Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31133114311531163117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu takimin yillardir en büyük sorunu yetenekli topçu olmamasi, Mesut geldiğinde de yazdım. Adam inanilmaz bir IQ sorunu yaşayacak.

Ayrica şu soğuk hava olayi tamamen bahane, lütfen yapmayalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt

EE? Sivas mı kazandı maçı? Sivas mı daha iyi oynadı peki? Sivasta Depay mı var derken ne demeye çalıştın Sivas bizden iyi mi oynadı demeye çalışıyorsun ciddi ciddi? Şu saha şartlarında iyi oynayacak takım bulamazsın kardeşim. Uzay futbolu oynuyor dediğiniz Beşiktaş daha 2 maç önce benzer hava şartlarında Hatay'a puan kaybetti. Beşiktaş Hatay'a puan kaybettiğinde bu kadar yer gök inledi mi acaba. Taraftarımız çok memnuniyetsiz ve kaos yaratıcı ne yazık ki.

Bunu senin yazınla ve DH'nin büyük kısmıyla alakasız söylüyorum. Çünkü burada yapılan yorumlar bir yere dayanabiliyor. Derdim diğer sosyal medya mecraları. Sosyal medyanın en kötü tarafı tanımadığın, normalde muhattap olmayacağın tipler seni ve yaptıklarını eleştirebiliyor. Yorum yazılan mecra ne kadar popülerse yazılan yazılar o kadar seviyesi düşük. Fenerbahçe Instagram sayfası ve Youtube chati çok saçma sapan yazılarla dolu. Twitter biraz daha iyi durumda. Donanımhaberde yine az çok futboldan anlayanlar var burada.

• SON DAKİKA!!

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Stoper şart bu belli. Çünkü mevcut stoperlere güvenip yola çıkamayız. Sadık bugün mesela çok güzel oynadı ama her zaman güvenip de formayı teslim edemezsin. Tisserand 2 maç oynuyorsa 3 maç sıçıp batırıyor. Bugün de çıkmadan önce gol yediriyordu az daha. Serdar desen müzmin sakat. Lemos'a değinmiyorum bile.

Forvet bu üçlü ile zor olacak gibi en azından şimdiki tablo bunu gösteriyor. Mesut geldiğinde şişirme toplardan vazgeçip boş koşu atan forvetlere atılan ara paslar ile gol bulmaya çalışacağız muhtemelen. Mesut bunu çok rahat yapabilir ama yine Bülent Kalafat'ın değindiği gibi takımın as forveti Samatta boş koşu yapabilen bir isim değil. Top takibi iyi değil, golü koklama diye bir şey hiç yok adamda. Hani eldekilerle yetinelim diyoruz ama Mesut geldiğinde de Samatta'nın performansı artmazsa -ki pek artacağını sanmıyorum- o zaman ne yaparız bilmiyorum.

Ha şu anki oyun planı için bir pivot şart oğlu şart o çok açık.

Samatta analiz videosunu da şuraya bırakayım ki ne kadar haklı şeyler söylediğini görmüş olalım;

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCoban

Ah Perotti, üzümlü kekim.

Bu takimin yillardir en büyük sorunu yetenekli topçu olmamasi, Mesut geldiğinde de yazdım. Adam inanilmaz bir IQ sorunu yaşayacak.

Ayrica şu soğuk hava olayi tamamen bahane, lütfen yapmayalim.

evde kombiyi 24 dereceye ayarlayıp eleştirmek ne güzel değilmi

• Rikuride kullanıcısına yanıt

Doğru hocalık bir şey yok çünkü hocanın kattığı Bir şey Yok. Oyuncuları gününde ise kazanırsın değilse berabere

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

evde kombiyi 24 dereceye ayarlayıp eleştirmek ne güzel değilmi

Alıntıları Göster
    Hocam lütfen beğeni almak için yorum yazmayalım.

Bu takım 7 macta 6 galibiyet 1 beraberlik aldi, çok iyi. Ama oyun yok oyun, ümit vaadeden bir olay göremiyorum ben.

Bir taraftar olarak eleştirmek hakkim, ayrica soba ile isiniyorum.
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• herhangi1i kullanıcısına yanıt

İçimizdeki at gözlüklüler sezon sonu Bağdat caddesinde soğuk Su içerde mora boyanmış birilerini de görürüz.

• FurkanCoban F kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Tamam şampiyon olan takımlar da sonuçta her maçı eze eze kazanamaz ama genel anlamda belirgin bir iki oyunu olur. Ne bileyim istikrarlı bir şeyler olur. Mesela Beşiktaş, adamlar her hafta rahat rahat kazanıyor neredeyse. Ama bizde öyle değil ki en dipteki takımla oynarken bile inşallah kazanırız ya diyoruz çünkü takıma güvenemiyoruz tam anlamıyla. 5 hafta üst üste kazandık ama hiçbirinde rakibe tam anlamıyla üstünlük kurduğumuzu hatırlamıyorum. Ben şahsen bir taraftar olarak oynanan oyundan genel anlamda memnun değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Halil Akbunar bu sezon çok iyi gerçekten. 7 gol 8 asistlik performansı ile 15 gole katkı vermiş. Bugünde 2 gol attı. Böyle devam ederse milli takım kapısı açılır kendisi için. Emre Kılınç ve Efecan Karaca'dan daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim bu, lig sonuncusu ile oynarken bile korkarak maç izliyoruz, yahu her lig sonuncusu ile maç oynarken spikerlerin " X takimi ilk kez şu istatistigi yakaladi " söylemleri sizi rahatsız etmiyor mu?

Ocu bucu değilim, Erol yanliş seçim, şampiyon olsakta.

• BAK BURA YA YAZIYORUM BU EROL DENEN HOCA ILE BU OYUNLA BU TAKIM SAMPIYON OLAMAZZ KAZANDIGIMIZ MACLARDA BILE OYUNA HUKMEDEMIYOZ EROL GITSIN ANADOLU TAKIMLARINA HOCASIZ BILE BU KADADAR KOTU OYNAYAMAYIZ 21.OCAK.2021 Umarim yanilirim bu oyun bu hoca ile bu senede husran

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

bir bize karşı karagumruğu hatırla birde bunlara karşı taksime gezmeye gelmişde paşa stadında bir maç atıp gidelim diyen karagumrugu hatırla ama adamlarıda cok eleştirmemek lazım fenerbahceyi yenersen sene boyu konusulursun bunları yenersen yalnızda akşam spor progralarında konuşulursun

Alıntıları Göster

Yav ama bugün resmen skandal Dı karagümrük ama kimseden çıt yok. La arkadaş bir kaç takım dışında herkes yatıyor bunlara. Artık adamlar hakem desteğinle yetinmiyor takım satın alıyorlar. Diyecek laf yok git Messi yi al ne fark eder şampiyon yapacaklar bunları belli

• FurkanCoban F kullanıcısına yanıt

Yoook ne demek müthiş taktisyen Erol hocayı eleştirmek ne demek haddimize mi düşmüş...

Sezon başı 2 kadro çikarcilar şimdi ise o kötü bu kötü şu kötü hoca ne yapsincilar olarak değiştiler.

Hocalık nedir acaba hani formu düşük olanın derdini çözüp ona Uygun hamleler değişiklikler yapmak mı yoksa saldım çayıra mevlam kayira Caner ortala belki tutarsa mi?

• 
Sayfa: önceki 31133114311531163117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.