Deniz kiralık= Mame Thiam mı olacak acaba?

• Mame thiam takası bence güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Harun bonservisiyle+ Deniz kiralık= Mame Thiam mı olacak acaba?
    Çok iyi olur, hem maaş yükünden kurtuluruz hem bir kanat oyuncusu almış oluruz.

Yedek kaleci olarak Rize den kalecimizi geri çağırıp kaleci konusunu da ucuza kapatırız. Maaş yükü + bonservis vermeden kanat alınması bize yaklaşık 3m kara geçirir.

Gustavo ya Arap yarım adasından iyi teklif var deniliyor.
    10m civarında bir fiyata gidebilir deniliyor. Gustavo gidecekse Jailson kesinlikle kalması gerekiyor.

• thiam-koita-cisse

üçünede çökmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 14 Ağustos 2020; 17:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Şaka mı totem mi?
    Nesi Saka Hocam?Ben Deniz Turuc u son derece begenen ve etkili bir oyuncu oldugunu dusunen bir taraftarım.Deniz Turuc bos adam degil,kiralanacak adam degil satılacaksa bu rakam en az 5M USD olmalı benim dusuncem bu sekilde katılırsınız katılmazsınız.
    kalede Altay
    Sag Bek GG su anda
    Stoper 2 tane
    Sol Bek Novak
    Sag Acık Deniz
    Sol Acık Ferdi Alternatif Caner
    Orta Saha Kalırsa Gustavo MHY Ozan Yedekler Omer Faruk , Tolga, Zajc kalırsa, Jailson Kalırsa
    Santrafor

Benim Kadrom bu sekilde
    Hatta Kaleye Ljung alınabilir.
    Hocam çok iddialı olmuş bu.
  • Harcama limitleri itirazı tahkimden ret yemiş.. Hata yaptın biliyosun ne bu ısrar!
    Koç dün iyi laf soktu satılmış yandaşa "benim de altına imza attığım anlaşmalar devlet garantisinde olsa düşünmeden atarım"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Cok Net Deniz Turuc Satılırsa COK BUYUK APTALLIK olur.Deniz Turuc son derece yetenekli ve teknik oyuncu ve bence bu takımın Sag kanadı , Eger Satılacaksa bu deger min. 5M uSD olmalı...
    Deniz türüç hiç bir ayrıcalığı olmayan sıradan bir adam. Üzgünüm pat diye söylediğim için ama doğrular malesef.
  • Vallahi Kasimpasa enteresan bir kafa yasiyor bence,kendilerini ligde tutan ve guzel top oynatan Fuat Capa ile yollari ayirdilar.

Fuat Capa da gitti Ankaragucu ile imzaladi.Keza Kayseri ayni sekilde Prosenecki gibi bir degeri birakti ve Proseneckide gitti Denizli ile imzaladi.

Ligde dusmesini istedigim,temenni ettigim ilk takim Denizli her zaman,malum konfetilerle akillara kazinmis o lanet mactan sonra her Fenerli ayni hisleri paylasiyordur zaten.Hikmet Karaman dururken gidip Prosenecki ile anlasmalari iyi olmadi bu acidan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 14 Ağustos 2020; 17:22:48 >
  • Bu bütçe meselesinin bizim için çok iyi olacağını düşünüyordum, şimdiye kadar gelen haberler bunun göstergesi oldu.

Başkanımızın yüzü yumuşak olduğu için gönderilmesi gereken kişileri gönderemiyordu. Sözleşmesinin bitmesini bekliyordu.
    Şimdi mecburen verim alamadığımız ve maaş yükü yüksek olan futbolcular elden çıkarılmaya başlandı.

Dün Tolgay (2M)
    Bugün Harun ve Deniz (Yaklaşık 2.5M Euro). Rize'den Tarık'ı geri alırız hem Harun'un maaşından çok daha düşük hem yaşı çok daha genç.
    Darısı Alper, Dirar ve Mevlüt başına.

Zanka ve Zajc her türlü satılır zaten onları bir tehdit olarak görmüyorum.

Bu durumun tek kötü olabilecek yanı (aslında mali açıdan kötü değil. Sadece senin scout ekibinin faydalı olmadığını gösterir) oyuncuları satmak durumunda kalıyor olman.
    Yaklaşık 20M Euro Vedat ve Gustavo'dan 10M yakın para baktığımız zaman 250.000.000 TL yapıyor. Borçlarımızın önemli bir kısmını kapatmış oluyoruz.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Hangi maç hatırlamıyorum topu kaptık Güiza ve Alex yan yana gidiyor. Top Güiza'da. Sürdü sürdü en son Alex'e bir pası var Allahim top ceza sahasi çizgisinin saha cizgisiyle birleştiği yere kadar gitti neyse Alex aldı da topu ama defans coktan gelmişti pozisyon bosa gitti. Alex'in buna bir kızışi vardı unutmam. Güiza'nin en iyi yaptığı iş soldan falan araya kaçacak ya da ver kac yapıp soldan ceza şahsına yaklaşıp topu sag koseye atacak ya da sagdan top cikaracaklar gelisine vuracak. Severdim yine de çok gariban duruyordu 😂

saygı duyuyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Deniz türüç hiç bir ayrıcalığı olmayan sıradan bir adam. Üzgünüm pat diye söylediğim için ama doğrular malesef.

Alıntıları Göster
    Deniz Türüç sağ kanatta bildiğin çöp. Orta sahada iyi olabilir ama bütün maçları izlemiş biri olarak Deniz kesinlikle sağ kanat oyuncusu değil. Adam kaleye gidemiyor
  • huso kullanıcısına yanıt
    Bence halı saha topçusu ayarında bir adam. Geçen sene transfer dedikoduları çıktığı günden itibaren de demiştim sadece bizde değil İstanbul takımlarında yedek bile olacak kapasitesi yok.

• Sat gitsin sat sat çok da iyi bir futbolcu değil. Ne çalım atiyor ne hızlı ne ortaları çok iyi ne tekniği aşırı yüksek neyi var. Zaytz midir nedir onu da satalım. Bunlar yedekten oyuna girince bir şeyler olur diyemiyorum. Tamam pek çok alanda ortalama olursun ama bir özelliğin çok iyidir. O da yok bunlarda.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.