Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30643065306630673068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda yıllardır hayal ettiğimiz pilot takım işine iyice girişiyoruz galiba. makedon oyuncu luka stankovski'yi alıp acun'un takımı fortuna sittard'a kiralıyormuşuz. westerlo'nun da sahibi de fenerbahçeli ama ağın genişlemesi çok iyi. hem bu sefer fenerbahçe'ye bile uğramadan yolluyoruz oyuncuyu. biz bu oyuncu yetiştirme işini beceremiyoruz zaten, süre de veremiyoruz. bu gerçekten süper bir olay. şu lanet olası şampiyonluğu bir alsak zaten önümüzde kimse duramayacak. gümbür gümbür geliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Osayi Samueli yeni inceleme fırsatı buldum,şampiyonluğa oynayacak bir takımın as oyuncusu olması imkansız.Takım oyununda nerdeyse hiç yok,topsuz koşusu nerdeyse hiç yok tüm topları ayağına bekliyor.Mesut oynarken oynaması imkansız as kadroda.

İyi demedin hocam. Moralim bozuldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt

Planları öyledir muhtemelen de nerde duydum bilmiyorum ama şu an için biz 500k, onlar 1m istiyorlar diye duydum. Ortayı bulmaya çalışıyorlar sanırım. Fiyat yükseltmemek için çok ısrarcı gözükmemeye çalışıyoruz sanki ama transfer sezonu sonlarına doğru geleceğini düşünüyorum.

• 6 da 6 yapiyoruz allahin izniyle
  • ali222 A kullanıcısına yanıt

Boşuna beklentiye girip üzülmektense bence daha iyi şimdiden üzülmek.Bu arada kötü oyuncu değil, aşırı yetenekli ama nasıl diyim mesela deniz türüç-mehmet topuz gibi.Kayserispora koy bu çocuğu oranın yıldızı olur sonsuz kredi istediği gibi takılsın sezonda 10 gol 10 asist de yapar belki.Ama büyük takıma geldiğinde işler tersin döner.

• Youtube'da volede denk geldim ne kadar doğrudur bilmem,serdar aliye göre lemosu emreye öneren emrenin ayak tenisi oynadığı arkadaşıymış.Transferleri erol hocaya bırakmak en iyisi sanki,osayi samuel de ingiltereden eski malzemecinin önerisi olabilir mi acaba ?

• İşin kötü tarafı muslere döndü. Şu saatten sonra GS nin son 5 şampiyonluğunu kazandıran adamla rekabet daha çetin geçecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Boşuna beklentiye girip üzülmektense bence daha iyi şimdiden üzülmek.Bu arada kötü oyuncu değil, aşırı yetenekli ama nasıl diyim mesela deniz türüç-mehmet topuz gibi.Kayserispora koy bu çocuğu oranın yıldızı olur sonsuz kredi istediği gibi takılsın sezonda 10 gol 10 asist de yapar belki.Ama büyük takıma geldiğinde işler tersin döner.

Hocam aşırı yetenekliyse doğru yere koşmayı öğretir bizimkiler ya. Yetenekli ve dayanıklıysa, tek deparda yorulmuyorsa bence her türlü oynar.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Önce kendileri koşmayı, oynamayı öğrensinler.

• Mesut GS maçına yetişir mi sizce?

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Genel olarak baktığım incelediğim bildiğim ve yorumlardan da gördüğüm kadarıyla en büyük problemi bencil olması. Top ayağına gelecek bu alacak 2-3 kişiyi çalımlayacak peşinde dolandıracak ama pas atmıyor orta da açmıyor bir garip Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Tarz olarak en çok adama traore biraz da mosese benzettim.Moses de çalım malım atardı bizde birşeyler denerdi günün sonunda orta yok asist yok.Adama traorede mesela yetenekli uçan kaçan oyuncu daha çok dikkat çekiyor ama mesela liverpool daha az yetenekli olan diogo jotayı tranfer etti wolvesdan.

• arkadaşlar formaya ÖZİL mi yazdırıyorsunuz yoksa ÖZIL mi ben çok kararsız kaldım

• Sezon sonu sözleşmesi bitiyor gözüküyor,ama bonservis de verilip alınabilir şartlarda.Şu anda defansımızda eksik ne varsa sanki özellikleriyle tamamlayacak baba sutoper gibi.Defansta rakibe hava toplarında şans tanımaması,hücumda hava hakimiyetiyle goller atması,pozisyon bilgisi ve en çok hoşuma giden kısım diğer oyunculara eliyle şuraya gideceksin buraya gideceksin şurda boş adam var pas at diye gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 21 Ocak 2021; 2:25:58 >

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt

iyi topçuymuş fabian ve velbuana ikilisi geldi aklıma Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Eyvah lan, şimdi fark ettim de muslera da dönmüş cimboma, daha puan kaybetmez bunlar. Gereksiz puan kaybedersek sezon biter bizim için bu saatten sonra.

BJK'nin kazanması iyi oldu bu yüzden. GS yarışta olunca allem ediyorlar kallem ediyorlar şampiyon oluyorlar bir şekilde. Gerçi BJK'nin de çok aşağı kalır yanı yok ama eşit şartlarda olmasa da en azından şampiyon olma şansımız var. GS son 10 haftaya şampiyonluk umuduyla giriyorsa bir şekilde yapılır her zaman.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Sivas bizden puan alamaz. Rahat yeneceğiz.

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt

Bence yetişir. Maç eksiği olsa da idmanlarını yapmış. GS maçına kadar takımla da çalışmalarını yapar zaten.

• 
Sayfa: önceki 30643065306630673068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.