Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32893290329132923293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birader sen kafayı yemişsin. Fenerin kasasından çıkan ne 3 mil. maaş 550b imza parası. Gerisi bizden mi? Hayır. Acun'un büyük emeği var diye defalarca söylendi yayında. Adam zengin veriyor kardeşim. Sana mı kaldı kulübü düşünmek? Senden benden iyi hesaplıyorlar maliyeti zaten. Zengin işverenlerin çoğu Fenerli olduğu için maddiyat hiçbir zaman sıkıntı olmuyor Fenerbahçeye anlayın artık şunu. 4 milyar borç var evet var 600 milyon eurolardan indi buralara merak etmeyin :) Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Dünya futbolunda hangi takım bu kadar transfer yapıyor taraftar gelirin yok yıllardır bir başarı yok anca Arap kulübü Olcan ki o kadar para harcayasın ki artık Arap kulüpleri bile maaş konusunda sıkıntı yaşıyor Çin de dahi maaşlara düzenleme geliyor dünyada böyle bir ekonomik kriz var ama fb bu kadar transfer ile mesutu alıyor hala irfan can filan konuşuluyor kıskanmıyorum da nasıl yapıyorsunuz nerde bu ffp arsene wenger bile dedi ara transfer döneminin sansasyonel transferi olabilir diye mesut gibi adamı isteyen başka takım yok muydu ya da o maaşı vermek isteyecek bu kriz döneminde takım var mıydı? Hani desem ki fb şampiyon oldu çilek niyetine yok şimdi ali koç dönemi 2. Yardım parası toplanıyor mesutol ya dünyanın en en enayi ülkesiyiz saydığım şeylere bakın taraftara mesut özil aldırdılar bu ülke çiftlik bankı gördü zaten aranıyoruz bir yardım kampanyası bir yarışma olsa da SMS atsam diye valla yazık paranıza he ben param ile mesut izlemek istiyorum diyebilirsiniz de bu takıma zaten taraftar olarak çok şey verildi hala bir şey istenmesi saçma ekonomik olarakta yetersizsen o transferi yapmayacaksın çok konuştum ama yazık yani bide şampiyonluk gelmedi mi 3. Bir yardım kampanyası gelir artık. Önceden yıldız oyuncu alınırdı forma satışı ile parasının çoğu çıkardı ilk defa bir oyuncu üzerinden yardım kampanyası görüyorum daha önce yapıldı mı bilmiyorum yani kızmayın kıskanç değilim mesutu severim güzel transfer de bu dönemde çok lüks geldi bana

Sen bizim başkanı ve yöneticileri kendi menemenci başkanlarınla karıştırdın galiba Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Yıldız transferi Fenerbahçenin kültürüdür siz alışkın olmadığınız için böyle şeylere garip gelmesi normal kendi yöneticilerinize söyleyinde ceplerinde akrep taşımasınlar Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Sen bizim başkanı ve yöneticileri kendi menemenci başkanlarınla karıştırdın galiba   Yıldız transferi Fenerbahçenin kültürüdür siz alışkın olmadığınız için böyle şeylere garip gelmesi normal kendi yöneticilerinize söyleyinde ceplerinde akrep taşımasınlar  

Alıntıları Göster

ağır olmadı mı biraz Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• All Nightmare kullanıcısına yanıt

saul goodman?

• ts'lilerin her firsatta aglamasindan ve bjklilerin 2 galibiyette kendilerini turkiyenin en buyuk kulubu diye bahsetmelerinden cok yoruldum

• irfan cok yetenekli ve iyi oyuncu ama diyelim ki seneye ozan gitti. Gustavo-irfan-mesut(pelkas) ortasahasi nasil bir ortasaha olur hic bilemiyorum. Topa sahip olup, cok guzel goller de atabiliriz, öte yandan surekli kontradan gol de yiywbiliriz

• Keşke td bilic olsa nedense fener için iyiymiş gibi hissettiriyo

• Ozan acaba bu sezonu 8 gol 10 asistle bitirip milli takimlada sene sonu bir çeyrek yapsa kaçtan gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Ozan acaba bu sezonu 8 gol 10 asistle bitirip milli takimlada sene sonu bir çeyrek yapsa kaçtan gider.

40

• Bu paralara almamız şu an imkansızdı. Zamanında ilgilenmiştik diye hatırlıyorum. Ama 15 mil. € gibi rakam istedikleri için sadece ilgi olarak kalmıştı. Zaten şimdi de bonuslarla birlikte 15 mil. € satılmış olacak.

• irfan gelir ozan kalırsa soldaki irfan gelir ozan giderse sağdaki takım irfan gelmez ozan kalırsa yine sağdaki takım orada irfan yerine ozan olur

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

irfan gelir ozan kalırsa soldaki irfan gelir ozan giderse sağdaki takım irfan gelmez ozan kalırsa yine sağdaki takım orada irfan yerine ozan olur

Mesut, Osayi ve İrfan Can adapte olduktan sonra Ferdi ve Ademi hayatta şans bulamaz. Bu yüzden süre alabilecekleri bir kulübe kiralanmaları iyi olur. Ademi pivot görevi görsün, oyuna sonradan girip Caner'in ortalarına kafa vursun diye alındı ama o da beklenilen düzeyin altında kaldı. Bence Lemos'da kiralanmalı. Çok sıkıntı yaşarsak Gustavo geçer zaten oraya. Sadık - Tisserand ikilisi rotasyonda iş yapacaktır. Zaten bu ikili ile 4 maça çıktık hepsinde fena performans sergilemediler. Ama hocanın aklında zaman zaman üçlü oynatmak varsa o zaman Lemos'da tutulmalı. Keşke Lemos gönderilip yerine iyi bir stoper gelseydi. Baba stoper işi seneye kaldı artık.

• Stadin zemini cok kotuydu son macta.
    Bunun bir caresi yok mu ya nasil bu kadar kotu olmasina musade ediyolar?

• Umarım Ömer Faruk Beyaz kararından döner. Futbol tarihinin en iyi on numaralarından biri geliyor ama sen gitmek istiyorsun. Olacak iş değil. Tam tersini düşünmeli ve Mesut Özil'den neler kapabilirim diye çaba harcamalı. Belki sezon sonu Pelkas iyi bir bonservis bedeline satılacak. Ve o bölgeye transfer yapılmayıp, Mesut Özil ve sen kalacaksın çoçuk.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: klik-klak-boom

Stadin zemini cok kotuydu son macta.
    Bunun bir caresi yok mu ya nasil bu kadar kotu olmasina musade ediyolar?

Nedense dün oynana ibfk - ts maçında ki stadın (Olimpiyat Stadı) zemini çok iyiydi. Demek ki bizim zeminlerin komple değişmesi lazım. Çok bilgim yok bu konuda. Bilgisi olan arkadaşlar daha iyi yanıt verebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Ozan acaba bu sezonu 8 gol 10 asistle bitirip milli takimlada sene sonu bir çeyrek yapsa kaçtan gider.

Serbest kalma bedeli olan 25 mil. €'ya gider.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Aynen dünki maçta zemin çok iyidi.

aziz yıldırım döneminde yapay güneş teknolojisi kulanılıyordu galiba. Şimdi zemin kışın gelişiyle çok kötülemiş.

umarım düzeltirler

• Diyelim ki İrfan bitti. Sizce nasıl duyurulmalı? Elde baya malzeme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Umarım Ömer Faruk Beyaz kararından döner. Futbol tarihinin en iyi on numaralarından biri geliyor ama sen gitmek istiyorsun. Olacak iş değil. Tam tersini düşünmeli ve Mesut Özil'den neler kapabilirim diye çaba harcamalı. Belki sezon sonu Pelkas iyi bir bonservis bedeline satılacak. Ve o bölgeye transfer yapılmayıp, Mesut Özil ve sen kalacaksın çoçuk.

Kaybolsun gitsin, Fenerin kendisine ihtiyacı yok. Şımarık velet

• 
Sayfa: önceki 32893290329132923293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.