Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32883289329032913292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İrfan da gelecek gibi... Ben zaten 8 numara ihtiyacımız olduğunu hep söylüyordum. İrfana hiç ısınamadım yıllardır ama inş yanılırım bekleneni aşar. Yedekliği de sorun etmez inş.

• ELB

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

ELBET BİR GÜN HOCAM... ELBET BİR GÜN........

• Göksel Gümüşdağ yarın Fenerbahçe ile görüşeceğiz diye az evvel açıklama yaptı canlı yayında. Twitter çöplüğünden okuyup okuyup başlığı kirletmeyelim.

İrfan Can'a ihtiyaç var mı dersek, sol ayaklı oyuncu iyidir ama Ozan'da dikine çok iyi gidip oyun kuruyor. Performansı düşsün istemem.Bonservis de önemli tabii, sırf Gs'ye çalım atacağız diye inanılmaz paralara almanın anlamı yok. Göksel cin gibidir. Aşırı ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Oğlum ne kudurdunuz ya sıktı artık. Taraftarı olduğunuz kulüple ilgilenin bırakın Fenerbahçe’nin muhasebeciliğini yapmayı. Var ki alıyoruz birader Allah Allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: peex

Oğlum ne kudurdunuz ya sıktı artık. Taraftarı olduğunuz kulüple ilgilenin bırakın Fenerbahçe’nin muhasebeciliğini yapmayı. Var ki alıyoruz birader Allah Allah
    Uzun uzun yazmis birde deli
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Başkan kafayı yedirtti bunlara iyice. Şampiyon falan olursak takım bile değiştirirler o kadar ayarlarını bozduk ki
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

İrfan tarzı adamları oldum olası sevemedim rahvan, ağır, gamsız. Yetenekli mi evet ancak orta saha hele ki sekiz dinamik olmalı biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrfan’ın alınmasına karşı değilim şahsen. İrfan>Mesut diyenler şimdi de inşallah biz almayız Fenerbahçe alsın diyor.
    İhtiyacımız elbette olacaktır uzun vadede 8 numaraya. Transfer sadece ihtiyaç olduğu için yapılmaz. Bu hamle sonrası kudurmaları iyice görürüz keyifle izliyorum ben 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro -- 28 Ocak 2021; 0:30:55 >
  • İrfancan 6-7m edecek futbolcu değil. 8 numara kesin alınmalı orası ayrı konu. Çinden marek hamsikin durumu nedir acaba? Eski formuna yakın bir performans gösterebilse 2-3 yıl götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Ya beyler İrfan Can için bizim Türk kulüplerinin 8 mil. € üstü bonservis vermesi büyük hata olur tamam ama bu adamıda fazla değersizleştiriyorsunuz. Geçen yıl şampiyon olmuş takımın önemli parçasıydı. Aynı şekilde bu sezon şampiyonlar liginde bir maçta hat-trick yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz. Onun dışında bir CL maçında da iyi oynamıştı. Üstelik kendisi güncel milli oyuncu. Avrupa şampiyonasında bir maçta göstereceği iyi performans doğal olarak değerinin artmasına sebep olacak. 6 mil. € + Deniz + Sosa + Ferdi (Kiralık) şeklinde bir anlaşma olursa ben memnun olurum açıkcası. İrfan Can'ın güncel piyasası 10 mil. €'dur. Pandemi dönemi olmasa Avrupa'dan bir kulüp 10 mil. €' ya çoktan almıştı. Çünkü bu para Avrupa'da çerez parası.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Beyler Marega diyorlardı ne oldu o iş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Beyler Marega diyorlardı ne oldu o iş?

Devre arası zor. Mevcut santraforlardan biri veya ikisi giderse ancak öyle olabilir. Birde Marega, Porto'da süre alan bir oyuncu. Öyle sanıldığı gibi oyuncunun 1.1 mil. € alacağı var diye bırakacaklarını sanmıyorum.

• Hadi İrfan Can anketi. Hem bakalım forum aktif mi? :D

https://www.strawpoll.me/42525498

• quote:

Orijinalden alıntı: volvox7

Hadi İrfan Can anketi. Hem bakalım forum aktif mi? :D

https://www.strawpoll.me/42525498

Hayır oyu kullanmışsınız 😁

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Tam oha diyodum varya :))) bunlarda skodayla remy yokmu ne forvet transferi yapiyolar daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 28 Ocak 2021; 0:54:45 >
  • volvox7 kullanıcısına yanıt

cevap belli, hayır.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Tarafıımız belli olsun. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 32883289329032913292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.